Automat za točenje piva mogao bi biti budućnost ug

poruka: 15
|
čitano: 4.453
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Automat za točenje piva mogao bi biti budućnost ug".
Automat za točenje piva mogao bi biti budućnost ug

 

Očito u Nizozemskoj ne postoje benzinske stanice i zidići pored njih.

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Automat za točenje piva mogao bi biti budućnost ug

Poštovani, javljam se za poziciju beta testera za provjeru prototipa vašega automata za točenje piva, da provjeravam jel mehanizam pouzdano radi i nakon par tisuća točenja.

 

 

S poštovanjem,  xxxxx xxxxxx

CV je u privitku + popis vrste piva/godine ispijanja.

 

 

(trebam dobrog prevoditelja na nizozemski, ovo kaj mi google translate servira ne izgleda baš preuvjerljivo, pomozite čovjeku da nađe dobar posao )

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 19:37 (fer-de-lance).
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Automat za točenje piva mogao bi biti budućnos
A sto ako nam nije do socijalnog distanciranja?

Buducnost ovoga je identicna "mlijekomatima"...
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Automat za točenje piva mogao bi biti budućnos

Za koncerte i ostala veca okupljanja dusu dalo. Samo ga treba malo unaprijediti tako da ocitava osobne iskaznice (u DE tako funkcioniraju automati za cigarete) kako bi utvrdio "legalnost" i direktno prima beskontaktno placanje (ili da platis putem aplikacije i samo pokazes kod). Naravno veliki kapacitet tekucine i casa je obavezan.

12 godina
offline
Re: Automat za točenje piva mogao bi biti budućnos
fer-de-lance kaže...

Poštovani, javljam se za poziciju beta testera za provjeru prototipa vašega automata za točenje piva, da provjeravam jel mehanizam pouzdano radi i nakon par tisuća točenja.

 

 

S poštovanjem,  xxxxx xxxxxx

CV je u privitku + popis vrste piva/godine ispijanja.

 

 

(trebam dobrog prevoditelja na nizozemski, ovo kaj mi google translate servira ne izgleda baš preuvjerljivo, pomozite čovjeku da nađe dobar posao )

 

 Ako pivo košta 18, a ti ubaciš 20, treba ugraditi dugme s natpisom "dobro je" ako ne želiš da vraća kusur.

15 godina
online
Re: Automat za točenje piva mogao bi biti budućnos
ante_etna kaže...

 Ako pivo košta 18, a ti ubaciš 20, treba ugraditi dugme s natpisom "dobro je" ako ne želiš da vraća kusur.

I botun "za frizuru" za ljudskog asistenta, perača krigli ili servisera.

 

Mozda stavit captcha na to da se automat ne okuraži i da ne zadržava tuđu manču.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
protjeran
offline
Re: Automat za točenje piva mogao bi biti budućnos
Još automat za ispijanje piva... i krug je zatvoren.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 14:02 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Automat za točenje piva mogao bi biti budućnost ug

Samo treba paziti - i konobari varaju kod tocenog piva, stavi mi deci pjene, pa mu vratim

kriglu i kazem "natoci do crte il mi donesi flasiranu", a kamoli ne automati, koji ce se podesiti

po zeljama ugostitelja, pa se mogu izvlaciti "ma to je automat kriv sto se zapjenilo,

on toci pol litre i to je to, nema veze sto je 3 deci pjene"...

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Automat za točenje piva mogao bi biti budućnost ug

za izbjegavanje fizičkog i psihičkog konjtakta, valja uvesti automate za uzimanje uzoraka urina i stolice, iako i za krfcu junačku ne bi bilo loše. iot se pobrine da mi rezultati izvlačenje nagradne igre "doktore, šta mi je?!" stignu pravodobno kao e-pošta, zajedno s riječima utjehe. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Automat za točenje piva mogao bi biti budućnos
Inovator kaže...
A sto ako nam nije do socijalnog distanciranja?

Buducnost ovoga je identicna "mlijekomatima"...

 Samo sto u mlijekomatu bar di sam ja probao, dobis kud i kamo kvalitetnije mlijeko...

 Sa mlijekom iz mlijekomata mozes bez problema napravit sir, probaj to sa bilo kojim iz trgovine...

 

 Iz litre mlijeka preradivaci naprave 7 litara "mlijeka" i onda su puni ponosa sto vode uspjesan biznis jer njihova litra mlijeka je skuplja nego ova od seljaka iz koje naprave svojih 7... Vrlog li poslovanja...

 

 A ovaj automat je poprilicno zgodna stvar, bar meni :) Lokalnih i hobby pivara ima sve vise.

Truth in engineering.
15 godina
offline
Automat za točenje piva mogao bi biti budućnost ug

Ljepšu aluminijsku kutiju u životu nisam vidio 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Automat za točenje piva mogao bi biti budućnost ug

jel se moze to kupit za doma ?

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Automat za točenje piva mogao bi biti budućnost ug

Ovo je za dušu dalo za postaviti u centru grada, odmah do onog kioska preko puta "konja", na glavnom trgu u ZG... Skupe one u onoj piljari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Automat za točenje piva mogao bi biti budućnos
Batista kaže...
 

 Iz litre mlijeka preradivaci naprave 7 litara "mlijeka" i onda su puni ponosa sto vode uspjesan biznis jer njihova litra mlijeka je skuplja nego ova od seljaka iz koje naprave svojih 7... Vrlog li poslovanja...

 

 A ovaj automat je poprilicno zgodna stvar, bar meni :) Lokalnih i hobby pivara ima sve vise.

 

ima nekih koji od jednog grozda dobiju 100 litara vina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 10:34 (bruno1026).
16 godina
offline
Re: Automat za točenje piva mogao bi biti budućnos
bruno1026 kaže...

 

ima nekih koji od jednog grozda dobiju 100 litara vina.

 Ajde ajde, ti ocito nisi krscanin...

 Sa takvima ne pricam :)

Truth in engineering.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice