Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima

poruka: 13
|
čitano: 8.853
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima".
16 godina
offline
Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima

Baš me interesira koliko ljudi će ga kupiti.

Ovo mi izgleda gotovo kao idealan telefon (ja bi jedino još htio da je plastičan, umjesto od stakla, pa onda s dodatnom plastičnom maskom).

I naravno, pitanje supporta, ne znam kako to tu Asus stoji? 

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima

Ja ću vjerojatno kupiti ovaj mobitel, izgleda kao idealna zamjena za moj trenutni Xperia XZ2 Compact, isto kompaktni flagship. Jedino moram nekako otkriti da li podržava DJI Fly aplikaciju (za letenje drona).

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima

Također zainteresiran! Treba nečim zamijeniti Z5C. ...još da cijena malo padne :-)

In the land of the blind, the one-eyed man is stoned to death. - Joan D. Vinge
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima

Kompaktnim se može nazvati Iphone 12 mini, ovaj Asusov mobitel to nije. Godinama koristim Sony kompakt telefone, trenutno imam XZ1C, jer XZ2C takodje nije kompakt. Baš me zanima kolike šake trebaju imati kupci da dosegnu sve na Zenfonu 8 ?

Moj PC  
2 2 hvala 0
6 godina
offline
Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima

dok je iphone se čak 10mm kraći ovo je IZNIMNO mali telefon :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima

Potencijalno korisno, ovdje se može usporediti veličina Zenfonea 8 s bilo kojim drugim mobitelom (može biti zgodno za sve koje će zanimati koliko je on veći/manji u odnosu na trenutačni mobitel):

 

https://www.phonearena.com/phones/size/Asus-ZenFone-8/phones/11727

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima
Davor kaže...

Potencijalno korisno, ovdje se može usporediti veličina Zenfonea 8 s bilo kojim drugim mobitelom (može biti zgodno za sve koje će zanimati koliko je on veći/manji u odnosu na trenutačni mobitel):

 

https://www.phonearena.com/phones/size/Asus-ZenFone-8/phones/11727

Sad kada si naveo notifikacijsku LED-icu kao plus, lupaj minus na svakom telefonu tko ju nema.

Dobar telefona sa ipak popriličnom visokom cijenom.
Stavi kao minus, "cijena bi mogla biti manja", za iste pare Redmi Note 9s nudi isto 6/128.

15 godina
offline
Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima

Još uvijek mi moj s10e izgleda kao najbolji izbor u compact kategoriji iako sam se nadao da bi ovo mogla biti koliko toliko dostojna zamjena. Sve je išlo u tom smjeru dok nisam skužio da nema mogućnost bežičnog punjenja. Šteta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima
SHELBY_09 kaže...

Još uvijek mi moj s10e izgleda kao najbolji izbor u compact kategoriji iako sam se nadao da bi ovo mogla biti koliko toliko dostojna zamjena. Sve je išlo u tom smjeru dok nisam skužio da nema mogućnost bežičnog punjenja. Šteta...

 

Nije to neobično, svaki proizvođač kompaktnog mobitela mora odlučiti - veća baterija ili bežično punjenje. Ne može oboje. Osobno mi je 4.000 mAh baterija (kao u Zenfoneu 8) draža od 3.200 mAh baterije, ili manje, s bežičnim punjenjem. Čisto jer 4.000 mAh bateriju baš nikad neću potrošiti u jednom danu, što god radio na mobitelu  Naravno, netko će pristati na manju bateriju na konto praktičnosti Qi punjenja, to je sasvim legitimno. 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Re: Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima
Davor kaže...

 

Nije to neobično, svaki proizvođač kompaktnog mobitela mora odlučiti - veća baterija ili bežično punjenje. Ne može oboje. Osobno mi je 4.000 mAh baterija (kao u Zenfoneu 8) draža od 3.200 mAh baterije, ili manje, s bežičnim punjenjem. Čisto jer 4.000 mAh bateriju baš nikad neću potrošiti u jednom danu, što god radio na mobitelu  Naravno, netko će pristati na manju bateriju na konto praktičnosti Qi punjenja, to je sasvim legitimno. 

 Nažalost je tako iako ne bi trebalo biti. Mislim da nikom ne bi smetalo da je uređaj, lupam, 2-3mm deblji (zavojnica i modul zauzimaju i manje mjesta), to ne bi toliko utjecalo na kompaktnost. Barem se meni tako čini. 

Da, na S10e baterija je popriličan kompromis koji je djelomično nadomješten bežičnim punjenjem. Priznajem, Samsung me tu razmazio poprilično, pogotovo kod punjenja u autu. 

5 godina
protjeran
offline
Re: Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima
Odlična recenzija odličnog uređaja. Mob ima sve ono što je (barem meni) važno. A i cijena je poštena.
Da nedavno nisam kupio novu igračku, ovo bi bio moj izbor.
Pis on ju :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima
Iz nekog razloga ovaj mobitel je poprilično razvikan, a nije ništa bolji od S21 i čak mu fale neke karakteristike koji S21 ima. Cijenom su tu negdje ali resale je deblo na strani Samsunga.

Iako je S21 veći za koji milimetar, ima veći ekran i jedina stvar u kojoj je Asus u prednosti je Snapdragon ali to nije toliko velika stavka u praksi.

I ja sam gledao da bi ga možda uzeo, no kad staneš na loptu, S21 je bili izbor ako je cijena ista.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Asus Zenfone 8 - Najbolji među kompaktnima

 Ipak, za dodatnu stabilnost u ruci, ali i strukturalnu zaštitu, Asus uz Zenfone 8 tvornički prilaže praktičnu plastičnu masku, koja mu tek neznatno povećava gabarite.

 

kad će se konačno sjetiti da izbace usrano staklo na stražnjoj strani, koje ne služi ničemu osim nekakvom fol premium osjećaju i vječnom strahu od loma

još je veća pušiona što si zato prisiljen staviti 'praktičnu masku' koju kad pipaš je sve samo ne premium, a dodaje i debljini tako da zapravo više nemaš 9mm nego 12 ili 13mm

 

kvalitetno aluminijsko kućište iz jednog komada, kao na nokia 6.1, bilo bi daleko bolje rješenje, nema usrane maskice, nema straha od raspadanja sendvič konstrukcije i loma stakla kad padne, a 'višak' debljine do one koju imaš s maskicom se može korisno upotrijebiti za bateriju i ravnu kameru, win - win - win

ali neeee, treba nam premium staklo na guzici 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice