ASRock Z590 Steel Legend - Maskirana legenda

poruka: 5
|
čitano: 8.589
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ASRock Z590 Steel Legend - Maskirana legenda".
2 godine
online
ASRock Z590 Steel Legend - Maskirana legenda

a gdje kupiti đamper preklopnik za klir kmos ?

 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
ASRock Z590 Steel Legend - Maskirana legenda

Ploča je sila :-D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: ASRock Z590 Steel Legend - Maskirana legenda
Zaporožac kaže...

a gdje kupiti đamper preklopnik za klir kmos ?

 

 Ne treba ništa kupovati. Spojiš pinove s bilo kakvim metalnim objektom, primjerice s vrhom odvijača. 

2 godine
online
Re: ASRock Z590 Steel Legend - Maskirana legenda
Denis kaže...

 

 Ne treba ništa kupovati. Spojiš pinove s bilo kakvim metalnim objektom, primjerice s vrhom odvijača. 

ma znam Denis.

Nego, kad već daju solidnu dodatnu opremu, mogli su i staviti taj mali dvopinski plastični komadić, kao što se je neeeekada dobivao s pločama koje su imale ta dva mala pina za clear cmos.

Kupio sam ja Asrock Z590 Pro 4 i nikako da se sjete tog komadića plastike...

 

btw;

 

Probat ću ga napraviti sam od starih priključaka ventilatora da sve bude po JUSU.

a ne znam koji im je trošak ugraditi prekidač/gumb za clear cmos na stražnjoj strani matiče..

Tamo guraju hrpu USB. 3.0, 3.1, 3.2 konektora (jake mi razlike za korisnika vulgaris) kao blesavi pa čak i opet PS/2 konektor a nešto tako jednostavno ne.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 12:40 (Zaporožac).
16 godina
moderator
offline
Re: ASRock Z590 Steel Legend - Maskirana legenda
Zaporožac kaže...
Denis kaže...

 

 Ne treba ništa kupovati. Spojiš pinove s bilo kakvim metalnim objektom, primjerice s vrhom odvijača. 

ma znam Denis.

Nego, kad već daju solidnu dodatnu opremu, mogli su i staviti taj mali dvopinski plastični komadić, kao što se je neeeekada dobivao s pločama koje su imale ta dva mala pina za clear cmos.

Kupio sam ja Asrock Z590 Pro 4 i nikako da se sjete tog komadića plastike...

 

btw;

 

Probat ću ga napraviti sam od starih priključaka ventilatora da sve bude po JUSU.

a ne znam koji im je trošak ugraditi prekidač/gumb za clear cmos na stražnjoj strani matiče..

Tamo guraju hrpu USB. 3.0, 3.1, 3.2 konektora (jake mi razlike za korisnika vulgaris) kao blesavi pa čak i opet PS/2 konektor a nešto tako jednostavno ne.

 A gle, ništa to nije teško, ali se takve stvari koriste za diferenciranje ponude. Da budem iskren, ako ploča nema dediciranu tipku, meni je lakše resetirati s pinovima odvijačem nego prepikavati jumper. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice