Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

poruka: 39
|
čitano: 7.774
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće".
10 godina
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

Zađavla objašnjavati stoci .. svijet je prepun istih .. bez obzira na status ili posao koji obavljaju u društvu :(

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 14:40 (W2000).
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas

ili koji forum posjećuju...

15 godina
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

Šteta što ih ne može spojiti sa mozgom, očigledno su od njega rastavljeni cijeli svoj život. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

ne?!  (a dobro onda, bar mi neće naplatiti podatkovni promet)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

Katastrofa, od sad mrzim bil gejca.

Adsl mi nikak ne dela, optiku najvjerovatnije nebum dobio nikad, 4G mi dobar samo na Telemachu, ali samo 200 giga...

I onda čovjek položi sve nade u gejca, da odem na cijepljenje pa da mogu doma spajat računala na sebe i surfat prek 5G mreže, i sad ovi škrtare i ništa od čipsova u cjepivu 

ISDN, here I come....

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 15:19 (fer-de-lance).
 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
Šteta onda se nema smisla cijepiti.
 
13 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
Zar demokracija nije vladavina većine... Inače temelj 5G je puno malih antena... Cjepivom se aktivira svojstvo Covid-19 da se ponaša poput antene.

Ima na internetu svjedočanstva onih koji su se cjepili da su mogli pomicanjem očiju upravljati TV-om.

Zašto se o tome ne piše???
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
Znaci nista od muhte interneta?
11 godina
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

.

42
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

briga nas za neku tamo vuko*ebinu zvanu avstralija, ako Mi Hrvati znamo da nas žele pratiti sa 5g čipovima i da se uz to bill gates želi dodatno obogatiti na cijepivu. ta avustralija je prilično neuspješna, nikakav standard nemaju, korumpirani skroz i sad su se oni našli našli pametovat a pojma nemaju. jednostavno su mogli pitat nas, jer mi hrvati znamo sve, iznad svih hrvatska!!!

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
dtdtdt kaže...

briga nas za neku tamo vuko*ebinu zvanu avstralija, ako Mi Hrvati znamo da nas žele pratiti sa 5g čipovima i da se uz to bill gates želi dodatno obogatiti na cijepivu. ta avustralija je prilično neuspješna, nikakav standard nemaju, korumpirani skroz i sad su se oni našli našli pametovat a pojma nemaju. jednostavno su mogli pitat nas, jer mi hrvati znamo sve, iznad svih hrvatska!!!

 Iskreno do prošle godine nisam bio svjestan u kako napredno educirano zemlji živim, svaka druga osoba je epidemiolog, molekularni biolog, farmaceut, stručnjak za nanotehnologiju a cjepiva su naprosto svačiji hobi. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
..
Moj PC  
6 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
Naravno da neće cjepivo spojiti ljude na internet lolo, ali COVID putovnice su ništa drugo nego prva verzija zapadnjačke inačice onog ludog, orvelijanskog sustava društvenog bodovanja iz Kine...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
vkmarko kaže...
Naravno da neće cjepivo spojiti ljude na internet lolo, ali COVID putovnice su ništa drugo nego prva verzija zapadnjačke inačice onog ludog, orvelijanskog sustava društvenog bodovanja iz Kine...

Je, je, belosvetska urota...

4 godine
protjeran
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

kaj je ovo zdravlje.hr postalo najednom ?

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
HCMAA kaže...
Zar demokracija nije vladavina većine... Inače temelj 5G je puno malih antena... Cjepivom se aktivira svojstvo Covid-19 da se ponaša poput antene.

Ima na internetu svjedočanstva onih koji su se cjepili da su mogli pomicanjem očiju upravljati TV-om.

Zašto se o tome ne piše???

 Kako ne? Imas na forumu barem 20 tema u kojima strucno tvrde sa visokokvalitetnim anegdotlanim i neprovjerenim dokazima da 5G ZAPRAVO stavljaju u ljude da bi mogli aktivirati 6G jednog dana.

14 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
vkmarko kaže...
Naravno da neće cjepivo spojiti ljude na internet lolo, ali COVID putovnice su ništa drugo nego prva verzija zapadnjačke inačice onog ludog, orvelijanskog sustava društvenog bodovanja iz Kine...

 ja bih radije takvo bodovanje nego ovo rodijačko koje imamo sada.

 

pa budeš uredan član društva, skupljaš lišće s bakom i petice u školi. ne divljaš autom i ne tučeš se s murijom pijan. ne trolaš po forumima i potpišeš da ćeš ići u rat ako treba. ne kasniš na posao, ne varaš državu na porezu, kupuješ hrvatsko i ne ideš doktorima zato jer ti je dosadno. 

 

a *ebo te teško je to. 

 

14 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
all_or_nothing kaže...
vkmarko kaže...
Naravno da neće cjepivo spojiti ljude na internet lolo, ali COVID putovnice su ništa drugo nego prva verzija zapadnjačke inačice onog ludog, orvelijanskog sustava društvenog bodovanja iz Kine...

 ja bih radije takvo bodovanje nego ovo rodijačko koje imamo sada.

 

pa budeš uredan član društva, skupljaš lišće s bakom i petice u školi. ne divljaš autom i ne tučeš se s murijom pijan. ne trolaš po forumima i potpišeš da ćeš ići u rat ako treba. ne kasniš na posao, ne varaš državu na porezu, kupuješ hrvatsko i ne ideš doktorima zato jer ti je dosadno. 

 

a *ebo te teško je to. 

 

Dobro "druže" samo tko ti reče kako je sve to što si nabrojao pozitivno i poželjno u očima partije tj. čuvara tekovina naroda i narodnosti?!

 

Osim toga, a gdje je ono glavno, vječno budno nutarnje oko i uho koje je spremno dojaviti čuvarima kako kolaboracioniste tako sve nutarnje i vanjske neprijatelje?!

 

Ne znam, sumnjiv si ti meni i trenutno zbog toga 3 boda ispod pozitivne nule, dakle ništa od onog dozvoljenog minusa i zahtjeva za kredit, a za onu naslijeđenu nekretninu ćemo napraviti reziviju porezih davanja!

 

Zgodno, zar ne?! 

7 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
all_or_nothing kaže...

 ja bih radije takvo bodovanje nego ovo rodijačko koje imamo sada.

 

pa budeš uredan član društva, skupljaš lišće s bakom i petice u školi. ne divljaš autom i ne tučeš se s murijom pijan. ne trolaš po forumima i potpišeš da ćeš ići u rat ako treba. ne kasniš na posao, ne varaš državu na porezu, kupuješ hrvatsko i ne ideš doktorima zato jer ti je dosadno. 

 

a *ebo te teško je to. 

 

Where's the fun in it?

Dobro da nisi još zamislio i okrenut čarape na dobru stranu kad ih bacaš u posudu za veš.

Mrzitelju svega rvačkog...

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas

no dobro, fun je da budeš neuredan član društva, skupljaš lišće od marihuane s bakom i drpaš sise petice u školi. ne divljaš autom nego z motorom i ne tučeš se s murijom pijan nego i trijezan. ne trolaš po forumima nego po redditu i potpišeš brata da će ići u rat umjesto tebe. nemaš posao, ne plaćaš državi porez, kupuješ kinesko i ne ideš doktorima zato jer ti je dosadno nego po metadone. 

slika i prilika hrvata. 😁

 

čarape si se dobro sjetio. zamišljam koliko bi mi žena minus bodova nabila. više nego bi se partija usudila. 😁

10 godina
protjeran
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

Klor dioksid

Klor-dioksid je veoma nestabilan kemijski spoj i kao takav se ne pojavljuje u prirodi. On je jedan od najjačih oksidanasa i već odavno se koristi za izbjeljivanje papira i tekstila, za sanitaciju, kao i za pročišćavanje vode za piće. Istraživanja su dokazala kako je klor-dioksid mnogo sigurniji od klora jer oksidira samo patogene organizme u tijelu i ne stvara spojeve s ostalim tvarima iz vode kako to čini klor.
Američko društvo za analitičku kemiju je 1999. g. navelo kako je klor – dioksid najsnažniji ubojica patogenih organizama poznat čovjeku.

Protivnici MMS-a vole isticati njegova (navodno) otrovna svojstva. Naravno, pri tome redovito zaboravljaju reći da MMS još nigdje nikada nikoga nije ubio (mada ga koriste milijuni ljudi) i od njega se još nitko nije trajno razbolio. MMS ne ostavlja (poput gotovo svih lijekova) talog u organizmu. Blage nuspojave su moguće, ali one su mila majka prema djelovanju citostatika. U osnovi, MMS sačinjavaju vrlo razrijeđena otopina klor dioksida i voda. I tu treba nešto važno raščistiti. Klor dioksid se zaista koristi u proizvodnji industrijskih izbjeljivača, ali u gotovo 2.000 puta većim koncentracijama. Podsjećam, citostatici su stvoreni na bazi iperita, bojnih otrova. Ukratko, klor dioksid u MMS-u je toliko razrijeđen da je bilo kakva šteta isključena. Američka uprava za hranu i lijekove (FDA) svrstava klor dioksid u kategoriju tvari kojima je dopušten kontakt s hranom. Opasne supstance svakako nemaju takvo dopuštenje.

Moramo imati na umu da “lijek za sve bolesti” i koji može svakome jednako pomoći, vjerojatno ne postoji. MMS je mnogima pomogao, međutim, nije pomogao svima. Zato vam preporučamo da proučite spomenutu knjigu ali i da sami prikupite dovoljno informacija i iz drugih izvora prije nego što se upustite u korištenje ‘čudotvornog mineralnog dodatka’.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

Jadan pokušaj reklamiranja cjepiva, kao dio si pametne ekipe ako se cjepiš. Sve neki genijalci čekaju u redu.

 

Dok god u ustavu stoji da nije obavezno, neću se cjepit. Više će ljudi umrijet od nestašice lijekova, nego od ove gripe.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
win10pro kaže...

Jadan pokušaj reklamiranja cjepiva, kao dio si pametne ekipe ako se cjepiš. Sve neki genijalci čekaju u redu.

 

Dok god u ustavu stoji da nije obavezno, neću se cjepit. Više će ljudi umrijet od nestašice lijekova, nego od ove gripe.

To ne stoji u Ustavu.

Da će umrijeti bez lijekova vjerojatno, ali ne od ove"gripe".

7 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
all_or_nothing kaže...

čarape si se dobro sjetio. zamišljam koliko bi mi žena minus bodova nabila. više nego bi se partija usudila. 😁

O da, moja me samo pogleda, i odmah znam da sam ili uskoro mrtav ili bolje da se uopće ne pojavljujem doma par dana 

 

Kruha i igala...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
Old Iggy kaže...

To ne stoji u Ustavu.

Pravo odbijanja medicinskog postupka je temeljno ljudsko pravo, tako da, iako ne piše izričito da nije obavezno, upravo na temelju Ustavom zagarantiranih prava ga imaš pravo odbiti.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
MrBlc kaže...
Old Iggy kaže...

To ne stoji u Ustavu.

Pravo odbijanja medicinskog postupka je temeljno ljudsko pravo, tako da, iako ne piše izričito da nije obavezno, upravo na temelju Ustavom zagarantiranih prava ga imaš pravo odbiti.

Ustavom nije zajamčeno pravo odbijanja medicinskog postupka. Ako ze zakonski / pravilnikom definira kao obavezno, onda je obavezno (kao i niz drugih postupaka, primarno cijepljenja).

Ne moraš pristati na testiranja lijekova ili slične postupke.

14 godina
offline
Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas neće

eno nwo piše nove smjernice o ljudskim pravima. radni je naslov ljudske obveze. 😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
all_or_nothing kaže...

eno nwo piše nove smjernice o ljudskim pravima. radni je naslov ljudske obveze. 😁

Ljudska prava se mogu rastezati sve dok ne utječu na tuđa ljudska prava. Zato se definiraju zakoni.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
Old Iggy kaže...

Ustavom nije zajamčeno pravo odbijanja medicinskog postupka. Ako ze zakonski / pravilnikom definira kao obavezno, onda je obavezno (kao i niz drugih postupaka, primarno cijepljenja).

Ne moraš pristati na testiranja lijekova ili slične postupke.

Jamči se tjelesni integritet, koji uključuje i pravo na odbijanje medicinskog postupka.

 

Koji se to medicinski postupak može provesti bez tvoje suglasnosti. Jedini primjer koji možeš pronaći jest obavezno cijepljenje djece, međutim, tu nije stvar prisile djece da prime cjepivo, već prisila roditelja, kao skrbnika, da omoguće djeci primanje cjepiva jer se smatra da je to u interesu djeteta i da skrbnik radi protivno interesu djeteta ako odbije cijepljenje. Međutim, da neki, hipotetski, neprofesionalni pedijatar želi cijepiti dijete unatoč kontraindikacijama koje govore da se to dijete ne smije cijepiti, roditelji bi dobili taj slučaj jer za to konrektno dijete cijepljenje nije u najboljem interesu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Australsko Ministarstvo zdravlja: cjepivo vas
MrBlc kaže...
Old Iggy kaže...

Ustavom nije zajamčeno pravo odbijanja medicinskog postupka. Ako ze zakonski / pravilnikom definira kao obavezno, onda je obavezno (kao i niz drugih postupaka, primarno cijepljenja).

Ne moraš pristati na testiranja lijekova ili slične postupke.

Jamči se tjelesni integritet, koji uključuje i pravo na odbijanje medicinskog postupka.

 

Koji se to medicinski postupak može provesti bez tvoje suglasnosti. Jedini primjer koji možeš pronaći jest obavezno cijepljenje djece, međutim, tu nije stvar prisile djece da prime cjepivo, već prisila roditelja, kao skrbnika, da omoguće djeci primanje cjepiva jer se smatra da je to u interesu djeteta i da skrbnik radi protivno interesu djeteta ako odbije cijepljenje. Međutim, da neki, hipotetski, neprofesionalni pedijatar želi cijepiti dijete unatoč kontraindikacijama koje govore da se to dijete ne smije cijepiti, roditelji bi dobili taj slučaj jer za to konrektno dijete cijepljenje nije u najboljem interesu.

Netočno, zabranjeno je bilo kakvo zlostavljanje, kao i medicinski i znanstveni pokusi. Ovaj slučaj tu ne spada.

Postoji dosta postupaka (cijepljenje primarno, jer se radi o zaštiti ne samo pojedinca već i društva) kao i postupci gdje nije moguće dobiti odobrenje, a potrebni su za spašavanje života.

Roditelji niukad nisu ovlašteni odbiti cijepljenje (kao što nisu ni u stanju procijeniti je li korist veća od štete), ono što mogu je zatražiti drugo mišljenje kojem bi se poništilo mišljenje "neprofesionalnog pedijatra".

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice