Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

poruka: 97
|
čitano: 16.192
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira ".
14 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Nije dosta onih 200mil. pa moraju i oni dati još koji euro, bolje da su uložili u studio da naprave neku igru kak spada.

Moj PC  
11 13 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Ova nakupina kamena i drva koja je izgorila prilican je dokaz koji ukazuje na disfunkcionalnost naseg drustva ali i nerazvijenost homo sapiensa kao "ljudske" rase.

 

Na zalost, daleko smo mi od definicije covijeka, puno vise nalikujemo nekom primitivnom bicu. Za nebitne stvari, kamenje i drva (crkva) cemo odmah naci novaca i rjesenja, nema beda, evo ih, miljarderi, filantropi, megalomani djele lovu, ponavljam za kamenje i drva.

 

Kada je neki sugradjanin siromasan, nema novaca da si djecu skoluje, kada je netko dijete bolesno.... di su miljarde? di su filantropske kretencine? Tada narod mora sakupljati milione, ah, da.... nisu u pitanju kamenje i drva (crkva) u pitanju je samo ljudska sudbina, zivoti... jebes to, ljudi stalno umiru i radaju se novi.... al Notre Dame je jedan, vrijedna i bitna nakupina kamenja i drva....

 

 

Za kojih par tisuca godina smijati cemo se ovoj eri, eri majmuna koji samoga sebe uvijerava da je covijek a zapravo, debil na dvije noge kojem je kamenje bitno, tradicija bitna, drva bitna..... al ljudski zivot tko jebe! DEBIL, daleko od covijeka! daleko od humanog bica!

 

 

kamen

 
31 33 hvala 0
13 godina
online
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
LudaRajcica kaže...

Ova nakupina kamena i drva koja je izgorila prilican je dokaz koji ukazuje na disfunkcionalnost naseg drustva ali i nerazvijenost homo sapiensa kao "ljudske" rase.

 

Na zalost, daleko smo mi od definicije covijeka, puno vise nalikujemo nekom primitivnom bicu. Za nebitne stvari, kamenje i drva (crkva) cemo odmah naci novaca i rjesenja, nema beda, evo ih, miljarderi, filantropi, megalomani djele lovu, ponavljam za kamenje i drva.

 

Kada je neki sugradjanin siromasan, nema novaca da si djecu skoluje, kada je netko dijete bolesno.... di su miljarde? di su filantropske kretencine? Tada narod mora sakupljati milione, ah, da.... nisu u pitanju kamenje i drva (crkva) u pitanju je samo ljudska sudbina, zivoti... jebes to, ljudi stalno umiru i radaju se novi.... al Notre Dame je jedan, vrijedna i bitna nakupina kamenja i drva....

 

 

Za kojih par tisuca godina smijati cemo se ovoj eri, eri majmuna koji samoga sebe uvijerava da je covijek a zapravo, debil na dvije noge kojem je kamenje bitno, tradicija bitna, drva bitna..... al ljudski zivot tko jebe! DEBIL, daleko od covijeka! daleko od humanog bica!

 

 

kamen

 Staviti u rečenicu nerazvijeni homo sapiens i nakon toga na pisati riječ čovjek krivo dovoljno govori o tebi i ovom postu iznad 

7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
LudaRajcica kaže...

Ova nakupina kamena i drva koja je izgorila prilican je dokaz koji ukazuje na disfunkcionalnost naseg drustva ali i nerazvijenost homo sapiensa kao "ljudske" rase.

 

Na zalost, daleko smo mi od definicije covijeka, puno vise nalikujemo nekom primitivnom bicu. Za nebitne stvari, kamenje i drva (crkva) cemo odmah naci novaca i rjesenja, nema beda, evo ih, miljarderi, filantropi, megalomani djele lovu, ponavljam za kamenje i drva.

 

Kada je neki sugradjanin siromasan, nema novaca da si djecu skoluje, kada je netko dijete bolesno.... di su miljarde? di su filantropske kretencine? Tada narod mora sakupljati milione, ah, da.... nisu u pitanju kamenje i drva (crkva) u pitanju je samo ljudska sudbina, zivoti... jebes to, ljudi stalno umiru i radaju se novi.... al Notre Dame je jedan, vrijedna i bitna nakupina kamenja i drva....

 

 

Za kojih par tisuca godina smijati cemo se ovoj eri, eri majmuna koji samoga sebe uvijerava da je covijek a zapravo, debil na dvije noge kojem je kamenje bitno, tradicija bitna, drva bitna..... al ljudski zivot tko jebe! DEBIL, daleko od covijeka! daleko od humanog bica!

 

 

kamen

 
Dramatiziraš i pretjeruješ.

Ne ocjenjuje se vrijednost jednog Notre Damea licemjernošću multimilijardera koji se žele proslaviti dajući novce za obnovu takvog kulturnog dobra.
Niti ti multimilijarderi imaju ikakve veze sa narodom, kulturom, poviješću i vjerom.

To je problem tih milijardera što ne doniraju svoje pare za gladne u svijetu i slično. Nije problem kulturno dobro koje ti nazivaš "nakupina kamenja i drva". Da je to nakupina kamenja i drva onda bi ti mogao svoju štalu iza kuće prijaviti na UNESCOvu listu kulturne svjetske baštine čovječanstva.

14 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

A ljudi gladuju, umiru

 
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...

A ljudi gladuju, umiru

 ljudi su gladni i umiru od kada postoje. Evo i ja sam npr. trenutno gladan... kad će ta marenda

7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...

A ljudi gladuju, umiru

 Odi i nahrani ih.. nitko ti ne brani

14 godina
online
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...

A ljudi gladuju, umiru

pa jedan od ključnih definicija ljudskosti je nadilaženje pukog opstanka (u se, na se, poda se)... stremimo većemu, boljemu, nekoj trajnoj vrijednosti  iznad ograničenja naših (malih) života...

 

znam lako je tako govoriti kad nisi i sam gladan, ali reci iskreno, jesi li ti gladnima ikako pomogao ?

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

šteta propustiti ovakvu reklamu, jel da, ubisoft? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 1 hvala 0
14 godina
online
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

hej, ne postoji loš publicitet...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Istina je da ti milijarderi nemaju puno dodirnih točaka s crkvom i vjerom, ali oni koji su ju gradili, i to u doba kada su oko njih ljudi doslovno umirali od gladi i boleština, itekako imaju. I ti siromasi su bili siromašni upravo da bi se ovakva zdanja mogla izgraditi. Nije Francuska revolucija nastala zbog sitosti.

I piramide su danas kulturna baština, pa nikako ne možemo opravdati način na koji su nastale. Treba razlučiti djelo, kao inžinjersko i umjetničko postignuće, od investitora, koji je u pravilu bezosjećajni častohlepni ološ.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
21 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Visak kaže...
Istina je da ti milijarderi nemaju puno dodirnih točaka s crkvom i vjerom, ali oni koji su ju gradili, i to u doba kada su oko njih ljudi doslovno umirali od gladi i boleština, itekako imaju. I ti siromasi su bili siromašni upravo da bi se ovakva zdanja mogla izgraditi. Nije Francuska revolucija nastala zbog sitosti.

I piramide su danas kulturna baština, pa nikako ne možemo opravdati način na koji su nastale. Treba razlučiti djelo, kao inžinjersko i umjetničko postignuće, od investitora, koji je u pravilu bezosjećajni častohlepni ološ.

 
Pa vjerojatno sva svjetska čuda i velika zdanja u povijesti ljudskog roda su nastala na znoju, krvi, odricanju i suzama. Time što cijenimo i čuvamo ta velebna i neponovljiva djela ljudske povijesti ne znači da opravdavamo pljačku, ratove, robovlasništvo i slično..
Pa i komunisti u SFRJ su nacionalizirali (oteli) dosta privatne imovine , pa nećemo sada rušiti sve što su oni napravili.
Niti ćemo rušiti Machu Pichu, kineski zid, egipatske piramide, i tako dalje zbog toga što su ih gradili vjerojatno robovi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 10:07 (Neuk).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Svaka čast dežurnim moralistima... Ali brate kakve vi gluposti pričate, kakvi gladni, kakvi siromasi, kakva Afrika? Vi ste ista vrsta ljudi koji odu u Afriku pomagati malim crncima i davat im bombone kako bi sebi oprali savjest, a kada se vrate niti ne pogledaju nekog u bliži kojem stvarno treba pomoći. I to je bit cijelog problema. Najlakše je pomoći nekom koga nikad nisi vidio (ne znaš) i koga nikad više vidjeti nećeš. Čim se radi on nekom tko je blizu, pomoći nema. Ova crkva nije ni prva ni zadnja građevina kojoj se to dogodilo, ako se obnovi, super, ako ne, a bože moj, šta se može. Svi bogati daju novce da se proslave, operu savjest, a usput i novce. Ova akcija je fora i to je to, ništa više, ništa manje "prigodan" način da se obilježi ovaj događaj i to je to.
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Neuk kaže...

Pa i komunisti u SFRJ su nacionalizirali (oteli) dosta privatne imovine , pa nećemo sada rušiti sve što su oni napravili.
Niti ćemo rušiti Machu Pichu, kineski zid, egipatske piramide, i tako dalje zbog toga što su ih gradili vjerojatno robovi.

 Neki bi, kao crveni kmeri, napravili hard reset.

14 godina
online
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

pa su drugi komunisti, oni iz Vijetnama, resetirali njih...

 

klin se klinom izbija..

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Stric_Jura kaže...
KIKI3ooo kaže...

A ljudi gladuju, umiru

pa jedan od ključnih definicija ljudskosti je nadilaženje pukog opstanka (u se, na se, poda se)... stremimo većemu, boljemu, nekoj trajnoj vrijednosti  iznad ograničenja naših (malih) života...

 

znam lako je tako govoriti kad nisi i sam gladan, ali reci iskreno, jesi li ti gladnima ikako pomogao ?

 Ja nisam za to da se prestane ulagat u znanost, umjestnost itd. i da se počne bavit samo humanitarnim radom, ali ova građevina svoju funkciju više nema, ne opravdava trošak obnove.

 

Pitanje ti je vrh. Odgovorim negativno potvrdim tvoju tvrdnju, odgovorim pozitivno ispadne da lažem. Nahranio nisam nikog, ok. Jer ne živim u Africi ili tamo di ima gladnih, jel. Ali sam pomao trojici prijatelja oko posla da stanu na noge a u obitelji mojoj i ženinoj smo par puta provukli nešto na rate. Ja sam napravio web koji i održavam za nekoliko humanitarnih udruga. To je ono što ja mogu dat.

 

Manzi kaže...
Svaka čast dežurnim moralistima... Ali brate kakve vi gluposti pričate, kakvi gladni, kakvi siromasi, kakva Afrika? Vi ste ista vrsta ljudi koji odu u Afriku pomagati malim crncima i davat im bombone kako bi sebi oprali savjest, a kada se vrate niti ne pogledaju nekog u bliži kojem stvarno treba pomoći. I to je bit cijelog problema. Najlakše je pomoći nekom koga nikad nisi vidio (ne znaš) i koga nikad više vidjeti nećeš. Čim se radi on nekom tko je blizu, pomoći nema. Ova crkva nije ni prva ni zadnja građevina kojoj se to dogodilo, ako se obnovi, super, ako ne, a bože moj, šta se može. Svi bogati daju novce da se proslave, operu savjest, a usput i novce. Ova akcija je fora i to je to, ništa više, ništa manje "prigodan" način da se obilježi ovaj događaj i to je to.

 Srećom ima ljudi koji ne razmišljaju kao ti tako da daju bar minimalnu priliku onima koji su rođeni u određenim uvjetima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 10:43 (KIKI3ooo).
6 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...

 Ja nisam za to da se prestane ulagat u znanost, umjestnost itd. i da se počne bavit samo humanitarnim radom, ali ova građevina svoju funkciju više nema, ne opravdava trošak obnove.

 Ta građevina je davno izgubila svoju funkciju (kao crkva) ali je do neki dan bila najpoznatiji simbol Pariza i Francuske (veći i od Louvrea i Eiffelovog tornja). Njena funkcija je službi nacionalnog identiteta i ponosa, a to najčešće nema cijenu. Zamsli da grcima kažeš da su budale što obnavljaju i održavaju atenski Parteon jer više nitko ne slavi stare bogove.

14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Paolo Maldini kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Ja nisam za to da se prestane ulagat u znanost, umjestnost itd. i da se počne bavit samo humanitarnim radom, ali ova građevina svoju funkciju više nema, ne opravdava trošak obnove.

 Ta građevina je davno izgubila svoju funkciju (kao crkva) ali je do neki dan bila najpoznatiji simbol Pariza i Francuske (veći i od Louvrea i Eiffelovog tornja). Njena funkcija je službi nacionalnog identiteta i ponosa, a to najčešće nema cijenu. Zamsli da grcima kažeš da su budale što obnavljaju i održavaju atenski Parteon jer više nitko ne slavi stare bogove.

 A zamisli da umjesto obnove napravu nešto drugo za svoj grad, nešto od čega će građani ili dio društva imati direktnu korist a da obnovu ostave za neka druga vremena. Win-win. Samo su je odgodoili... 100 godina recimo, dok ne riješe problem sa čistom energijom, kvalitetom života u gradovima. Siguran sam da postoji miljun pametnijih stvari za uložit - a ovo samo odgodit. Znači treba postavit prioritete.

7 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...
Paolo Maldini kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Ja nisam za to da se prestane ulagat u znanost, umjestnost itd. i da se počne bavit samo humanitarnim radom, ali ova građevina svoju funkciju više nema, ne opravdava trošak obnove.

 Ta građevina je davno izgubila svoju funkciju (kao crkva) ali je do neki dan bila najpoznatiji simbol Pariza i Francuske (veći i od Louvrea i Eiffelovog tornja). Njena funkcija je službi nacionalnog identiteta i ponosa, a to najčešće nema cijenu. Zamsli da grcima kažeš da su budale što obnavljaju i održavaju atenski Parteon jer više nitko ne slavi stare bogove.

 A zamisli da umjesto obnove napravu nešto drugo za svoj grad, nešto od čega će građani ili dio društva imati direktnu korist a da obnovu ostave za neka druga vremena. Win-win. Samo su je odgodoili... 100 godina recimo, dok ne riješe problem sa čistom energijom, kvalitetom života u gradovima. Siguran sam da postoji miljun pametnijih stvari za uložit - a ovo samo odgodit. Znači treba postavit prioritete.

 Pogledaj koliko novca zaradi Pariz od turizma. Jel mislis da ljudi idu u Pariz da vide cistu energiju i kvalitetu zivota?

 

Ova gradjevina je jedan od simbola Europe i krscanske civilizacije, koja je evoluirajuci kroz renesansu donijela svijetu i covjecanstvu nesluceni razvoj. Rim je stoljecima bio jedini svijetionik u svijetu koji je cuvao znanje, mnogi danas ne shvataju da bi bez katolicke crkve i Rima Europa danas bila nebitna u svijetu. Spasili su Europu od Mongola(invazije azije), Arapa, Turaka, zla islama i ova gradjevina je jedan od simbola tog otpora i borbe za zdrav razum.

 

Steta da je Europa izgubila identitet i da je postala to sto je danas, ali bar ostaju spomenici kao simbili istine i tog vremena, zato gradjevine poput ove imaju vrijednost koja se ne moze izmjeriti.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
13 godina
online
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Evil Access kaže...
KIKI3ooo kaže...
Paolo Maldini kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Ja nisam za to da se prestane ulagat u znanost, umjestnost itd. i da se počne bavit samo humanitarnim radom, ali ova građevina svoju funkciju više nema, ne opravdava trošak obnove.

 Ta građevina je davno izgubila svoju funkciju (kao crkva) ali je do neki dan bila najpoznatiji simbol Pariza i Francuske (veći i od Louvrea i Eiffelovog tornja). Njena funkcija je službi nacionalnog identiteta i ponosa, a to najčešće nema cijenu. Zamsli da grcima kažeš da su budale što obnavljaju i održavaju atenski Parteon jer više nitko ne slavi stare bogove.

 A zamisli da umjesto obnove napravu nešto drugo za svoj grad, nešto od čega će građani ili dio društva imati direktnu korist a da obnovu ostave za neka druga vremena. Win-win. Samo su je odgodoili... 100 godina recimo, dok ne riješe problem sa čistom energijom, kvalitetom života u gradovima. Siguran sam da postoji miljun pametnijih stvari za uložit - a ovo samo odgodit. Znači treba postavit prioritete.

 Pogledaj koliko novca zaradi Pariz od turizma. Jel mislis da ljudi idu u Pariz da vide cistu energiju i kvalitetu zivota?

 

Ova gradjevina je jedan od simbola Europe i krscanske civilizacije, koja je evoluirajuci kroz renesansu donijela svijetu i covjecanstvu nesluceni razvoj. Rim je stoljecima bio jedini svijetionik u svijetu koji je cuvao znanje, mnogi danas ne shvataju da bi bez katolicke crkve i Rima Europa danas bila nebitna u svijetu. Spasili su Europu od Mongola(invazije azije), Arapa, Turaka, zla islama i ova gradjevina je jedan od simbola tog otpora i borbe za zdrav razum.

 

Steta da je Europa izgubila identitet i da je postala to sto je danas, ali bar ostaju spomenici kao simbili istine i tog vremena, zato gradjevine poput ove imaju vrijednost koja se ne moze izmjeriti.

 i ćorava kokoš zrno nađe...

14 godina
online
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

majke ti, kad je to Rim i spasio Evropu od Mongola?

 

ne se drogirati..

 

da smo jasni, ja sam da se spai i uredi Notre Dame (koja ja  i dalje aktivna crkva u smislu misa koje se održavaju), jer je jednostavno - lijepa...

 

za razliku od velike većine turbo Rvat'na i ovdje i  na drugim portalima, ja sam obišao riznice i kripte skoro svih katedrala u Hrvatskoj - i da, nisam vjernik, pače, ateist sam, ali mogu cijeniti lijepo i dobro, gdje god to bilo...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Evil Access kaže...
KIKI3ooo kaže...
Paolo Maldini kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Ja nisam za to da se prestane ulagat u znanost, umjestnost itd. i da se počne bavit samo humanitarnim radom, ali ova građevina svoju funkciju više nema, ne opravdava trošak obnove.

 Ta građevina je davno izgubila svoju funkciju (kao crkva) ali je do neki dan bila najpoznatiji simbol Pariza i Francuske (veći i od Louvrea i Eiffelovog tornja). Njena funkcija je službi nacionalnog identiteta i ponosa, a to najčešće nema cijenu. Zamsli da grcima kažeš da su budale što obnavljaju i održavaju atenski Parteon jer više nitko ne slavi stare bogove.

 A zamisli da umjesto obnove napravu nešto drugo za svoj grad, nešto od čega će građani ili dio društva imati direktnu korist a da obnovu ostave za neka druga vremena. Win-win. Samo su je odgodoili... 100 godina recimo, dok ne riješe problem sa čistom energijom, kvalitetom života u gradovima. Siguran sam da postoji miljun pametnijih stvari za uložit - a ovo samo odgodit. Znači treba postavit prioritete.

 Pogledaj koliko novca zaradi Pariz od turizma. Jel mislis da ljudi idu u Pariz da vide cistu energiju i kvalitetu zivota?

 

Ova gradjevina je jedan od simbola Europe i krscanske civilizacije, koja je evoluirajuci kroz renesansu donijela svijetu i covjecanstvu nesluceni razvoj. Rim je stoljecima bio jedini svijetionik u svijetu koji je cuvao znanje, mnogi danas ne shvataju da bi bez katolicke crkve i Rima Europa danas bila nebitna u svijetu. Spasili su Europu od Mongola(invazije azije), Arapa, Turaka, zla islama i ova gradjevina je jedan od simbola tog otpora i borbe za zdrav razum.

 

Steta da je Europa izgubila identitet i da je postala to sto je danas, ali bar ostaju spomenici kao simbili istine i tog vremena, zato gradjevine poput ove imaju vrijednost koja se ne moze izmjeriti.

 Da ti nije arapa i islama ti nebi imao znanost koju imaš danas, to ti je broj jedan. Da nema crkve bi do sada već letili galaksijom - broj dva. Oćenito ti povijest nije... Tri - turista će imat i bez te crkve, jer ljudi nemaju na što trošit pare danas nego na gluposti i dosadna putovanja. Četri - pokazali bi veću snagu i moć da odgode obnovu a umjesto toga da naprave, neznam, projekt taj i taj, koji će donjeti to i to, od kojeg će korstit imati toliko i toliko građana... e to bi bile face. Ili da umjesto toga daju priliku velikom broju djece bez roditelja - ali to su već fantazije, to je presmješno uopće pomislit a preglupo za reć.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 11:30 (KIKI3ooo).
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Stric_Jura kaže...

da smo jasni, ja sam da se spai i uredi Notre Dame (koja ja  i dalje aktivna crkva u smislu misa koje se održavaju), jer je jednostavno - lijepa...

 Također, ali ne shvaćam šta se Ubisoft trpa sa tom "sitnom" lovom, kad su drugi već dali pa ja bih rekao dosta novca.

14 godina
online
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

- kako nije ti jeasno ?

 

ponavljam, nema lošeg publiciteta...

 

a ja ću skinuti AC-Unity

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Naravno da treba obnoviti katedralu, bez kulturne ostavštine ljudi kao da niti nema.

Ovdje je jedini problem je li Crkva išta donirala?

Na svim popisima koje sam vidio, Crkve nema nigdje...

 

Može li mi neki vjernik reći zašto nemaju potrebu otići u svoju crkvu tražiti svećenike da izdvoje dio od milodara koje već stoljećima dobivaju i organiziraju da i Crkva da nešto. Ono, barem simbolično...

Gledam te!
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Veliki Brat kaže...

Naravno da treba obnoviti katedralu, bez kulturne ostavštine ljudi kao da niti nema.

Ovdje je jedini problem je li Crkva išta donirala?

Na svim popisima koje sam vidio, Crkve nema nigdje...

 

Može li mi neki vjernik reći zašto nemaju potrebu otići u svoju crkvu tražiti svećenike da izdvoje dio od milodara koje već stoljećima dobivaju i organiziraju da i Crkva da nešto. Ono, barem simbolično...

Da parafraziram. Crkva ne daje donacije. Crkva ih prima. ;-)

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Jesi ti upravo spomenuo čistu energiju? Što je to, kako to definiraš? Kako se proizvodi čista energija? Ne bih te htio vrijeđati i nedaj bože reći da je netko glup jer misli da je moguća čista proizvodnja energije ili nedaj bože napisati kako bi ljudi koji misle da se može "gimmick" proizvodnjom energijom kao što su vjetrenjače ili nedaj bože još gluplja ideja (solarni paneli) trebalo oduzeti pravo na korištenje interneta (jednaka su opasnost kao i "necjepitelji"). Dajte razmišljajte i malo stručne literature (ne, humanističke znanosti nisu znanost, to je izlika retardima da mogu reći da se bave znanostima). Ne, ne postoji čisti izvor energije, ne, električni auti ne doprinose čistoći okoliša, jedino "pozitivno" što rade je koncentracija onečišćenja (princip "daleko od očiju, daleko od srca" pa djeluje kao da brinemo o okolišu), da puno manje resursa se troši kod nuklearne proizvodnje energije nego kod klasičnih elektrana... To što ti misliš da nema svoju svrhu samo govori o tvom ingorantskom mozgu, ničem više. Jesam li vjernik? Ne. Treba li sačuvati stare religijske hramove? Naravno da da jer svjedoče o razvoju ljudske vrste i pothvatima koje su napravili. Ali brate svi su otišli malo predaleko jer je članak o besplatnoj igrici...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
Da, baš šteta što je Evropa izgubila identitet smrdljive zaostale pripizdine u kojoj spaljuju heretike, a bogataši imaju pravo prve bračne noći, i postala ovakva liberalna, moderna, gdje čovjek može slobodno odlučiti kako i s kim će živjeti.

Ali još uvijek imate Iran i Saudijsku Arabiju, pa ako vam je do povratka u teokratski srednji vijek možete umjesto u Evropu odseliti tamo.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft donira

Krece ekipa o licemjerstvu.

 

Iskreno, nisam ja tu da pomognem neuspijesnima i nesposobnima, neka si sami pomognu. Ali lakse je sjediti pod svojim prokisnjelim krovom, nego izaci na ulice i stvarati revoluciju, moja kontribucija ce biti to sto cu se udostojiti izaci na ulicu i strajkati sa njima iako meni to ne treba, ja sam se u zivotu snasao.

 

A da li pomazem bliznjima? naravno, puno puta i vjerujem da cu jos puno puta to uraditi, ne zelim vidijeti prijatelja nategnutog od strane banke jer mu fali koja kinta da si rjesi neki problem, ne, nije mi problem.

 

Ali nije na meni da pomazem siromasnima opcenito, nemam ja sredstva za to, to neka radi drzava, ah, da nemamo drzavu, izgubili smo ju '91 :D

Onda neka to rade.... ah, nema koga....

 

Ponavljam, licemjerstvo je biti siromasan i sutijeti, imati gladu djecu i sutijeti, nemati novaca za pomoci bolesnoj majci i sutijeti! SUTITEEEE i stitite KAMENJE I DRVA!

 

zivjela Vam kultura ;) licemjerstva i pametovanja :D

dobro su vam isprali sicusne mozgove kmetovske :P

 
3 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed Unity besplatan i Ubisoft don
KIKI3ooo kaže...

 Da ti nije arapa i islama ti nebi imao znanost koju imaš danas, to ti je broj jedan.

 Da, vidimo kako je razvijen taj islamski svijet... Ne trebas ici dalje od balkana, pogledaj djelove gdje su turci i ilsam imali utijecaj i vladali, a dijelove gjde utjecaj imao zapad, usporedi infrastrkturu i razvoj opcenito, usporedi ljude i koliko su zaostaliji i zatucaniji tamo gdje su bili turci.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice