Apple zabranio macOS i iOS aplikacije koje rudare

poruka: 7
|
čitano: 3.981
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple zabranio macOS i iOS aplikacije koje rudare ".
15 godina
neaktivan
offline
Apple zabranio macOS i iOS aplikacije koje rudare

Ovo mi izgleda kao da je VW zabranio letenje preko Alpa i Pasatu. Tko rudari sa bilokojim Apple strojem?

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple zabranio macOS i iOS aplikacije koje rudare

Nisam osobno pobornik kripto valuta, cak naprotiv, mislim da je cista prevara ali mi se ne svida da mi itko ista brani.

Ako sam kupio mac i platio ga 5000 dolara onda ima da ih boli neka stvar sta cu da radim sa njim.

 

 
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple zabranio macOS i iOS aplikacije koje rudare

Rudari ionako ne koriste Apple, to su više napravili radi malicionznih programa.

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple zabranio macOS i iOS aplikacije koje rud

Uložio sam oko 2500 EUR u opremu za rudarenje i vrlo sam blizu da mi ta oprema zaradi samu sebe i da počne donositi čist profit. A sve je počelo kao hobi. 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Apple zabranio macOS i iOS aplikacije koje rud
Malto kaže...

Rudari ionako ne koriste Apple, to su više napravili radi malicionznih programa.

 Ma nema veze, poenta je da nemaju pravo da ti ogranicavaju bilo sta.

Ako si nesto kupio i masno platio onda ocekujem da mogu sa tom stvari da radim sta god hocu.

13 godina
offline
Re: Apple zabranio macOS i iOS aplikacije koje rud
kingofthenight kaže...

Nisam osobno pobornik kripto valuta, cak naprotiv, mislim da je cista prevara ali mi se ne svida da mi itko ista brani.

Ako sam kupio mac i platio ga 5000 dolara onda ima da ih boli neka stvar sta cu da radim sa njim.

 

 Pa tko ti brani? Ne moraš sve aplikacije instalirati sa App Store-a.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple zabranio macOS i iOS aplikacije koje rud
Ja sam clanak shvatio kao zabranu da aplikacija u pozadini rudari kriptovalute. Znaci igras solitare, promijenis aplikaciju, a ova ostane u pozadini rudariti.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice