Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

poruka: 25
|
čitano: 7.722
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti".
9 godina
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

TI jarca, čak sam i naočale za čitanje stavio ali i dalje ne vidim nikakvu sličnost između ova dva logotipa. Mislim, sličnije bi izgledala ilustracija probušene automobilske gume Appleovom logotipu nego ova kruška.

 
33 0 hvala 0
6 godina
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Ovo je zaista debilizam današnjeg sustava.

 
33 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo
love2ml86 kaže...

Ovo je zaista debilizam današnjeg sustava.

Bullying malih kompanija je postala unosna praksa, cak i redovan biznis velikih kompanija.

 

Nedavno je na kongresnom saslusanju Big Techa (koje prolazi sasvim ispod radara svih medija) mrtvo ladno objavljeno da je Amazon jos 2010. unistio konkurenta jer je mogao progutati 200 milijuna gubitaka na prodaji pelena i djecijih potrepstina.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
6 godina
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo
wyks kaže...
love2ml86 kaže...

Ovo je zaista debilizam današnjeg sustava.

Bullying malih kompanija je postala unosna praksa, cak i redovan biznis velikih kompanija.

 

Nedavno je na kongresnom saslusanju Big Techa (koje prolazi sasvim ispod radara svih medija) mrtvo ladno objavljeno da je Amazon jos 2010. unistio konkurenta jer je mogao progutati 200 milijuna gubitaka na prodaji pelena i djecijih potrepstina.

Ma kužim, ali ovo mi samo po sebi nema smisla, s obzirom da (ili sam ja zaista u krcu) ovo nitko normalan ne može asocirati kao istu ili sličnu firmu.

14 godina
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

trebalo bi tim debilima koji su prijavili gurati u šupak kruške pa jabuke (bez vazelina) da osjete razliku...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
19 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Ovim iz Appla nitko nije rekao da ne smiju mješati kruške i jabuke... Ako im ovo prođe onda mogu slobodno tužiti i Raspberry i sve druge kompanije koje za logo koriste neku voćku.

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Uh, sva sreća pa sam naišao na ovaj članak. Šljive će mi ove godine dobro roditi pa planiram raditi pekmez. Planirao sam na tegle pritnati malu ikonu šljive, ali Apple bi me 100% tužio, a ne da mi se zaje****** s njihovim odvjetnicima, tako da ću samo kemijskom napisati "PEKMEZ - ŠLJIVA".

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo
Koja stana kruške prva ulazi 😅
6 godina
protjeran
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

sve IT firme bi trebale plaćati Appleu 1% prihoda jer kopiraju Apple  

 
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Kad ovakvo nešto pročitaš, dobiješ proljev od količine gluposti koje ljudi u tom US and A izvode.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo
Crna jabuka na poziciji moći
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Ovo je ogroman marketing za ove kruške, mogu biti zahvalni apple na svemu.

Vjerovatno je zapravo sve i dogovoreno međusobno, odavno su mnoge kompanije shvatile kako lako doći do promidžbe.

Ovakve besmislene vijesti treba lagano zaobići jer sve je to lažnjak, a ne se tu iščuđavati.

 
5 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Posadimo krusku na vrh otoka jabuke 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo
Još jedn od Appleovih biserja. 🤦‍♂️
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Ma čekaj, jesu ovo kruške i jabuke debili išli uspoređivat, DOSLOVNO kruške i jabuke???

 

Hahajhahahahahaha...

 

Kakvi idioti.

 

      

 

P.S.

Ma nisu oni to radi izgleda voća, nego slično zvuči kad se izgovara, pogotovo na engleski. Apple i Pear. Ima smisla, apsolutno. Palac gore. Vrh koplja.

 

Live long and prosper.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Vi se isto cudite pa ameri bi i boga tuzili da mogu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo
bloodborne kaže...

Vi se isto cudite pa ameri bi i boga tuzili da mogu.

Već jesu 

 

https://allthatsinteresting.com/ernie-chambers-sues-god

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
15 godina
neaktivan
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Problem je što je američki pravni (i politički) sustav posložen tako da pogoduje bogatima. To je feature, a ne bug.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple se žali da aplikacija Prepear koristi logoti

Hoće li se korisnik ATJLučko oglasit u vezi ovog?

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo
Gledam i gledam...i meni je to dvoje isto, da ne može biti istije. Toliko isto da se i boje poklapaju!
Ovakvu bezobzirnu krađu nisam vidio još odkad je jabuka ukradena Beatlesima ;)
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 14:14 (Antiseptik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo

ma otkad je Eva popalila zmiji jabuku da ispeče pitu Adamu...

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo
red_bull kaže...

Hoće li se korisnik ATJLučko oglasit u vezi ovog?

Evo se javljam već kada ste me vi kolega prozvali 
Što kazati osim da me nitko ne šljivi niti 0.2%, još od doba kada sam se prijavio biti Beta testet u HTC-a, a kuda i TC kvrapcu ?! 

Ako ja mogu staviti svoja 2€ na analizu, samo bih se upitao koliko dugo "kruška" dugo postoji, obzirom ako su stariji od recimo dvije godine, onda mi je priča, apasolutno besmislena! 
I opet, kada bih se moglo kladiti u krajnji ishod, vjerujem u pobjedu kruške nad jabukom! 

ATJ Lučko
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo

Sličnost s vremenom opada ili?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Apple se žali da aplikacija Prepear koristi lo

-ne, gmo sjeme pa traje godinama bez vidljivih znakova truleži (u državi danskoj...). Soft je vječan, kao i interesi, patentni zavod, pohlepa, dok je svaka vijest/reklama .. reklama. Tako pripomaže kompanijama da i dalje-uspješnije akumuliraju novac na sve moguće načine, od kojih su neki legitimni a neki samo pravno-rupičasti dok sudac u stilu roy beana sudi, draži mi je onaj drugi mr.bean, bena rekli bi ljudi kolokvijalno :)

 

-zanimljivo:

-sexualni odgovor stricjure s kojim se slažem (uguravanje bez lubrikanta razdi općutka prepoznavanja različitosti, dok s adamom i evom ostavlja  tri točkice što daje naslutiti šum mora i sex koji je tad pao ali ga je u tom postu nepisanjem ispustio..)

-kao što u slučaju anše, vidimo isto, oko pod oko.. nema razlike, možda da je logotip kaktusa bez lista (jer ima iglice).

-appleove traume, ok čak ću ih 'opravdati', jer bila je jednom firma, kruška-hekintoš.. pear/PC.. i to može biti objašnjenje, no pravo je konkretnije, novac-moć-biz.

.. kao što jedan post natukne da bi svi trebali plaćati postotak (reket) .. appleu ili unclesamu, tj već plaćaju (a možda ne znaju).. dok iste firme ne plaćaju ono što bi plaćati trebale kao npr porez, eu-kazne itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice