ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

poruka: 38
|
čitano: 14.274
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred".
14 godina
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

Piše u tekstu kako je preporučena cijena oko 380$, a na kraju piše da se traži 5000 kuna što je oko 790$, znači da nas gule više nego duplo od preporučene cijene. Ja se moram držati moje  GTX 1060 još neko vrijeme, dok ova ludnica sa cijenama grafike prestane i cijene dođu u neke prihvatljive granice.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

Šta je najgore i preporučena cijena je 100$ previsoka.

Strepim da mi crkne grafa više od infekcije delta varijantom.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
Treba štrajkovati zapravo napraviti "državni neposluh". Ne kupiti ovu karticu pa da vidite kako će cijene da padaju.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

Ti je nećeš kupit a onda će doc majner i kupit ih sve što su u zalihama.... Jer ljudi danas samo kupuju jer majnanje je free cash tako se bar priča.... 

 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

Ja kupio GTX 1080 Strix pred koji dan za 350 eura i odusevio se kako dobro radi.

Nek si nabiju te cijene tamo gdje sunce ne sija...

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena

Nema tu pomoći cijene opet rastu, bitcoin rastura.Za onoga koji ima staru grafu sad je može dobro prodat i kupit novu.Isto bi bilo da su po msrp-u onda staru grafu ne bi mogo prodat ili bi je prodo za sitne pare stoga razlika u nadodavanju za novu bi bila podjednaka.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
GTX 1060 / 1070 / 1080 super dovoljna. Cijena kao i sabirnica je sramotna, ali ne kažu uzalud strpljen - spašen :)
 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
W2000 kaže...
 ali ne kažu uzalud strpljen - spašen :)

 

Ja mislim da je strpljen - sprašen

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
Friday kaže...

Ja kupio GTX 1080 Strix pred koji dan za 350 eura i odusevio se kako dobro radi.

Nek si nabiju te cijene tamo gdje sunce ne sija...

 Rodjo daj i meni jednu posalji nemoj zaj...

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena

Opet žicaš?

Battlelog: MUDO_HR
16 godina
odjavljen
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
hrka11 kaže...
Friday kaže...

Ja kupio GTX 1080 Strix pred koji dan za 350 eura i odusevio se kako dobro radi.

Nek si nabiju te cijene tamo gdje sunce ne sija...

 Rodjo daj i meni jednu posalji nemoj zaj...

 

Je, kao sto si ti meni htio prodati izraubanu 580-ku za 500 eura

 

amater_2 kaže...

Opet žicaš?

 

Obecao je janjetinu ljetos, nije ispunio obecanje i sad jos tu grebe

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
amater_2 kaže...

Opet žicaš?

 Ajde sta se ti javljas mogao bi i ti poslat jednu nemoj klapit.

Friday kaže...

 Rodjo daj i meni jednu posalji nemoj zaj...

 

Je, kao sto si ti meni htio prodati izraubanu 580-ku za 500 eura

 

amater_2 kaže...

Opet žicaš?

 

Obecao je janjetinu ljetos, nije ispunio obecanje i sad jos tu grebe

Eto da si uzeo rx580 nebi nista popusio i sad bi je mogao prodat za toliko 

 

Poslat cu ti u irsku janjetinu,jebla te ona. 

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

Ma neka oni idu u kukija s tim cijenama grafičkih. A i majneri skupa s njima! Nema se volje ni želje stati na kraj majnerima jer se radi o kratkoročnom ogromnom priljevu love! Al obit će se to i proizvođačima u glavu prije ili kasnije.

 

A rješenje 90% gejmerskih problema se zove AMD Ryzen 7 5700G. Svakome tko ne igra kompetitivno i najnovije FPS je ovo više nego dovoljno. S 5000 do max 6000 kuna s ovim APU si složiš finu konfu za sve! A ak ubaciš i PS5 u kombinaciju imaš pokriveno barem 95% gejmerskih potreba ako ne i više. I sa svime time još uvijek prođeš debelo jeftinije od jedne 3080TI koja ti realno ni ne treba.

 

Ako se meni slučajno nedajbože desi havarije ovo je moj plan nabave novog kompa.

 

A do tad svaki dan pogledam svoju 1080TI, podragam je, dam pusu i zaželim laku noć...

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 13:31 (Azmo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
Azmo kaže...

Ma neka oni idu u kukija s tim cijenama grafičkih. A i majneri skupa s njima! Nema se volje ni želje stati na kraj majnerima jer se radi o kratkoročnom ogromnom priljevu love! Al obit će se to i proizvođačima u glavu prije ili kasnije.

 

A rješenje 90% gejmerskih problema se zove AMD Ryzen 7 5700G. Svakome tko ne igra kompetitivno i najnovije FPS je ovo više nego dovoljno. S 5000 do max 6000 kuna s ovim APU si složiš finu konfu za sve! A ak ubaciš i PS5 u kombinaciju imaš pokriveno barem 95% gejmerskih potreba ako ne i više. I sa svime time još uvijek prođeš debelo jeftinije od jedne 3080TI koja ti realno ni ne treba.

 

Ako se meni slučajno nedajbože desi havarije ovo je moj plan nabave novog kompa.

 

A do tad svaki dan pogledam svoju 1080TI, podragam je, dam pusu i zaželim laku noć...

Ipak bolje gledaj stari R7 4750G, 650kn niža cijena i okvinro identične iGPU gejming performanse.

 

To ti je ista vaga kao R5 5600G vs R5 4650G, ili 750kn niža cijena cijena je ogromna razlika fučkaj ga sad.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-5000g-am4-cezanne-apu/282027.aspx?page=0&jumpto=6397344&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
3 godine
odjavljen
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena

Pa nije to baš tako jednostavno, 5600G ima bolje preformanse od 4750G i u CPU testovima i u iGPU testovima, a jeftiniji je. 4750G je mrtav, i treba ga izbjegavati po ovim cijenama dok 4650G po ovoj cijeni od 1500kn prestavlja best buy APU procesor.

5 godina
neaktivan
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

imam 4750G i ne znam sta bih suvislo savjetovao.

 

igranje na tome APU 1080p je onak lagana patnja, neke igre rade stvarno super, LoL, Dota2, Overwatch, Diablo 3 i GTAV, na low postavkama naravno

 

dok se neke vuku ko krepana kokos u 30 fps ili nize, igre kao SoTR, Witcher, Apex, Warzone, Battlefield i slicno

 

dok su neke ok moze proc, kao recimo WoW gdje se moze iskljuciti sve zivo, a da graficki prikaz ne pati previse, pa se moze navuc 60fps

 

za usporedbu WoW na M1 Macbooku, sa pasivnim hladenjem 1440p reza, na istim postavkama kao APU radi bez problema iznad 60fps, a Mac Mini M1 sa istim postavkama radi na 4k isto 60fps bez problema i to ne samo WoW vec i Dota2, Diablo3, a SoTR na 4k 30fps 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
To sam ja već odavno rekao, apu je bio uzbudljiva najava kod prvih modela, kad smo se nadali značajnijem rastu perfomansi. Obzirom da su kod apu najvažnije gpu perfomanse, a koje nisu napredovale skoro ništa, sve osim prvih apu je drek na šibici.
Čeka se ulazak rdna igpu, da vidimo hoće li barem onda biti neki značajniji skok, jer ovo sad je sramota, a ne 'gejming' procesori
16 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
WadeWilson kaže...

Pa nije to baš tako jednostavno, 5600G ima bolje preformanse od 4750G i u CPU testovima i u iGPU testovima, a jeftiniji je. 4750G je mrtav, i treba ga izbjegavati po ovim cijenama dok 4650G po ovoj cijeni od 1500kn prestavlja best buy APU procesor.

Ne nema jer ne može imat, dakle u situaciji gdje se kompletno može iskoristit 8/16 Zen 2 izvorno Mobile proc.

 

Nije ovo tema, samo jedan primjer žuto je osjetno brži od R5 5600X u Blenderu kojeg koristi jako puno ljudi.

AMD,........is that Epyc or what?
2 godine
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred
Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena


Poruka mora sadržavati tekst!

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
16 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
Zaporožac kaže...

Tu stranicu bi trebalo srušit+obrisat, a njihovu ekipu brzo poslat u Ruski Gulag.

 

Nije ništa čudno, samo kao jedan primjer na Reditt-u je zabranjeno bilo kakvo linkanje na njihove test budalaštine.

 

AMD,........is that Epyc or what?
2 godine
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
cvaja997 kaže...


Poruka mora sadržavati tekst!

 Naravno.

Što će ti tri facepalm-a, dosta je jedan. 

i to bih zabranio. 

rambox kaže...
Zaporožac kaže...

Tu stranicu bi trebalo srušit+obrisat, a njihovu ekipu brzo poslat u Ruski Gulag.

 

Nije ništa čudno, samo kao jedan primjer na Reditt-u je zabranjeno bilo kakvo linkanje na njihove test budalaštine.

 

misliš ?

imaš lijepo aplikaciju koja ti izmjeri brzinu tvojih komponenata s procesorom i automatski ide u njihovu bazu.

 

to ne odgovara AMD korisnicima jer Intel s 14nm rula nadmočno nad 7 nm. 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 7:46 (Zaporožac).
14 godina
protjeran
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
Azmo kaže...

 

 

A rješenje 90% gejmerskih problema se zove AMD Ryzen 7 5700G. 

Aha, odlican za gejmanje, uz uvijet da nikad ne probas gejmat s njim...

3 godine
odjavljen
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

Ja imam 5600G i realno s njim se mogu igrati samo stare igre, znači 7-8 godina ili starije. Evo ja igram SC2 i Rome Total War 2. I opet moram rezati detalje ali ne previše.

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
Azmo kaže...

 

A rješenje 90% gejmerskih problema se zove AMD Ryzen 7 5700G. Svakome tko ne igra kompetitivno i najnovije FPS je ovo više nego dovoljno

 

Znaci 90% gamera po tvome ne igra kompetitivno niti igra najnovije FPS?

Freak Show Inc.
14 godina
protjeran
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
Friday kaže...
Azmo kaže...

 

A rješenje 90% gejmerskih problema se zove AMD Ryzen 7 5700G. Svakome tko ne igra kompetitivno i najnovije FPS je ovo više nego dovoljno

 

Znaci 90% gamera po tvome ne igra kompetitivno niti igra najnovije FPS?

Trkelja, lijepo je covijek koji ima takav APU iznad napisao da su i nezahtjevne novije igre jedva igrive.

Tko voli 1080p/low/<30fps nek izvoli.

 

APU-i nemaju niti malo smisla za gaming jer za cijenu jebenog nemocnog APU-a uzmes visestruko jacu kompletnu konzolu - xbox series s...

8 godina
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

imam 4650g i ono cities skylines i conpany of heroes se vrte oke

sve nesto zahtjevnije od toga nebi preporucio no j*ebes ti igre.

Davinci resolve mi se guši uzasno, bas mu treba pravi gpu da mozes radit sa 4k normalno

If Microsoft ever made a product that didn&amp;#39;t suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
Može se igrati ali moraš biti svjestan ograničenja koje APU ima, a ona su poveća. Jbga, ja volim stare igre, ja se zabavim bez problema dok je ovakva situacija s grafičkim karticama. Netko tko je navikao igrati igre AAA odmah po izlasku na high detaljima će se gadno razočarati.
11 godina
offline
Re: ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena
WadeWilson kaže...
Može se igrati ali moraš biti svjestan ograničenja koje APU ima, a ona su poveća. Jbga, ja volim stare igre, ja se zabavim bez problema dok je ovakva situacija s grafičkim karticama. Netko tko je navikao igrati igre AAA odmah po izlasku na high detaljima će se gadno razočarati.

 ma kakvim high detaljima, tkogod je uzeo apu svjestan je što uzima i zna da od high detalja nema ništa

ali kad i na low detaljima, uz spuštanje rezolucije - što je zadnji korak očajnika, imaš trzanje i fps koji pada ispod 30, e onda je to kurac, a ne gejmanje

 

ja sam klincima uzeo 2400g i ne baš budget ploču - asus tuf b450 pro, baš kako bi imao podlogu za upgrejd, računajući da će sljedeća serija apu imat bar 20+ posto perfomansi, a ona iza još toliko

bar se toliko očekivalo obzirom na najave, a na kraju kurčina

za prastare igre je ok, poput simsa ili spora i sličnih pizdarijica od igara, ali čim je ćerce poželjela odigrat malo zahtjevnije ancestors humankind odyssey, pokazale su sve slabosti apua, niti low postavke, niti smanjivanje rezolucije nisu pomogli da to bude barem minimalnih 30fps

 

i što napravit? upgrejdat na najnoviji 5600g i dobit 10% više perfomansi koje su ionako zakurac, tri generacije kasnije rast performansi na razini manjoj od 5% po generaciji, nešto čemu smo se kod intela rugali do besvjesti

katastrofa, jad i bijeda, ništa drugo

16 godina
odjavljen
offline
ASRock RX 6600 XT Phantom Gaming - Skupocjena sred

Trebalo bi za pocetak podjeliti par kartona ovima sto zagovaraju igranje na APU

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice