Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za iPh

poruka: 10
|
čitano: 6.168
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za iPh".
16 godina
neaktivan
offline
Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za iPh

Gluposti. Apple patentira kojekakve bedastoće i od toga možda 1% ikada zaživi, no žele se osigurati da ne previde što. Ovo nikad neće zaživjeti ni kao koncept, a kamoli kao proizvod za masovnu proizvodnju.

 

Zapravo je fora kako se neki ulove toga i valjda misle da će Apple izdati sve za što imaju patent pa pokušavaju parirati tome.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 1 hvala 0
Re: Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za
southy kaže...

Gluposti. Apple patentira kojekakve bedastoće i od toga možda 1% ikada zaživi, no žele se osigurati da ne previde što. Ovo nikad neće zaživjeti ni kao koncept, a kamoli kao proizvod za masovnu proizvodnju.

 

Zapravo je fora kako se neki ulove toga i valjda misle da će Apple izdati sve za što imaju patent pa pokušavaju parirati tome.

 Ajde molim te pogledaj koji je danas datum.

10 godina
offline
Re: Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za
:)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za
:)
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za iPh

Dizajn je "vrhunski"... Vidio sam i maštovitijih pravih ribeža... 🤣🤣🤣

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za iPh

a ja sam ga patentirao za smartwatch. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za iPh

Koliko su mi ovi patenti Appleovi smiješni dođe mi da sada (dobro ne sada ne go sutra, sad je kasno) zovem patentni zavod države i da patentiram neke stvari koje su tako banalne... mislim da bi već bio multimilioner... Možda i pokušam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za
Sto se tice jabucara, svaki dan mogu samog sira
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za iPh

Što bi još bilo super? Maske za lice s ovim dizajnom!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Appleov dizajn "ribeža za sir" patentiran i za iPh

iskušao bih ga kao mrvilicu (hrv. "grinder") za "bilje" (smilje/bosilje/maćuhica/krasuljak/industrijska biljka, 7 slova, 2 okomito) kad nitko u uniformi ne viri preko ramena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.4.2021 18:07 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice