ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći

poruka: 19
|
čitano: 5.916
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći ".
9 godina
offline
ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći

Asusa ti, gotovo ista takva dva screenshota bila su i za usporedbu 60 vs 120 Hz, pa onda za 75 vs 144 Hz, pa onda za 120 vs 160 Hz, pa onda 160 vs 240 Hz, pa onda 240 vs 320 Hz... Eto, došli smo do 500 Hz s istom usporedbom.  

 
10 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći

Imam 144hz i 300hz ekrane i evo priznajem da ne vidim razliku, response time im je otprilike isti pa je mozda to razlog...

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći

lako vama mlađima. meni pobjegne i svaka brza hrana a gdje neće najbrži monitor. što bi rek'o crnogorac, kao opravdanje što nije donio ni jednog puža za ručak: "dok se ja sagnem, ono protutnji." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći

144hz i 240hz vidljiva razlika, mislim da bi trebali usavrsit te panele prije nego sto idu na ove ludosti od 500hz, znam da je i od Acera dobar onaj 390hz ali koje to igrice danas STABILNO imaju tako veliki fps, mozda je i moguce sa ultra skupim racunalom....

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
online
ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći

Nije li overkill sve što ide iznad FPS-a igre?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
Naravno da je overkill, input lag je najvazniji, sto je i dokazano. No svakako da je više bolje samo da se još maknu s tog Tn panela.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
Ges kaže...

Nije li overkill sve što ide iznad FPS-a igre?

Nije, npr. 120 fps-a na 60hz monitoru je dosta responzivnije od 60, bez obzira sta ce monitor i dalje, naravno, prikazivat 60 frameova... Davnih dana utvrdjeno, utjece na ukupni input lag...

14 godina
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
Boris grozni kaže...
Naravno da je overkill, input lag je najvazniji, sto je i dokazano. No svakako da je više bolje samo da se još maknu s tog Tn panela.

 Imam 240hz TN panel i ne vidim problema, nema bolje za FPS igre.

11 godina
protjeran
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
rocko9 kaže...

144hz i 240hz vidljiva razlika, mislim da bi trebali usavrsit te panele prije nego sto idu na ove ludosti od 500hz, znam da je i od Acera dobar onaj 390hz ali koje to igrice danas STABILNO imaju tako veliki fps, mozda je i moguce sa ultra skupim racunalom....

 Molim? Ima 6 vrsta monitora i među njima na istom računalu 144hz i 240hz te DOSLOVNO se razlika ne primjeti uopće! Što u igrama, što u svakodnevnom radu!

14 godina
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr

Primarno igram CSGO i moram ti reci da se razlika primjeti bar u mojim ocima, ne znam kako je drugima ali razlika je tu. 

6 godina
offline
ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći

Razlika između 60 i 144, ogromno. Nebo i zemlja. Razlika između 144 i 240, nebitna, zanemariva. Jedan jedini koji je uspio skupit "kremu" gaminga, Shroud je sudjelovao, je Linus. Linus je, nevoljko volim priznat, znanstvenim pristupom pokazao svima koja je razlika. 

https://www.youtube.com/watch?v=OX31kZbAXsA&t=313s 

Ako ti vidiš, u redu. Tvrdit da je tako očigledno, kad nije, meh.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2022 14:47 (cvaja997).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
Izd*kavanje.
Marketinski trik za prodati gofno u celofanu.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći

ako netko ne vidi razliku, ne znaci da ona nije postojana

 

naravno da ce biti teze uociti razliku 360>500, nego 60>144

 

razlika postoji, stvarna je, i svakako cini razliku onima koji zive od esport fps igara, makar se ona mjerila u microsekundama

 

Ocekujem 2025.godine 32" 8K 1000hz OLED monitor za 7000kn 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
ansha kaže...
Ges kaže...

Nije li overkill sve što ide iznad FPS-a igre?

Nije, npr. 120 fps-a na 60hz monitoru je dosta responzivnije od 60, bez obzira sta ce monitor i dalje, naravno, prikazivat 60 frameova... Davnih dana utvrdjeno, utjece na ukupni input lag...

 Zar to ne ovisi od igre do igre, nije to tako za svaku igru ili tip igre?

14 godina
protjeran
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
itomic009 kaže...
ansha kaže...
Ges kaže...

Nije li overkill sve što ide iznad FPS-a igre?

Nije, npr. 120 fps-a na 60hz monitoru je dosta responzivnije od 60, bez obzira sta ce monitor i dalje, naravno, prikazivat 60 frameova... Davnih dana utvrdjeno, utjece na ukupni input lag...

 Zar to ne ovisi od igre do igre, nije to tako za svaku igru ili tip igre?

Vjerojatno ovisi o tome dal je input polling vezan za fps, sta je visi fps, tvoj input je brze registriran.. To moze biti vezano za sami engine igre...

9 godina
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
ansha kaže...

Imam 144hz i 300hz ekrane i evo priznajem da ne vidim razliku, response time im je otprilike isti pa je mozda to razlog...

 

od 144hz pa nadalje stvarno ne znam, ali je od 60 do 144 razlika nebo i zemlja. Uopće ne znam kako bi se vratio na monitor od 60hz da je neka frka, radije onda ne bi ni imao komp

16 godina
offline
ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igraći

500 herca al mislim da je vrijeme da se maknemo sa TN panela.

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
blackdevil kaže...

500 herca al mislim da je vrijeme da se maknemo sa TN panela.

 

Za namjenu kojoj sluze ti monitori, TN je ok, pogotovo kvalitetniji paneli, nema to veze s nekadasnjim low-end TN-ovima..

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: ASUS predstavio ROG Swift 500 Hz – najbrži igr
Pih, a ja još gejman na 60Hz, VGA izlaz 😑
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice