Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri

poruka: 26
|
čitano: 7.588
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri".
15 godina
neaktivan
offline
Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri

Obzirom da je vecina bugovaca uvijek protiv Apple-a i sprdaju se sa novim apple proizvodima (prisjetimo se Petriceve recenzije o iPhone X) zanima me sta oni misle o ovome. Predpostavljam da im Apple de poklanja svoje igracke na testiranje i recenzije.

Bas me zanima ako je samsung toliko dobar zasto se o njima ne pise ovako? :)

 

bila je ekstaza, moja bivsa staza...
 
0 24 hvala 0
16 godina
online
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
ninoid kaže...

Obzirom da je vecina bugovaca uvijek protiv Apple-a i sprdaju se sa novim apple proizvodima (prisjetimo se Petriceve recenzije o iPhone X) zanima me sta oni misle o ovome. Predpostavljam da im Apple de poklanja svoje igracke na testiranje i recenzije.

Bas me zanima ako je samsung toliko dobar zasto se o njima ne pise ovako? :)

 

 Vrijednost necega nije mjerilo kvalitete. Ulazit u bilo kakve rasprave o Apple je vec odavno postalo isto ko i borba protiv vjetrenjaca, ne vodi nikud, ne sluzi nicemu. Plus prvi komentar je ha ha evo vam ga Apple je prvi a gdi je Samsung? Bas provociras onak na prvu.

 

Dajte uvedite nekakav filter na website i forum da mogu stavit teme na ignore. Znaci kad se pojavi neki clanak gdi je rijec Apple ili recimo Samsung da mi ne prikazuje jer mi se sere vise od ovog prenemaganja.

Reko da vidim kaj se pise i da vidim vrli komentar sigurno je neki kvalitetan. Vidim da sam bio u pravu.

 

screw you guys i'm going home

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
NEW_MAN kaže...

 

screw you guys i'm going home

Da si stvarno htio ignorirat, ne bi ni ti ništa napisao :) 

 

Što se tiče vrijednosti, danas je 207, sutra je 199$ dionica i onda neće biti vijest. 

 

Inače, super mi je kad novinari napišu, da je netko kupio 1980, sada bi bio bogat. Kao da ne bi već prodao. Nešto slično je bilo s bitcoinom. Kad je bio na 20 000 svi su pisali, da ste 2010. kupili za 100$ danas biste bili milijunaši. I sad kad je pao na 7000 ti isti novinari ne kupuju, pa da bi zaradili trostruko kad bude 20 000. Sve neko hipotetsko 'general nakon bitke' novinarstvo ;)

 

Psi laju, karavane prolaze. 

Only real programmers collect their own garbage.
16 godina
online
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
hrvooje kaže...
NEW_MAN kaže...

 

screw you guys i'm going home

Da si stvarno htio ignorirat, ne bi ni ti ništa napisao :) 

 

 Znal sam da bude prvi komentar kaj gledas ako te ne zanima :) Mazohizam nemrem si pomoci, trebam tipku ignore Apple da se spasim a nema!

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 8:42 (NEW_MAN).
12 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
Odlicna vijest za nas dionicare. A bitcoin komentirati u ovom kontekstu samo pokazuje nepoznavanje materije.
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
N!NO kaže...
Odlicna vijest za nas dionicare. A bitcoin komentirati u ovom kontekstu samo pokazuje nepoznavanje materije.

 Samo u kontekstu 'šta bi bilo kad bi bilo'. Ja lijepo pjevam, trebao sam biti Zdravko Čolić, samo što se on prvi rodio

Only real programmers collect their own garbage.
15 godina
offline
Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri

as told by john "gondola" goondulich - machica:

 

kolo od sreće uokoli
vrteći se ne pristaje:
tko bi gori, eto je doli,
a tko doli, gori ustaje.
sad vrh sablje kruna visi,
sad vrh krune sablja pada,
sad na carstvo rob se uzvisi,
a tko car bi, rob je sada.

 

iliti, vrč ide na vodu dok se ne razbije

 

iliti doće gica na kolica

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 8:56 (Ajar).
Moj PC  
6 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
Nevjerojatan je ovaj forum. Svi bi zaradivali odlicno za zivot trkeljajuci po par linija koda, a kapitalizam im se gadi i Zivi zid je ikona. Fakat za ne vjerovati.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
N!NO kaže...
Nevjerojatan je ovaj forum. Svi bi zaradivali odlicno za zivot trkeljajuci po par linija koda, a kapitalizam im se gadi i Zivi zid je ikona. Fakat za ne vjerovati.

 Od kuda si ti to iscitao?

7 godina
protjeran
offline
Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri

Mene više zanima šta je magično iza te granice.....

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
Tvpronlem kaže...

Mene više zanima šta je magično iza te granice.....

 porez 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
ninoid kaže...

Obzirom da je vecina bugovaca uvijek protiv Apple-a i sprdaju se sa novim apple proizvodima (prisjetimo se Petriceve recenzije o iPhone X) zanima me sta oni misle o ovome. Predpostavljam da im Apple de poklanja svoje igracke na testiranje i recenzije.

Bas me zanima ako je samsung toliko dobar zasto se o njima ne pise ovako? :)

 

 Zašto se ne piše kako? Prije nekog vremena sam napisao ovdje da će Apple brzo do milijarde, a njihovi proizvodi su mi privlačni kao noge Jadranke Kosor. I što sad?
Ljudi kad ne znaju što bi kupili kupuju Apple. Ima i drugih, ali neću o njima...

hrvooje kaže...

 

Inače, super mi je kad novinari napišu, da je netko kupio 1980, sada bi bio bogat. Kao da ne bi već prodao. Nešto slično je bilo s bitcoinom. Kad je bio na 20 000 svi su pisali, da ste 2010. kupili za 100$ danas biste bili milijunaši. I sad kad je pao na 7000 ti isti novinari ne kupuju, pa da bi zaradili trostruko kad bude 20 000. Sve neko hipotetsko 'general nakon bitke' novinarstvo ;)

 

Psi laju, karavane prolaze. 

  Hehe, to mi je potpuno isto kao: "da ste jučer uplatili dobitne brojeve eurojackpota danas bi bili milijunaš/ica." Wow!

15 godina
offline
Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri

Laganih 250$ EOY i onda kupnja dividende i prodaja opet za 200-210$ u ovom trenutku iduce godine.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri

kaze se "trilijun", "bilijun" je izvedenica rijeci "billion" sto je milijarda, 1000 puta manje nego sto je apple stvarno vrijedan...

 
0 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
1337Code_breaker kaže...

kaze se "trilijun", "bilijun" je izvedenica rijeci "billion" sto je milijarda, 1000 puta manje nego sto je apple stvarno vrijedan...

 ne. Dobro su napisali. Kod nas to ide ovako: 
10E9 = milijarda
10E12 = bilijun (tisuću milijardi)
10E15 = bilijarda
10E18 = trilijun

...

10E10000000000 = gugoloktapleks... :-)

16 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
1337Code_breaker kaže...

kaze se "trilijun", "bilijun" je izvedenica rijeci "billion" sto je milijarda, 1000 puta manje nego sto je apple stvarno vrijedan...

Nope.

 

USA: million, billion, trillion, quadrillion

Vođe: milijun, milijarda, bilijun, bilijarda

 

1.000.000.000.000 jest bilijun.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
12 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
Dividienda se isplacuje kvartalno, 0,73$ po dionici od cega ce USA oduzeti 30% na ime poreza na dividendu. To placanje poreza u USA se ne priznaje u HR posto nemamo medusobni ugovor o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri

Kad se samo sjetim kako im je prije 20 godina Microsoft dao 150 milijuna $ da prezive. Ni za leba nisu imali :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
Ne, samo 2 milijarde na racunu.
6 godina
protjeran
offline
Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri

mili moj bože, što 'vako nabija...

velka me vrućina ovladala...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
ninoid kaže...

Obzirom da je vecina bugovaca uvijek protiv Apple-a i sprdaju se sa novim apple proizvodima (prisjetimo se Petriceve recenzije o iPhone X) zanima me sta oni misle o ovome. Predpostavljam da im Apple de poklanja svoje igracke na testiranje i recenzije.

Bas me zanima ako je samsung toliko dobar zasto se o njima ne pise ovako? :)

 

Devet godina mu je tek, a svih devet na forumu. Svaka čast.  

42
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 16:41 (markoBT).
7 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
ninoid kaže...

Obzirom da je vecina bugovaca uvijek protiv Apple-a i sprdaju se sa novim apple proizvodima (prisjetimo se Petriceve recenzije o iPhone X) zanima me sta oni misle o ovome. Predpostavljam da im Apple de poklanja svoje igracke na testiranje i recenzije.

Bas me zanima ako je samsung toliko dobar zasto se o njima ne pise ovako? :)

 

 
Kakve veze ima vrijednost applea sa komentiranjem njihovih proizvoda ?

Nitko ne spori da su velika i uspješna firma. 

Valjda imamo pravo komentirati proizvode? Ili nemamo?


Neznanje je bliže istini nego predrasuda
15 godina
offline
Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara vri

Forest Gump i dalje nije svjestan koliko se dodatno obogatio.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
Romano kaže...

Kad se samo sjetim kako im je prije 20 godina Microsoft dao 150 milijuna $ da prezive. Ni za leba nisu imali :D

 

samo sto su to morali učiniti, da nisu imali  optuzbe za manipulacijom nad trzistem, mozda danas apple čak ne bi ni postajao

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
Apsolutno. Mada vjerojatno bi im bilo draže da su pare dali nekom ko bi propa nedugo poslije..
12 godina
offline
Re: Apple probio magičnu granicu od bilijun dolara
Antonic kaže...
Apsolutno. Mada vjerojatno bi im bilo draže da su pare dali nekom ko bi propa nedugo poslije..

 fino je njima i ovako, imaju udio u dionicama, a znas sam koliko bi para imao kad bi barem 1 posto dionica imao u appleu :)

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice