Autosync - sinkronizacija sa servisima za skladišt

poruka: 7
|
čitano: 2.498
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Autosync - sinkronizacija sa servisima za skladišt".
16 godina
offline
Autosync - sinkronizacija sa servisima za skladišt

Meh, koristim opensource Smbsync2 i syncam se na kućni server, bez ovih cloud gluposti.

Gledam te!
 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Autosync - sinkronizacija sa servisima za skladišt

Mućos gracias! Znao sam tražiti ovakve alate za lokalnu sinkronizaciju sa Androida ali uvijek sam naletao na alate koji nisu ničemu.

Probao sam sada Autosync (krekiran) sviđa mi se jako, ima puno opcija, izgleda baš kao alat koji nije napravljen preko one stvari :). Ako se ispostavi da nema ništa boljeg od toga kupiću makar jednu kopiju

 

Veliki Brat kaže...

Meh, koristim opensource Smbsync2 i syncam se na kućni server, bez ovih cloud gluposti.

 Svakako hvala i tebi, probaću kako radi, žao mi je samo što ga nema i na Fdroid-u

cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 9:43 (spookymulder84).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Autosync - sinkronizacija sa servisima za skladišt

ili, ako ste škrti, jel, možete koristiti FolderSync Pro gdje to sve u vrijednosti 2 tisuće kuna nećete platiti ni 1000kn, ni 500kn, pa čak ni 250kn, već samo 38kn 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Autosync - sinkronizacija sa servisima za skla
ministar kaže...

ili, ako ste škrti, jel, možete koristiti FolderSync Pro gdje to sve u vrijednosti 2 tisuće kuna nećete platiti ni 1000kn, ni 500kn, pa čak ni 250kn, već samo 38kn 

FolderSync sam davno koristio no sjećam se da ta ljubav nije dugo trajala. Eh sad koliko se FolderSync poboljšao u zadnje vrijeme ne znam, ali definitivno ću pružiti priliku Autosync-u

cQKGUgOfD8U
15 godina
offline
Autosync - sinkronizacija sa servisima za skladišt

Podržava li Dubox?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Autosync - sinkronizacija sa servisima za skla
spookymulder84 kaže...

Svakako hvala i tebi, probaću kako radi, žao mi je samo što ga nema i na Fdroid-u

Na fdroidu imaš syncthing. Koliko se sjećam pred nekoliko godina kada sam tražio nije mi se svidio, no pogledaj pa vidi.

Gledam te!
10 godina
offline
Re: Autosync - sinkronizacija sa servisima za skla
Jeste, probavao sam ga i ja dosta dugo, no bilo je isto nekih problema.
Evo sad sam za Autosync uočio problem, pokušava da kreira svoj temp file za prijenos file-a koji je ostao od prekinutog sync-anja, i sada ne može preći preko njega i sync se ne nastavlja...
cQKGUgOfD8U
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice