Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3

poruka: 13
|
čitano: 3.500
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3".
14 godina
offline
Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3

Ovo postalo ko i s kabelima u audiu... "primjecuju"... ono kriv mi 65 framerate vidio ja!!!

VenAtoR#2231
Moj PC  
7 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3

Koliko herca i opet te može infarkt opaliti. Ako ne znam šta je dobro znam šta je skupo a medjusobno igrači se mogu kačiti i opet onaj što ima obični 144hz može biti najbolji dakle bolji od ovih šta imaju većeg jel više herca.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 8:07 (hanteed).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3

Mogli su stavit i 400hz panel na tog zephyrusa , kada grafa ima pl i temp idu u nebo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3

Zanimljivo,sreća što su igre tako dobro optimizirane pa svatko sa high-end pc-om ima preko 300 fps u svakoj igri.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3

a struja i dalje tvrdoglavo na 50 Hz. ma sramota. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu
funny games kaže...

Zanimljivo,sreća što su igre tako dobro optimizirane pa svatko sa high-end pc-om ima preko 300 fps u svakoj igri.

Uglavnom su to cartoon style fps-i i igre iz proslog desetljeca(jos malo i stoljeca) pa ti niti ne treba high-end pc.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu
Ajar kaže...

a struja i dalje tvrdoglavo na 50 Hz. ma sramota. 

 

Cekamo da uvedu gamersku struju na barem 144 Hz

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu
Friday kaže...
Ajar kaže...

a struja i dalje tvrdoglavo na 50 Hz. ma sramota. 

 

Cekamo da uvedu gamersku struju na barem 144 Hz

 - bit će 3/4 inča, tj primbroj =149hz.

 

ali, zanimljivo.. novinarski textovi koji vrve činjenicama (koje su čak točne) npr 240->360 = +50% .. točno :) dok je ostalo bezvezarija ali dobra za prodaju i gameri kupuju, kao i audiofili, kao i svi oni na koje placebo djeluje, čak ako je samo zbog veće-više cifre ili cijene.

-naravno, uz to će biti potreban aktivni adapter (konverter) koji će puldown metodom navlačiti poneki frame poluslike i sve điđemiđe koje smo nekad imali s tv standardima oko frejmova i ntsc-pal standarda, dok će znalci vidjeti baš sve benefite u pixelu i hercima, naravno i bit će jači u gejmanju jer će CS ići na 333lock uz strafe.

 

-ili ovako, uz 2,8ms responsa i online gaming, jedna banalna činjenica, mreža-lag-server+ostatak... =+10ms lag tj u 8ms monitor možemo ugasiti i rezultat je isti, dok će znalci-vidioci (ne fatimski) vidjeti poboljšanje, čak matematički točno od 50%.. ili wtf no tko im se može činjenicama oduprijeti? +50% je činjenica, mada besmislena.

 

-ili, već desetljeće ekrani imaju npr 600hz pixel rate, obični umnožak koji nema veze s izvorom-signalom nego interni prikaz ekrana.. pa i na tome 'vidioci' vide više pixela u življim bojama + director edišn scene filma koje ovični smrtnici na običnom ekranu ne vide.. Kako sad ovim gamerima reći da tv ima 600hz (nečeg) dok njima na ekranu reklama navodi samo 360.. tad će doći iduća verzija, 601hz (opet prim, možda neki naredni.. 613 ali jamačno jači, za vidioce.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu
Ajar kaže...

a struja i dalje tvrdoglavo na 50 Hz. ma sramota. 

 E vidiš, ameri su tu napredniji, kod njih je veća...frekvencija, čak 60 Hz.

dolazim odmah - Godot
8 godina
offline
Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3

666Hz (number of the beast) or GTFO.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3

Jako me zanima, kako bi taj monitor prošao na blind testu sa nekim monitorom od ~200Hz.Iz iskustva znam da mnogi audiofili ne osjete nikakvu razliku kada im promijeniš kablove, (isprobano na dvojici mojih prijatelja, audio geekova, kako oni sami misle sami za sebe) mada se kunu u to, pa možda ni naši gameri ne vide zapravo razliku između 240 i 360 Hz, ali bitno je da oni znaju da je to 360 Hz, pa onda i mora biti bolje

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 17:51 (učo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu
učo kaže...

Jako me zanima, kako bi taj monitor prošao na blind testu sa nekim monitorom od ~200Hz.Iz iskustva znam da mnogi audiofili ne osjete nikakvu razliku kada im promijeniš kablove, (isprobano na dvojici mojih prijatelja, audio geekova, kako oni sami misle sami za sebe) mada se kunu u to, pa možda ni naši gameri ne vide zapravo razliku između 240 i 360 Hz, ali bitno je da oni znaju da je to 360 Hz, pa onda i mora biti bolje

 Kuzi se mala razlika no input lag je ipak najvazniji, crt i dalje ostaje svemirski brod naspram svega toga, to su igraci skuzili jos od davnina

Evo ti odlican test, ipak ostaje na tome koliko je igrac zapravo dobar, svakako da vise hz pomaze no ako taj monitor ima los input lag đabe igrao ti na 1000 ili 60hz.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 20:51 (Igrozni93).
15 godina
offline
Asus ROG Swift 360Hz, prvi monitor na svijetu na 3

Kako bi se reklo: "Dok je ovaca biti će i vune"

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice