ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i naki

poruka: 15
|
čitano: 7.941
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i naki".
16 godina
online
ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i naki

Super ploča, ali radije si kupim 2 ploče sa x570 nego jednu. Zvučnu karticu tko treba, kupiti će ju odvojeno.

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i naki

Neznam dali je spomenuto u recenziji, ali sad sam primjetio da su makli donji  PCIe 4.0 x1 slot posto u odnosu na Taichi, ali ajde  sad malo bolje hlade chipset.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2021 11:33 (Role2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i naki

Dobra ploča ali ne zaslužuje ikonu Bug Preporuke.

Moj PC  
2 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i
Skoro pa na tragu starih x79😁
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i naki

uskoro na forumu: "imam ploĆu asrok X570 tajĆi razer i RAME kingston i ryzen se pregrijava kad radi" ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i naki

Kako poduplatni cijenu nekog proizvoda, ali ne i vrijednost te kvalitetu?

 

Nalijepis "rejzer" - cijena ide gore, kvaliteta ostaje ista ili je jos gora, a vrijednost svakako nema nikakvu, osim u ocima pristavaca koji izdrkavaju na ergebej i rejzer.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i
Čitatelj kaže...

Kako poduplatni cijenu nekog proizvoda, ali ne i vrijednost te kvalitetu?

 

Nalijepis "rejzer" - cijena ide gore, kvaliteta ostaje ista ili je jos gora, a vrijednost svakako nema nikakvu, osim u ocima pristavaca koji izdrkavaju na ergebej i rejzer.

Mogu oni naljepiti "bog i otac" naljepnicu i zaliti je zlatom, ali to ne prolazi kod mene!

Ploča nije loša ali daleko je to od Bug preporuke ikone.

16 godina
moderator
offline
Re: ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i
Čitatelj kaže...

Kako poduplatni cijenu nekog proizvoda, ali ne i vrijednost te kvalitetu?

 

Nalijepis "rejzer" - cijena ide gore, kvaliteta ostaje ista ili je jos gora, a vrijednost svakako nema nikakvu, osim u ocima pristavaca koji izdrkavaju na ergebej i rejzer.

 Daj prvo pročitaj članak s razumijevanjem, pogledaj specifikacije, pa onda komentiraj. 

12 godina
offline
Re: ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i
Boris grozni kaže...
Skoro pa na tragu starih x79😁

 Svaka ti čas šta se sjetih.. kad se sjetim svoje asusice x79 rampage IV extreme, to je bio punokrvni top-notch hardver, još uparena s i7-3970X hard core..uff koja vremena.. 

16 godina
moderator
offline
Re: ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i
zvijer kaže...
Boris grozni kaže...
Skoro pa na tragu starih x79😁

 Svaka ti čas šta se sjetih.. kad se sjetim svoje asusice x79 rampage IV extreme, to je bio punokrvni top-notch hardver, još uparena s i7-3970X hard core..uff koja vremena.. 

 Danas ploče te klase (top topova) koštaju preko 5000 kuna

16 godina
odjavljen
offline
ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i naki

Sareni UEFI - nek cijeli 7. razred vidi da mama i tata imaju novaca...

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i
Friday kaže...

Sareni UEFI - nek cijeli 7. razred vidi da mama i tata imaju novaca...

 UEFI je složen u skladu s dizajnom ploče. Onom tko si kupi ploču s dodatkom Razer Edition, nakrcanom RGB osvjetljenjem, zasigurno ne smeta što ista tema prati i UEFI. 

8 godina
online
Re: ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i
Gdje ide ovaj svijet....

Jesam ja ostario ili mi se cini da su nekad najskuplje komponente bile jeftinije od danasnje srednje klase?

Hmm....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i
Denis kaže...
Friday kaže...

Sareni UEFI - nek cijeli 7. razred vidi da mama i tata imaju novaca...

 UEFI je složen u skladu s dizajnom ploče. Onom tko si kupi ploču s dodatkom Razer Edition, nakrcanom RGB osvjetljenjem, zasigurno ne smeta što ista tema prati i UEFI. 

 
Ma znam ali meni je to cirkus. I uopce ne mogu zamisliti odraslu osobu (20+ godina) da bi ciljano isla tako nesto uzeti. Doduse, ne razumijem ni one koji stavljaju spojlere velicine kuhinjskog stola na aute stare 15 godina niti one koji ko fol vole zivotinje a pse i macke oblace u odjecu.

Nekoc dijagnoza - danas osobnost...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
ASRock X570 Taichi Razer Edition - Pojačana i naki

za one koji su dvojbi, trojbi, fojbi ili nemaju nofaca: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice