Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moćan

poruka: 14
|
čitano: 10.618
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moćan".
15 godina
online
Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moćan

Cijena? Prava sitnica...

 
0 0 hvala 0
Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moćan

hahaha, a kome je točno ovaj laptop namijenjen? Zlatnoj tuđmanovoj mladeži. Ima li ijedan bug forumaš da bi si mogao priuštiti ovako nešto, odnosno da bi htio ogroman dio svoje ušteđevine (preko 28,000kn) potrošiti na gaming laptop ... kako bi igrao igre?

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moća

Ima ali ne za baš taj laptop jer za tu cifru ima bolje

5 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moća
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

hahaha, a kome je točno ovaj laptop namijenjen? Zlatnoj tuđmanovoj mladeži. Ima li ijedan bug forumaš da bi si mogao priuštiti ovako nešto, odnosno da bi htio ogroman dio svoje ušteđevine (preko 28,000kn) potrošiti na gaming laptop ... kako bi igrao igre?

 

 

Isto kome su namijenjeni i DAC-ovi, home zvučni sistemi i zvučnici cijene prosječne HR plaće, ali treba nekako otplatiti sponzosrtvo SonusArta, Linksa i sličnih.

 

Pogledaj malo recenzije u kojima se dijeli Bug Preporuka u zadnje vrijeme (i njihovu kvalitetu) i tko im je ustupio proizvode. Bug sretan, ovi dobiju zlatni BUG bedž na svoj proizvod, a čitatelji dobiju recenzije skupih proizvoda koje nikad neće koristiti. Win, win... win?

15 godina
offline
Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moćan

molio bih da uvedete sekciju "preporuke/recenzije za siromašne". nekad je bug to imao (s onim bubamarama kao ocjenama) no, kao i cure s portala, sve je nestalo u stampedu kapitalizma. većina ipak nema dobro plaćen, siguran i stalan posao pa o masu toga može samo sanjariti, što proizvodi frustracije. a i nama nitko ne donosi nitko ništa "na testiranje" (tu i tamo susjeda donese komadić kolača, ako joj ostane viška od vojske balavih termita na dječjem rođendanu ili za blagdane). jednostano, dajte nešto za nas ispod gaussove krivulje (približno ispod vrha grbe). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 11:54 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moća

@ZovemseZoranidolazimizRijeke - Ne znam sto ti je tocno smjesno, mozda se smijes jer si isfrustriran i/ili iskompleksiran jer si ga osobno ne mozes prisutiti. Meanwhile, moze ga vecina IT-jevaca priustiti (ukoliko zeli najjace komponenete), s obzirom na place u sektoru.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.9.2021 12:42 (Ficho29052014).
14 godina
protjeran
offline
Re: Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moća
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

hahaha, a kome je točno ovaj laptop namijenjen? Zlatnoj tuđmanovoj mladeži. Ima li ijedan bug forumaš da bi si mogao priuštiti ovako nešto, odnosno da bi htio ogroman dio svoje ušteđevine (preko 28,000kn) potrošiti na gaming laptop ... kako bi igrao igre?

 

 

Sta je skupo, besplatno je, cemu sluze poticaji za samozaposljavanje?!?

Re: Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moća
Ficho29052014 kaže...

@ZovemseZoranidolazimizRijeke - Ne znam sto ti je tocno smjesno, mozda se smijes jer si isfrustriran i/ili iskompleksiran jer si ga osobno ne mozes prisutiti. Meanwhile, moze ga vecina IT-jevaca priustiti (ukoliko zeli najjace komponenete), s obzirom na place u sektoru.

 

LOL kolega, vi ste iskreno govoreći LUD ČOVJEK! Nije to loše doduše, najbolji ljudi su luđaci pa eto, shvatite to kao kompliment.

 

 

I ja sam ITjevac developer (već 15+ godina) i zaradim izuzetno visoke novce (jer samo zaposaposlen i radim za strance) ali ovo si ne može sigurno priuštiti niti ja niti 99.9% IT-jevaca, ne samo kod nas nego i u Irskoj, Engleskoj ili Americi. Iako možda i možemo uštedjeti te novce radije ih dajemo za nešto što nije igračka koja će prestati biti "cool" već nakon 12 mjeseci.

 

 

 

15 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moća
encoding kaže...

Isto kome su namijenjeni i DAC-ovi, home zvučni sistemi i zvučnici cijene prosječne HR plaće, ali treba nekako otplatiti sponzosrtvo SonusArta, Linksa i sličnih.

 

Pogledaj malo recenzije u kojima se dijeli Bug Preporuka u zadnje vrijeme (i njihovu kvalitetu) i tko im je ustupio proizvode. Bug sretan, ovi dobiju zlatni BUG bedž na svoj proizvod, a čitatelji dobiju recenzije skupih proizvoda koje nikad neće koristiti. Win, win... win?

 

Meni je zanimljivo pročitati i recenzije onih uređaja koje si nikad, ali baš nikad ne bih kupio pa čak i da imam novaca na bacanje.

Kad voliš i pratiš nešto onda ti je super pročitati i pogledati sve vezano uz to, zar ne?

Dakako da je cijena za taj uređaj, takva kakva već jest prenapuhana nama koji nemamo love da si isti i priuštimo.

Sad, da li je ista i opravdana, o tome nek odluči netko drugi. Meni nije, jer sam bogec bez penez ;)

 

 

Ajar kaže...

molio bih da uvedete sekciju "preporuke/recenzije za siromašne". nekad je bug to imao (s onim bubamarama kao ocjenama) no, kao i cure s portala, sve je nestalo u stampedu kapitalizma. većina ipak nema dobro plaćen, siguran i stalan posao pa o masu toga može samo sanjariti, što proizvodi frustracije. a i nama nitko ne donosi nitko ništa "na testiranje" (tu i tamo susjeda donese komadić kolača, ako joj ostane viška od vojske balavih termita na dječjem rođendanu ili za blagdane). jednostano, dajte nešto za nas ispod gaussove krivulje (približno ispod vrha grbe). 

 

Ma, nije da i toga nema, pa testiraju Bugovci štošta i za nas "siromašne" zaljubljenike u tehnologiju ;)

(ne mislim biti ničiji advokat, kao i uvijek, sam velim)

 

Ali ovo mi fali, valjda me neka nostalgija za zlatnim vremenima Bug časopisa i Bug Foruma počela prati,

fali i stara ekipa i živ i posjećen Bug Forum Birc kao i Nespavalice, fale i bubamare.

 

 

Više se ni modovi i administratori ne spuštaju na druženje s rajom, tek katkad.

 

Ajd' nije baš da mi oni previše fale, ja najsretniji kad ih ne vidim po temama, jer kad dođu onda obično pofrcaju kartoni u svim bojama :P

 

Nego, baš imaš osjećaj da su i oni digli ruke od foruma.

A, ovo je jedini forum koji još uvijek posjećujem i to svaki dan.

Kad god upalim preglednik odmah su mi 2 taba Bug Foruma otvorena.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
16 godina
moderator
offline
Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moćan

Premium laptop s premium cijenom. Očito tržište za takve uređaje postoji kada ih firme proizvode, baš kao što postoji tržište za slušalice od 2.000 eura ili električne bicikle od pet. 

 

Evo bit će u sljedećem broju usporedni test jeftinijih laptopa, pa će hardverski apetiti forumaša  biti zadovoljeni :)

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moća
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Ficho29052014 kaže...

@ZovemseZoranidolazimizRijeke - Ne znam sto ti je tocno smjesno, mozda se smijes jer si isfrustriran i/ili iskompleksiran jer si ga osobno ne mozes prisutiti. Meanwhile, moze ga vecina IT-jevaca priustiti (ukoliko zeli najjace komponenete), s obzirom na place u sektoru.

 

LOL kolega, vi ste iskreno govoreći LUD ČOVJEK! Nije to loše doduše, najbolji ljudi su luđaci pa eto, shvatite to kao kompliment.

 

 

I ja sam ITjevac developer (već 15+ godina) i zaradim izuzetno visoke novce (jer samo zaposaposlen i radim za strance) ali ovo si ne može sigurno priuštiti niti ja niti 99.9% IT-jevaca, ne samo kod nas nego i u Irskoj, Engleskoj ili Americi. Iako možda i možemo uštedjeti te novce radije ih dajemo za nešto što nije igračka koja će prestati biti "cool" već nakon 12 mjeseci.

 

 

 

Ovo može biti igračka isto kao što može biti stroj za zarađivanje novca nekom developeru, fotografu, video montažeru ili snimatelju ili bilo kome drugom tko treba stroj visokih performansi. I ne, neće prestati biti cool nakon godinu dana, jednako kao što RTX-ica 3080 Ti ili ekvivalenta kartica godinu dana nakon kupovine nije loša. 

10 godina
offline
Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moćan

 

Hm, pa bizinis laptopi idu preko 10 kika....Cijena nije toliko upitna, jer svaki proizvod ima svojega kupca.

Tko će kupiti ručni sat za recimo 5k evra ili 10 k evra?

Ne brinite, bu se našlo takvih.

 

Al' ako je cijena visoka ili mala, to ne znači da bugovci, poput našeg Denisa ne odrade posao vrlo kvalitetno i profesionalno, gdje su njihovi tekstovi nešto što ima posebnu vrijednost.

Njihovi tekstovi se sa zadovoljstvom čitaju.

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moćan

eto ja sam kupio scar 17 g733qs pa nisam bankrotirao danas valjda moze covjek izdvojit 3300€ za igre.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Asus ROG Zephyrus S17 GX703HS - Skladan i moća
Neki čovjek može izdvojit 3300 ojra za igre, dapače vrlo rijetki, većina ne može i neće.
I to ne samo kod nas, zato i vani takvi laptopi ne čine niti 10% prodaje.
To ne znači da si onaj tko može i želi ne treba priuštit takav uređaj za igrice, samo treba biti svjestan da po sebi ne treba mjeriti sve ostale
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice