Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

poruka: 22
|
čitano: 5.198
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab".
8 godina
neaktivan
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

Oni žele patentirati rješenje protiv zdrave pameti

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

hahaha joj, pa sto sve covjek nece procitat, jednostavno strasno :)

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

neka patentiraju ovo, ako covjecanstvo nije ovo moglo prije shvatiti onda smo to i zasluzili... meni je ovo actually genijalna stvar, to je patent. to.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

šteta što prije nisu patentirali hitro samouništavanje kabela njihovih punjača, jer su to doveli skoro do savršenstva. ovak si pile granu na kojoj sjede. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

Ili da netko izmisli ovo. Ponovo.
Rekao bih da je lakše to izvesti na konektoru, nego obrađivati kabel.

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

Za popravak može se koristiti vruće plastično ljepilo, tako sam popravio i učvrstio nekoliko kablova. Iako je mana u estetici. Ovdje je jedina novost što se učvršćuje iznutra, što i nije tako genijalno (ali ima smisla) i tvornički se lako izvede.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
Cekamo southya da opere ruku.
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
I jbt, nisam ni bio svjestan da imam fanove 😳
Sorry stari ali nikad te se ne bih sjetio dok čitam postove na forumu
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
Naravno da ne bi, jer nemam vunu.
12 godina
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

U stvari su objasnili da ce novi punjaci biti oko 99,99 dolara

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

Potpuna glupost imam kabel usb na micro usb od Nokije od 2009 godine isti je ko i prvog dana kad sam ga kupio poput špage je, a konektor čvrst kao prvog dana kao novi, nemoguće ga je pohabat napravljen je od nekog kao silkonskog neuništivog materijala a unutra oplet kao kabel od starih brijačih aparata gdje su bakrene licne pleli sa svilenim nitima doslovno neuništivo i mekano, ako klinci u par godina korištenja ga nisu uništili onda je kvalitetno. Model je Nokia CA 101, ima puno kopija po netu, ja imam u U.K provjerenu firmu koja ima na lageru još originalnih tih kablova, a imam ih i ja na lageru tko god ga je kupio nemrete ga uništiti, škarama ga nemrete zrezat. Apple i Samsung nemaju pojma o proizvodnji mobitela fušaju godinama i ljudima stalno nekaj prezentiraju a to je toliko jeftina roba iznutra da je to užas. Applu i Samsungu bi bilo bolje da se potrude pa na mobitelima si riješe problem sa zaštopavanjem zvučnika za govor na vrhu ekrana i to na svim modelima kao i rupica od Buzzera i mikrofona na dnu, a da ne govorim o konektorima punjenja iz koji se da izvaditi cijelo bogatstvo mulja pa ljudi misle da im ne valja baterija a ono konektor nema kontakt, godinama vuku od modela do modela iste greške, gdje se ljudima štopa mrežica od zvučnika zbog znoja i smeća iz uha i đepa to im je masovni problem koji ja uspješno rješavam, U Nokiju neka se ugledaju i uče od njih mislio sam na onu staru Nokiu, dok nisu bili u igri sa HMD om danas to više nije Nokia tam do 2013, mogao bi pisati još satima, u mobilnim telefonima sam profesionalo od 1996 godine sve do danas, ako netko treba pametan savjet ili pomoć neka piše na mail kohar.elektronika@hotmail.com. Nokia je ne samo kvalitetna nego je imala more patenata koje su im oteli kada ih je kupio Microsoft i upropastio ih tamo 2016 godine, Ima članak na netu Steven Elop je zabio posljednji čavao na ljesu Nokie. Ako ne vjerujete pogledajte, njihov zadnji model Nokia 808 pureview iz 2012 godine, kakav su telefon napravili 2012 godine danas im kamera sa tog modela zadaje glavobolje Apple u, Samsungu i Huaweu. Ima recenzija na phone arena gdje su taj uređaj proglasili kolekcionarskim revolucionarnim modelom. Ako netko treba kakav savjet neka se javi na mail.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
Ne znam za vas, ali me i je ovo revolucionarno. Fckn amazing!
morrisoN
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
A kaj ti imaš fetiš na vunu? Nadam se da nemaš mokre snove i kojima su ovce 😳
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
Meni je fantastican taj nacin patentiranja. Netko ima mokre snove i nacrta svoje fantazije te napravi tocno nista oko izrade tocno nicega potrebnog da bi se to obistinilo. Jednog dana se netko potrudi, odradi sve potrebno i izbaci takav proizvod koji radi isto ili bolje ali dobije kitu u pak jer je netko nesto nacrtao na wc-u. Znaci Apple nacrta spiderpig koji hoda po plafonu ali ne naprave cipele koje prkose gravitaciji, Homer napravi cipele i stavi pajceku a Apple ga tuzi za krsenje patenta?
7 godina
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja

Svejedno je to bolje nego da nema patentnih ureda.

Računaj da se za svaki aptent uplati neka cifra, a dio cifre je porez, kakav god.

Profit...

Nije bitno jel itko ikad realizira patent, a ako i realizira, onda ima i pravo naplaćivati jer je prvi platio porez na zamisao.

Skroz ok sustav.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 10:36 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
To kurca ne valja. Moralo bi biti imas ideu stavis na papir i recimo godinu dana da napravis nesto te ako napravis nesto dobijes patentno pravo.
15 godina
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
Nikad nisi čuo za sarkazam i ironiju?
morrisoN
4 godine
offline
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

Apple ko apple. Nista novo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
Samo da znas koliko slusalica mi je puklo bas prije tog zadebljanja 😟
Kod apleovog patenta se radi o zadebljanju unutar kabela, ne izvana.
15 godina
online
Apple želi patentirati rješenje protiv habanja kab

Doslovno nijedan kabel nikad nisam strgao. Vjerojatno jer nisam konjina koja svom silom presavija i nateže kablove.

A i da se strga, pa što, kupiš novi za sitne novce. Svi kablovi danas su zamjenjivi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple želi patentirati rješenje protiv habanja
Moja zena je strgala dva kabla i to ne zato jer se savija gore dolje nego oko osi. Spoji telefon da se puni i onda ga uzima u ruke svaku minutu, tak se kabel mota oko svoje osi i nakon godinu dana puca. Meni osobno traju kabli vec desetak godina i to samo zato jer ne drkam po telefonu dok se puni.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice