Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati" mo

poruka: 19
|
čitano: 5.662
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati" mo".
Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati" mo

Biti će mi jako drago ako se ova vijest pokaže istinitom. Volio bih vidjeti i koristiti takvo vozilo, iako sam jako skeptičan, ne po pitanju mogućnosti autonomne vožnje nego po dozvolama. Možda će tako nešto smjeti u određenim gradovima (ili kvartovima) u SAD-u, ali u Europi, nisam uopće siguran da će se to legalizirati u slijedećih 10-20 godina.

 

Ja osobno vidim problem u gradovima koji nemaju uređeni prijevoz, gdje su prometnice često preuske (cesta širine za 1 vozilo, a promet dozvoljen u 2 smjera - česti primjer u Rijeci i nekim drugim gradovima u HR), parkirana mjesta ne postoje nego se parkira na pločnik, česti radovi/zastoj na cesti koji dovode do masovnog kršenja prometnih pravila, itd. Robotska vožnja na tako nešto ne može biti spremna, kad niti ljudi često nisu spremni na takvu vožnju.

 

 

 

Lijepi pozdrav

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati" mo

Za 5 godina idem u penziju, pitaj boga kakve će mi biti mogućnosti voženja automobila gledano sa zdravstvene strane, tako da će autonomna vozila biti super za penziće. Zato naprijed Apple, Tesla i ostali koji rade na tome da naprave potpuno autonomno vozilo.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
Blaženi mi što imamo jabuku koja će spasiti ovo čovjećanstvo.
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
učo kaže...

Za 5 godina idem u penziju, pitaj boga kakve će mi biti mogućnosti voženja automobila gledano sa zdravstvene strane, tako da će autonomna vozila biti super za penziće. Zato naprijed Apple, Tesla i ostali koji rade na tome da naprave potpuno autonomno vozilo.

 

Penzići u HR kopaju po bajama, kakvi vražji automobili, pusti te snove nekom drugom :P

12 godina
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
učo kaže...

Za 5 godina idem u penziju, pitaj boga kakve će mi biti mogućnosti voženja automobila gledano sa zdravstvene strane, tako da će autonomna vozila biti super za penziće. Zato naprijed Apple, Tesla i ostali koji rade na tome da naprave potpuno autonomno vozilo.

 Imat ćeš "penzić edišon" koji će te direkt voziti do kontejnera koji nije pretražen.

15 godina
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati

Prošlo ljeto smo dobili "Uber za deložacije" onih koji zbog pandemije nisu mogli platiti stan, pa je "Uber za kopače kontejnera" logična i prirodna evolucija tržišta.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
BlueMax kaže...
učo kaže...

Za 5 godina idem u penziju, pitaj boga kakve će mi biti mogućnosti voženja automobila gledano sa zdravstvene strane, tako da će autonomna vozila biti super za penziće. Zato naprijed Apple, Tesla i ostali koji rade na tome da naprave potpuno autonomno vozilo.

 Imat ćeš "penzić edišon" koji će te direkt voziti do kontejnera koji nije pretražen.

 E, dečeci moji, stari učo ima 11 godina mlađu ženu od sebe, pa će ona lijepo šljakati dok ja budem u penziji, pa se nadam da će me samovoz "penzić edišn" sa ovdje navedenim svojstvima zaobići 

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2021 17:05 (učo).
12 godina
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
učo kaže...
BlueMax kaže...
učo kaže...

Za 5 godina idem u penziju, pitaj boga kakve će mi biti mogućnosti voženja automobila gledano sa zdravstvene strane, tako da će autonomna vozila biti super za penziće. Zato naprijed Apple, Tesla i ostali koji rade na tome da naprave potpuno autonomno vozilo.

 Imat ćeš "penzić edišon" koji će te direkt voziti do kontejnera koji nije pretražen.

 E, dečeci moji, stari učo ima 11 godina mlađu ženu od sebe, pa će ona lijepo šljakati dok ja budem u penziji, pa se nadam da će me samovoz "penzić edišn" sa ovdje navedenim svojstvima zaobići 

 Tebe će vozit samovoz, a nju.... manualac :)

 

Zajebajem se. Ja nisam tako blizu penzije niti mi je žena 11 godina mlađa. Samo deset.

10 godina
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
Jedva cekam da taj auto izadje samo da vidim sranja sa servisom :)
 
0 0 hvala 0
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
trolaslavonska kaže...
Jedva cekam da taj auto izadje samo da vidim sranja sa servisom :)

 

Nisam siguran da se na automobilima s električnim pogonom ima što komplicirano servisirati.

 

 

 

Lp

13 godina
offline
Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati" mo

naravno da ce moći samostalno voziti u usa, gdje je prosječna brzina vožnje u gradovima 25 km/h, i za preći 5 km treba 2h vožnje uz zakrčene 5-tračne ceste ahahah 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
trolaslavonska kaže...
Jedva cekam da taj auto izadje samo da vidim sranja sa servisom :)

 

Nisam siguran da se na automobilima s električnim pogonom ima što komplicirano servisirati.

 

 

 

Lp

 ovako nešto? ne nalazim inteligentnim potezom (ako i zanemarimo precijenjenost, što ne možemo, ili "ugljični otisak", što možemo ali ne smijemo, po novom) kupiti (ili prihvatiti od ikoga, makar i badava) ovakvo štogod sve dok ima nafte a poslije (ili usporedno) i vodika. postoji najmanje 27 milijardi razloga zbog kojih su motori osmišljeni s unutarnjim izgaranjem (ali ne spontano zapaljenih baterija), pri čemu je struja samo pomoć u nekim funkcijama. kolege motociklisti će znati o čemu govorim. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
trolaslavonska kaže...
Jedva cekam da taj auto izadje samo da vidim sranja sa servisom :)

 

Nisam siguran da se na automobilima s električnim pogonom ima što komplicirano servisirati.

 

 

 

Lp

 S Toyotom 220 000 bez kvara. Veš mašina mi evo 3. put crkla u 4 godine.

 

Evo kako stoji najpoznatiji električni auto:

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2021 11:50 (BlueMax).
3 godine
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
BlueMax kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
trolaslavonska kaže...
Jedva cekam da taj auto izadje samo da vidim sranja sa servisom :)

 

Nisam siguran da se na automobilima s električnim pogonom ima što komplicirano servisirati.

 

 

 

Lp

 S Toyotom 220 000 bez kvara. Veš mašina mi evo 3. put crkla u 4 godine.

 

Evo kako stoji najpoznatiji električni auto:

 Koju tocno toyotu imaš? Susjed ima nekok malog yarisa neznam dali je ikad bio kod mehanicara, auto ima prek 300tkm.

12 godina
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
Boris grozni kaže...
BlueMax kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
trolaslavonska kaže...
Jedva cekam da taj auto izadje samo da vidim sranja sa servisom :)

 

Nisam siguran da se na automobilima s električnim pogonom ima što komplicirano servisirati.

 

 

 

Lp

 S Toyotom 220 000 bez kvara. Veš mašina mi evo 3. put crkla u 4 godine.

 

Evo kako stoji najpoznatiji električni auto:

 Koju tocno toyotu imaš? Susjed ima nekok malog yarisa neznam dali je ikad bio kod mehanicara, auto ima prek 300tkm.

 Yaris 1.3 2007

12 godina
offline
Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati" mo

Ljudi misle elektromotor je jednostavan nema tu kvarova.

1. Motor je samo dio automobila i to dio na kojem i inače ima njamanje kvarova. Zato je tu elektronika, ovjes, kočnice, prijenos, klima, infotainment, hlađenje motora (kod električnih i baterija), software (kojegelektrični imaju puno više), kvarovi mehaničkih dijelova (spuštanje prozora, gepeka, kvake na vratima...), svjetla, trap, upravljački slop....

Primjera radi, ovo će svaki mehaničar izvan Imotskok potvrditi, najbolji dizel motor ikad napravljen je FIA-in 1.9 JTD (jedino BMW 2.0 se može usporediti). Kakvi su automobili u koji se ugrađuje taj motor? Kako koji. Alfe su redom najkvarljivije, Opeli i Fiati nešto manje kvarljivi.

2. elektromotori su itekako kvarljivi.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati" mo

Nastavno na prethodni post: Consumer Report pouzdanost automobila

 

Tesla je iznenađujuće iznad Lincolna koji je dno dna :)

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati
BlueMax kaže...

Nastavno na prethodni post: Consumer Report pouzdanost automobila

 

Tesla je iznenađujuće iznad Lincolna koji je dno dna :)

 

Nije niti čudno za proizvođača automobila koji se rodio "jučer" - treba se držati isprobanih marki koje garantiraju kvalitetu već desetljećima.

16 godina
offline
Re: Appleov vlastiti procesor mogao bi "otključati

bas sam jucer vidio jedan lagani lancani sudar, Tesla naprcila aute ispred sebe.

srecom pa ne bude puno posla za limariju jer su Teslini razmaci izmedju vratiju, okvira, haube, svjetala.. iovak ionak veliki i nasumicni

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice