Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti ribež

poruka: 14
|
čitano: 4.957
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti ribež".
10 godina
offline
Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti ribež

:)

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti r
Možda služi za vunu?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti ribež

idealno za pčelarstvo, kao košnica, iako ne i baš najjeftinije rješenje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti ribež

uf, nekad bi dizajn ove tvrtke bio svrsishodan, danas više nit sir nemereš naribat s njihovim proizvodima 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti r
Dead kaže...

Koji dokoličar! Koja besmislenost! Čudim se Bugu da su ovu budalaštinu objavili.

 Ja sam jedva cekao ovakvu recenziju jer mi je muka vidjeti batlera kako vec drugu godinu zaredom parmezan riba na prednjoj maski naseg starog Buggatija.

Ta maska nema ovaj ergonomski drzac kao MacPro.

 

A tek kad Pro stalak dodje, pa da vise ribez ne pada po keramickom podu, izgrebalo je svu pozlatu...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti r
Dead kaže...
Dead kaže...

Koji dokoličar! Koja besmislenost! Čudim se Bugu da su ovu budalaštinu objavili.

 Baš tako. Ovakva budalaština ne bi trebala imati mjesta u Bugu.

 Ček, ti si upravo citirao sebe i složio se sa sobom? Pa mogao si biti i malo samokritičniji :)
Daj čovječe, ljeto je. Otpusti malo. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
17 0 hvala 1
14 godina
offline
Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti ribež

Apple i njegovi kupci su možda najbolji materijal za ismijavanje.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
8 4 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti ribež

Baš zanimljiv video i objašnjenje kakvih je problema imao u 3D modeliranju i potom pri obradi na tokarilici.

 

Da je uzeo novi Mac Pro, razrezao ga fleksericom i s njim se onda glupirao, tada bi to bilo smeće od videa - ovako je dečko pokazao veliko majstorstvo i vještinu u obradi aluminija.

 

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2019 1:44 (Miro).
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti r
EZY-E kaže...

Apple i njegovi kupci su možda najbolji materijal za ismijavanje.

 Ma dobro, 99% kupaca Apple proizvoda stvarno nema neke specijalne ljubavi, samo naviku na koju su ih navukli svojim "ekosistemom". 
A inače, da kako je Miro naveo; ovo nije prednja ploča Power maca po kojoj se autor glupira, nego zgodno promišljena "reverse engineering" rekonstrukcija. 
Kad sam kod toga, mislim da autor fulao sa pjeskarenjem i anodiziranjem, zbog čega je dobio meke rubove koji nisu pogodni za ribež.
Iako, da - odličan držač za sapun. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
moderator
offline
Re: Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti r
overhaul kaže...

 A inače, da kako je Miro naveo; ovo nije prednja ploča Power maca po kojoj se autor glupira, nego zgodno promišljena "reverse engineering" rekonstrukcija. 
Kad sam kod toga, mislim da autor fulao sa pjeskarenjem i anodiziranjem, zbog čega je dobio meke rubove koji nisu pogodni za ribež.
Iako, da - odličan držač za sapun. 

 Prije ovog videa nisam s nekim posebnim interesom proučavao kako su uopće Appleovi inženjeri izveli tu prednju rešetku kućišta novog Mac Proa i sada mi to djeluje daleko kompleksnije nego li na prvi pogled. Nije ni čudo da je ta "kanta" toliko skupa - koliko ih negdje košta proizvodnja samo tog dijela (pa dok još to pomnože 3x kako bi zadržali profitablinost)...

 

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2019 1:56 (Miro).
5 godina
offline
Re: Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti r
EZY-E kaže...

Apple i njegovi kupci su možda najbolji materijal za ismijavanje.

 I otkako je winmobile tj win phone mrtav nemaju konkurenciju ;)

Miro kaže...
....

 Prije ovog videa nisam s nekim posebnim interesom proučavao kako su uopće Appleovi inženjeri izveli tu prednju rešetku kućišta novog Mac Proa i sada mi to djeluje daleko kompleksnije nego li na prvi pogled. Nije ni čudo da je ta "kanta" toliko skupa - koliko ih negdje košta proizvodnja samo tog dijela (pa dok još to pomnože 3x kako bi zadržali profitablinost)...

 

 To je najvazniji dio pro kompa i na pravo mjesto su spiskali pare i povecali cijenu ;) Uz pro stand naravno.....

7 godina
offline
Re: Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti r
Miro kaže...

 Prije ovog videa nisam s nekim posebnim interesom proučavao kako su uopće Appleovi inženjeri izveli tu prednju rešetku kućišta novog Mac Proa i sada mi to djeluje daleko kompleksnije nego li na prvi pogled. Nije ni čudo da je ta "kanta" toliko skupa - koliko ih negdje košta proizvodnja samo tog dijela (pa dok još to pomnože 3x kako bi zadržali profitablinost)...

 

 Moram te razočarati Miro, npr. u Hrvatskoj (a to spada pod skupo) ti takvu rešetku na CNC glodalu naprave za cijenu za koju ne bi ni ekipu u redakciji počastio s pivom za 4 kune u Konzumu (uključen i materijal).

A sad si tek zamisli proizvodnju u većim količinama, gdje taman i da glodaju (a ako glodaju ne glodaju na tak spor način kao u videu), i to u cijenovno konkurentnijim zemljama...

 

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti r
fer-de-lance kaže...

A sad si tek zamisli proizvodnju u većim količinama, gdje taman i da glodaju (a ako glodaju ne glodaju na tak spor način kao u videu), i to u cijenovno konkurentnijim zemljama...

 

 

 Sumnjam da glodaju. To se vjerojatno hladno preša. Nije to tako kompliciran uzorak ali je nespretan za izglodati u komadu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
7 godina
offline
Re: Appleov novi Mac Pro ipak ne može zamijeniti r

Slažem se, sigurno idu na jednostavniji postupak.

Glodanje je dobro samo za male serije.

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice