Asus ROG Strix G16 je gaming laptop za one kojima

poruka: 5
|
čitano: 8.541
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus ROG Strix G16 je gaming laptop za one kojima ".
16 godina
offline
Asus ROG Strix G16 je gaming laptop za one kojima

2xG17 iz potpisa sam platio po €1600, ipak je isplativije uzeti generaciju starije za manje novaca 😁

Sad se nađu laptopi sa 3070Ti po €1000 naviše, ovisno o specifikacijama i marki laptopa. 

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Asus ROG Strix G16 je gaming laptop za one kojima

Najiskrenije - impresivno .. ALI .. laptop za gaming  .. ovisnost o - utičnici, problemi sa prašinom, baterijom, zagrijavanjem, slabije performanse od identičnih PC računala .. za tu namjenu ipak NE .. 

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Asus ROG Strix G16 je gaming laptop za one koj

Slažem se. Kao vlasnik strix scar 17, znam da sam platio puno za gaming laptop naspram PC-a, međutim kada nemaš prostor za stolno računalo, nemaš izbora baš.

10 godina
suspendiran
offline
Asus ROG Strix G16 je gaming laptop za one kojima

Imam Lenovo s i5 12th gen i RTX 3060. Iako je stroj dosta moćan moram priznati da kod igranja laptop "vrišti" s ventilatorima, zvuk je toliko neugodan da nema druge nego ili staviti slušalice ili pojačati zvuk. Navečer je zvuk ventilatora toliki da se doslovce brinem hoće li smetati susjedu.

 

Tako da s ovom RTX 4080 karticom vjeurjem da su ventilatori još brutalniji. Haha, nisam siguran baš u te "gaming laptope"...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Asus ROG Strix G16 je gaming laptop za one koj

Koji to Lenovo model imaš? U svakom slučaju ovaj laptop i velika većina drugih gaming laptopa se teško može usporediti. Na ovom laptopu si možeš ograničiti FPS, pa samim time smanjiti buku, dok kod slabijih grafičkih tu opciju nemaš. Numerička tipkovnica na mousepadu je super rješenje, display s 1100 nita drugi laptopi nemaju, zadnja generacija hlađenja...

 

P.S. Laptop se može nabaviti za 3500-3700€ i po svemu što sam pregledavao ima najbolje komponente i rješenja (time i tolika cijena +ime koje se uvijek plaća). Alienware mi se čini trenutno kao drugi najbolji izbor, ali veći 18" model ima 4kg masu (+1kg punjač, što nije baš ugodno za nositi).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice