Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na aplik

poruka: 9
|
čitano: 3.620
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na aplik".
15 godina
offline
Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na aplik

Znači da ugasim tinder profil

morrisoN
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na a
Skinut ću Sunseekerov gadget s profilne i stavit ajfon, baš da vidim.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2020 2:11 (BlueMax).
 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na a
Ovo je u rangu žutila što objavljuju u 24 sata.
 
9 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na a
Lefi kaže...
Ovo je u rangu žutila što objavljuju u 24 sata.

 ne valja psovat al kad pročitaš ovako nešto, što drugo nego kresnit boga 

8 godina
offline
Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na aplik

Zabluda potrošačkog društva: površnost u ljubavi, kao i u svemu drugom. Nije problem pronaći partnera, nego ga zadržati. 

 
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na aplik

U osnovi, možda diže kvantitetu matcheva, ali ne i kvalitetu...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na a
A ako ga uspiješ zadržati onda je problem što ga se ne možeš riješiti.
Paradoksalno, ali potvrđeno u praksi.
13 godina
offline
Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na aplik

Osobno, nemam problema sa prihvaćanjem nečijeg"imanja" bilo kakvog gadgeta, pa i mobilnog! 

Ja bi ih prije podijelio u recimo gornju i donju sferu ukusa/potrebe/mogućnosti koje uvjetuju uopće poveznicu imanja kao takvog! 

- gornja prije svega nije ograničena financijskom stavkom, a njihova potreba zahtijeva uvijek jak komad koji će imati uza sebe! 

- donja nema nikakvih razloga i potrebe za nečim novim i jakim, pa su dostatni i nečim što je u principu od ranga 0 prema max 50 u spektru! 

 

Imam frenda koji je recimo manager u jednoj firmi i uzeo je jednom poodavno mobitel NOKIA SIRROCO 8800, kada su tek dolazili na tržište, gdje je to njemu "bilo" u opisu, sasvim normalno! 

Isto tako, znao sam i ove godine vidjeti neke poznanike koji imaju mobilne uređaje starije od preko desetak godina, nebitno kojem segmentu "pripadaju", ali to njih uopće nije u ničemu smetalo da funkcioniraju sasvim normalno! 

Postoje ljudi koje srećem a imaju još starije gadgete, sa monokromatskm ekranom i tipkovnicom, ali nemaju stvarno aspiracije imati nešto bolje! 

 

Ako se bilo koga promatra kroz prizmu "što to on/ona ima", to je apasolutna debilana, gdje se stavlja materijalno stavlja ispred ljudskog. 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Appleovi gadgeti ljude čine privlačnijima na aplik

upavo zadobih preko nekoliko zlih ideja za socio-psihološke pokuse. na ljudima, da ne kažem ženama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice