Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptovalute

poruka: 10
|
čitano: 5.538
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptovalute ".
15 godina
online
Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptovalute
Pixel kaže...
Trenutno je Terra Luna pred kolapsom, bila je do nedavno (par tjedana unazad) preko 600 kn, danas je 0,20 Kn, ako si hrabar i kupiš je sad i oporavi se prfit je potencialno ogroman, čak i ako s ene vrati na približne razine kao prije ali i skok s 0.2 na recimo 10 kn je ogroman profit.

da uložiš 500 kn sad i ako skoči na 10 kn  n kraju si na 25 000 Kn. Naravno rizik je ogroma, ali kad je ovako mali ulog ne gubiš puno i ko ima viška parsto kuna i ne boji se ako ih izgubi ovakve stvari su prilika koja se ne propušta 

ma nema autor dodgecoina pojma. Evo samo da citiram savijet iskusnog trgovca kriptom - ako si hrabar, kupiš...

 
6 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptoval
Pa fino je tip rekao da je u pitanju pohlepa.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptoval
Šta sad? Kupiti dogecoin ili ne?
K
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptovalute

Tesko je odgovoriti ... samo znam da su neki vec krenuli da traze odgovor u boci...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptoval

Nekak mi se čini još uvijek previsoka cijena za manje više bezvrjedan,hajpan coin.

Ali ono..nikad neznaš.

To je tolko nepredvidivo da neznam..možda kupit sada malo..pa vidjet kaj bude.

Ako znatno padne cijena,onda kupit još,i čekat sljedeči bullrun.

15 godina
offline
Re: Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptoval

od hrabrosti mu se smezuro

Terra Price(LUNA)

$0.0001811
Linux, Arch Linux.
15 godina
offline
Re: Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptoval
Ges kaže...
Pixel kaže...
Trenutno je Terra Luna pred kolapsom, bila je do nedavno (par tjedana unazad) preko 600 kn, danas je 0,20 Kn, ako si hrabar i kupiš je sad i oporavi se prfit je potencialno ogroman, čak i ako s ene vrati na približne razine kao prije ali i skok s 0.2 na recimo 10 kn je ogroman profit.

da uložiš 500 kn sad i ako skoči na 10 kn  n kraju si na 25 000 Kn. Naravno rizik je ogroma, ali kad je ovako mali ulog ne gubiš puno i ko ima viška parsto kuna i ne boji se ako ih izgubi ovakve stvari su prilika koja se ne propušta 

ma nema autor dodgecoina pojma. Evo samo da citiram savijet iskusnog trgovca kriptom - ako si hrabar, kupiš...

 Imas neki probkem s ovime ?

Ako ne razumijes kako funkcionira svijet kapitala ne pricaj gluposti.

Da znas koliko se love okrenulo dok je luna tonula i oscilirala ne bi komentirao ovako.

u svakom je ulaganju rizik, cakni u onom za koja mozda smatras da su stabilna.

kod lune u ovoj situaciji rizik je bio ogroman, ali zato i za one hrabrije i profit je mogao biti ogroman.

I nemojmo se zavaravati, nitko ne ulaze u nesto radi dobrocinstva, sve je to radi profita, netko je vise pohlepan neko manje.

A ti me inace znas pa znas koliko sam iskusan, koliko ulozio, koliko profitirao/izgubio ?

Siguran si da ne radim u kripto svijetu ? Mislis da jedino netko tamo iz vana ima svu pamet, a eto mi smo svi ovdje glupi i inferiorni ?

znad kako se kaze, pretpostavka je majka svih zaj.ba !

Eto ako je autor dogecoina nesto reko, to je zakon, svi su drugi u krivu 😂

Iako dobro je i rekao, ljudi ulazu zivotne ustedevine i zaduzuju se bez znanja u sto opce ulazu. To se ne radi !

I moj komentar je isao u smislu ako se netko zeli igrati za sitnis, da postoji mogucnost dobrog profita. Ako citiras citiraj sve, ne vadi iz konteksta.

 

 

15 godina
offline
Re: Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptoval
Ante kaže...

od hrabrosti mu se smezuro

Terra Price(LUNA)

$0.0001811

 Aj malo pogledaj kako se cjena kretala prije kolapsa pa onda pametuj.

znaci cihena je padala pa rasla u par navrata, razlika je bila i x20.

Ako si bio pazljiv mogao si ulozeni sitnis fino unovcit.

Ocito ti nije jasno da kod mesetarenja opce nije bitna cijena nego promjena cijene.

Sama cijena je bitna kod dugorocnog ulaganja gdje se onda gleda ulozeno vs dobiveno i tu su na zalost mnogi izgubili.

 

15 godina
offline
Re: Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptoval
Korky kaže...
Šta sad? Kupiti dogecoin ili ne?

 ako si cijepljen protiv autorovih uvreda, opleti. ili ne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Autor dogecoina izvrijeđao ulagače u kriptoval
Većina smrtnika...može sanjati kockarnice iz Monaca...stoga je radi njih izmišljen...crypto

Inače jedina razlika između uspješnog i neuspješnog kockara je da uspješni ima muda izaći u njemu pravom trenutku... vrlo teško je kontrolirati pohlepu...da je tako...kockanje nebi postojalo.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice