Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ako va

poruka: 20
|
čitano: 6.429
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ako va".
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ako va

 
7 0 hvala 0
7 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ako va

#516

Mi u RH nemamo tih problema, svaki novi radnik koji dođe je i neproduktivan i socijalizacijski toksičan 

Živjela Jugoslavija !!!

#517

Točno to, premda među ljudima ipak postoje alfa mužjaci, probajte kupiti BMW i mahati ključevima pred maloljetnicama na cajkama 

#518

To objašnjava sve, a kad ljudima govorim da ne maltretiraju djecu i ne tjeraju ih u svoj konzervativni ekstremizam onda me čudno gledaju.

Sami ste si iskopali grob...

#519

I ovo isto, a kad ja to kažem ovak onda sam rasno netolerantan i smeće, a mogu im statistički potvrditi da 100% članova jedne nacionalne manjine prisutne kod nas ( na statistički važećem uzorku, više od 1314 članova, tj. 10 njihovih obitelji) kradu i bave se i drugim zločinima, i samo jedan od njih radi (pogodite koji posao ), a općine ih još i financiraju, onda sam ja rasističko smeće...

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 10:28 (fer-de-lance).
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
fer-de-lance kaže...

#519

I ovo isto, a kad ja to kažem ovak onda sam rasno netolerantan i smeće, a mogu im statistički potvrditi da 100% članova jedne nacionalne manjine prisutne kod nas ( na statistički važećem uzorku, više od 1314 članova, tj. 10 njihovih obitelji) kradu i bave se i drugim zločinima, i samo jedan od njih radi (pogodite koji posao ), a općine ih još i financiraju, onda sam ja rasističko smeće...

 

 

 

tu si omasio ceo fudbal.

 

ima jedna skupina, ciji predvodnik kad se naroka zeljeza umije krenuti, da ne velim nasrnuti kao razjareni bik! osim ako ne sluzi kao podatni tapsiguz kad dodje gazda.

clanovi te genetske skupine su inace jako depresivne kad ih se baci pod vlak, vape za litijem a inace bi se "krvi napili" (cak i zenke). i taj se gen prenosi s koljena na koljeno -

samo si vizaliziraj te podbuhle zadrigle face koje si utvaraju da su alfe. a kad smo kod koljena, kad idu u kurve, samo nataknu beli sat i oble cipele i onda ih stite "forenzicari".

 

i da, lijepo si se imenovao gore, ali vise si onako beta ili delta muzjak.

15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ako va

516: budući da ih "nabijem na socijalnu telekenjciju" i imunitet čopora/krda/jata/roja, nomralno je da radim sam, doma, za sebe (i državu). 

 

517: dok mi služimo samo za oplodnju (i piljenje drva; ponekad i promjenu žarulje), žene znaju poslužiti svemu i svačemu, samo valja znati to fino izvesti i osigurati "uzmačnu putanju". ono - gama do delta mužjak. 

 

518: isto vrijedi i za partnere/suprugnjake. newton je davno primijetio kako akcija izazviva reakciju. 

 

519: jel se zato guli krumpir umjesto bajboka? ima enzim pa se počinitelj pripitomi? 

 

520: znao sam da su litij-ionske baterije pitomije* od olovnih ili nimh ali ovo me pomelo (kao i brdo japanaca, mađara ...). idem se ubit pa se vratim poslije. 

 

*ali će prije planuti nego ostale. kratak fitilj. latentno agresivne.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 20:41 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
fer-de-lance kaže...

 

#517

Točno to, premda među ljudima ipak postoje alfa mužjaci, probajte kupiti BMW i mahati ključevima pred maloljetnicama na cajkama 

 

 

 

 

 Ovo su BMW mužjaci. Alfa mužjaci su popularni jedino kod drugih Alfa mužjaka i kod automehaničara.

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 11:41 (morrisoN).
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
Nije bezveze Lav kralj djungle...po cili dan leži i ladi jaja..čak i u lovu su kraljice produktivnije

Jednom je bio neki dokumentarni film na htv-u ili čak serija...koja je pokazivala učinkovitost u lovu kod određenih životinjskih vrsta...lavovi su na nekih 30%....ali vrlo lako im se desi da im hijene pokupe plijen pa su taj dan na prisilnom postu

Orlovi i slično su na 10% ali to nadoknađuju sa brojnošću napada...A jedino koji su na 50% su morski psi i krokodili...ali kod krokodila prilikom ugriza zatvara oči pa postoji mogućnost da dobije po nosu...pa da zagrize uništa...s druge strane i morski pas im isti problem ali u njegovom slučaju se aktivira dodatni radar(njuh) pa nema tih problema
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 11:47 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
morrisoN kaže...

 Ovo su BMW mužjaci. Alfa mužjaci su popularni jedino kod drugih Alfa mužjaka i kod automehaničara.

 Istina 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kruha i igala...
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
Zašto je lav najjača životinja?Jer je jak kao konj!
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ako va

radnička fronta na aparatima 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
Ovo s laganjem sam primjetio kod žena. One sa strogim roditeljima su sklonije laganju, naprosto su se toliko navikle da lažu posve automatski i kad nije nužno.

Postojanje alfa ženki je poznata stvar, recimo kod slonova. A i ljudski rod je svojedobno živio u matrijarhatu. Na Sardiniji je još uvijek tako, tamo je žena glava obitelji i raspolaže primanjima svih ukućana.

Lavovi su loš primjer jer tamo stvarno postoji alfa mužjak i samo se on može pariti sa svim ženkama na svom teritoriju. Ako ga drugi mužjak izazove i pobijedi prvo pobije sve njegove mladunce.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
Visak kaže...
Ovo s laganjem sam primjetio kod žena. One sa strogim roditeljima su sklonije laganju, naprosto su se toliko navikle da lažu posve automatski i kad nije nužno.

bojim se da i nema neke velike veze sa strogocom.

stono bi reka njegos:

 

"Trgovac ti laže sa smijehom, žena laže suze prosipljući..."

 

a kod onog treceg sam se uvjerio zadnji put na bosporu.

3 godine
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ako va

Mislim da se litij još uvijek upotrebljava u liječenju bipolarnog poremećaja.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
#520

Dobar 😁
*# @Frk #*/
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 8:32 (Frk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ako va

 #520 Zato sam dok sam pio gazirano volio 7Up ;)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ako va

Nema veze niti sa jednim biserom al me zanima slijedeće; 

 

Da li se za vrijeme trudnoće koža na trbuhu stanjuje prilikom rastezanja? 

 

Nakon poroda ostaje taj višak kože koji neke žene odstrane kirurškim putem. 

 

E sad, ako se stanjuje, makar za milimetar-dva a nakon trudnoće se višak odstrani, vrati li se debljina u normalu ili žena u narednu trudnoću kreće sa "manjkom kože" tj tanjom kožom na trbuhu? I tako opet. 

 

O tim glupostima razmišljam dok razvlačim tijesto za pizzu 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
fer-de-lance kaže...

Živjela Jugoslavija !!!

 

 Da je išta vridila i živila bi.

 

Mužjaci-lavovi također sudjeluju u lovu, prije svega kad je riječ o velikom plijenu. Osim toga, svrha im je i u zaštiti od hijena, afričkih divljih pasa, leoparda, drugih lavljih klanova i čega li sve ne. Time rečeno, navedeno u članku je netočno.

 

Alfa-jedinka može bit samo ona koja je i dovoljno inteligentna, nerijetko najinteligentnija, koja donosi bolje odluke od ostalih. No isto tako mora bit brižna i pravedna da bi ju se poštovalo te ne mora nužno bit najsnažnija ili najbolja u borbi, iako je takva kombinacija poželjna. 

14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak
Festus kaže...
fer-de-lance kaže...

Živjela Jugoslavija !!!

 

 Da je išta vridila i živila bi.

 

 Festuse, ukopčaj detektore sarkazma, nemoj bit Rvat'na koja se boji spomena ex-države, jer je u njoj uživao 'ko krmača u blatu...

Ju je je? Je ju je!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak

Oprosti, po čemu se može zaključit da je sarkazam, po uskličnicima? Sudeći po kontekstu tog dijela teksta, sarkazma tu nema. Rvat'na nisan, a spomen bivše države me ne zastrašuje.

7 godina
online
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak

Kak nema, pa špotao sam neproduktivne i socijalizacijski toksične ljude, a to je bila glavna odlika radnika u Jugoslaviji.

Pa je onda živjela jugoslavija sarkastično, jer je to uzvik koji slavi ono kaj sam trenutak prije špotao, tj. sam uzvik je onda sarkastičan.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 14:52 (fer-de-lance).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#104) - Ak

A čuj, mnogi su i radili i to teško, vjerojatno više nego sad, no nema veze, u tom slučaju se ispričavan. Sve najbolje, živili ti i Jura!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice