Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će govor

poruka: 10
|
čitano: 3.572
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će govor".
14 godina
offline
Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će govor

Da li studenske ulaznice dobivaju gudi bag?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će g
MatkoBB kaže...

Da li studenske ulaznice dobivaju gudi bag?

 Da, ali ih više nema u prodaji. Gudi bag, doduše, dobiva i 200 prvih kupaca online ulaznice.

drpetric
Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će govor

Kad je CSS bio CSS, kad su postojale staticke i dinamicke web stranice i jasna distinkcija izmedju njih,  tada je i vrijeme web dizajna bilo lijepo i ugodno.

 

Kad se pojavio SASS i LESS te negovo kompajliranje u CSS preko noda i upogonjenje stotine i stotine drugih paketa, te konacno evolucija na single page app i vrlo kompleksne frontend frameworke (za aplikacije koje niti najmanje ne traze kompleksne frameworke) tada je sve poslo u ku*ac.

 

Nadam se novom dobu gdje se opet sve vraca u svoje korijene, iz pocetka, jednostavnost koristenja i implementacije na pvom mjestu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će govor

Kad treba izaći na stejđ treba mu dati stolicu i CSS gdje smije postaviti stolicu.

 

(Pro move: HTML kod nek bude na drugoj strani stejđa, a u publiku sakrijte style link.)

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će govor

Svidja mi se gost!

 

Gornja recenica pogresno zvuci, kao da se uklapa u Gay Pride Month...

 

Svidja mi se koga ste doveli za gosta! Sad je mozda malo bolje... 

You have to be odd to be number one
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 14:31 (Top Bugovac).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će g
Top Bugovac kaže...

Svidja mi se gost!

 

Gornja recenica pogresno zvuci, kao da se uklapa u Gay Pride Month...

 

Svidja mi se koga ste doveli za gosta! Sad je mozda malo bolje... 

 Nesiguran much?

- Psiho246
4 godine
offline
Re: Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će g
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kad je CSS bio CSS, kad su postojale staticke i dinamicke web stranice i jasna distinkcija izmedju njih,  tada je i vrijeme web dizajna bilo lijepo i ugodno.

 

Kad se pojavio SASS i LESS te negovo kompajliranje u CSS preko noda i upogonjenje stotine i stotine drugih paketa, te konacno evolucija na single page app i vrlo kompleksne frontend frameworke (za aplikacije koje niti najmanje ne traze kompleksne frameworke) tada je sve poslo u ku*ac.

 

Nadam se novom dobu gdje se opet sve vraca u svoje korijene, iz pocetka, jednostavnost koristenja i implementacije na pvom mjestu.

 Ljudi su zaboravili da je Web smišljen kako bi se na jednostavan način objavljivali sadržaji. Puno se može napraviti već sa samim HTML-om i potom po potrebi doraditi CSS-om tamo gdje je to nužno potrebno. Sve ostalo je suvišno i jednom obično prenemaganje. Mislim na jednostavnije Webove.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će g
Zašto imaš takav stav? Pa SPA frameworcima su se pojavili zbog određene potrebe, no ne znaci da su silver bullet. Neke stvari ljudi još rade na način koji ti priželjkuješ, ali osobno se nikad ne bih vraćao u doba koje opisuješ i tadašnji način rada
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
4 godine
offline
Re: Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će g
ludizao kaže...

Zašto bi bilo prenemaganje? CSS ti daje okvir za automatiziranje HTML-a. Pregledan je i jednostavno se editira. Ne vidim problem.

Zato jer se u masi slučajeva krca CSS (i povrh toga i JS) koji nije potreban i najčešće se izgubi sama informacija koju netko traži na nekoj Web stranici. Primjer. HT-ov bonbon ima već n-tu iteraciju Weba. Svaka mi je ružnija i manje funkcionalna od prethodne. I nisam jedini koji im je to javno napisao na njihovom profilu na Facebooku. Ponovit ću, bit Weba je u jednostavnosti objave (i također u razumijevanju strukture informacija), a ne u maltretiranju posjetitelja neke Web stranice bravurama u dizajnu. Tko to ne razumije, promašio je posao. Sve vezano uz Web je otišlo k vragu već odavno.

 

Evo još jedan primjer: https://www.floraart.hr/. Pokušavam saznati od kada do kada traje Flora. Ali datuma (od-do) na početnoj stranici nema. Spominju se tek na dnu u vijesti da je Floraart počeo 1.6. i ta ista vijest je dostupna u meniju "Novosti" ("Zagreb, 1. lipnja 2021.– Više od sto tisuća biljaka na 300 tisuća četvornih metara parka Bundek, stotinjak izlagača, izložbe, street art i glazba – od 1.lipnja, pa do 6. lipnja ne propustite posjetiti 55. Floraart, najveću hortikulturnu izložbu u regiji."). Datume sam puno brže saznao na Webu koji nema veze s Florom i koji najavljuje razne događaje. O tome ti ja pišem. Badava sve Web điđe i ubrzanje klepanja Web stranica za lokalnu birtiju, kada nema osnovne informacije.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 19:17 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Autor CSS standarda iz Izraela na .debugu će g
drpetric kaže...
MatkoBB kaže...

Da li studenske ulaznice dobivaju gudi bag?

 Da, ali ih više nema u prodaji. Gudi bag, doduše, dobiva i 200 prvih kupaca online ulaznice.

 I online studentske?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice