Apple prestaje s proizvodnjom originalnog HomePoda

poruka: 10
|
čitano: 4.908
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple prestaje s proizvodnjom originalnog HomePoda".
15 godina
offline
Apple prestaje s proizvodnjom originalnog HomePoda

"... mnogi su kao njegovu glavnu manu isticali slabiju integraciju s ostalim uređajima pametnog doma te asistenticu Siri koja se, barem na tom proizvodu, ne može mjeriti s usporedivim rješenjima, Googleovim Assistantom ili Amazonovom Alexom.

Osim toga, Apple je svoj zvučnik prodavao po nemalih 349 dolara, što je cijena viša od Googleovih i Amazonovih zvučnika slične veličine i mogućnosti, pa je ubrzo postalo jasno kako on neće biti velik prodajni hit."

 

znači, osim što je sranje i preskup, ostalo je bilo izvrsno (pakiranje, primjerice). baš su ti korisnici razmažena i bezobrazna gamad, bez smisla za estetiku i profit svojih idola. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 11:08 (Ajar).
Moj PC  
1 5 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Apple prestaje s proizvodnjom originalnog Home
Ajar kaže...

znači, osim što je sranje i preskup, ostalo je bilo izvrsno (pakiranje, primjerice). baš su ti korisnici razmažena i bezobrazna gamad, bez smisla za estetiku i profit svojih idola. 

 Kad "zapne" na wc-u, samo procitam Ajarov besmisleni upis i odmah masina proradi.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple prestaje s proizvodnjom originalnog Home
Ajar kaže...

znači, osim što je sranje i preskup, ostalo je bilo izvrsno (pakiranje, primjerice). baš su ti korisnici razmažena i bezobrazna gamad, bez smisla za estetiku i profit svojih idola. 

Svakako je skup, no definitivno kvalitetom zvuka za klasu iznad spomenute konkurencije i definititvno najbolji zvučnik toga tipa (a i šire) koji sam imao prilike slušati i Google i Amazon nije ni izdao zvučnik koji bi trebao konkurirati HomePodu. Ovaj mini koji su predstavili nakon toga je "igračka" i totalni mi je nezanimljiv. Inače, kod "smart" zvučnika mi nije toliko bitan glasovni asistent jer nemam previše volje razgovarati ni sa Siri, Alexom ili koja već druga AI figura hendla taj dio, a pokretanje muzike radi bez greške. Jedna od najvećih zamjerki na Siri je da se lošije snalazi u web searchu od konkurencije što zaista ne vidim kakve veze ima sa zvučnikom i njegovim mogućnostima. Najveći problem HomePoda po meni je da je više orijentiran na "audiofile novijeg doba" tj. ljude koji prvenstveno traže višu kvalitetu zvuka, ali iz digitalnih servisa što ispada da je relativno mala ciljana skupina - klasični audiofili još uvijek preferiraju vinil, a većina "novih klinaca" koji su dobrim dijelom najveći korisnici digitalnih servisa je svejedno jer za muziku koju većinom slušaju ionako se ne primijeti razlika bilo da je na pravom zvučniku ili zvučniku mobitela.

 

S obzirom da već tvrdiš da je sranje pretpostavljam da si ga koristio pa da znaš iz prve ruke ili je to dio tvoje procjene da sve što je u rangu koji nisi spreman platiti i ne valja?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Apple prestaje s proizvodnjom originalnog Home
southy kaže...

 

S obzirom da već tvrdiš da je sranje pretpostavljam da si ga koristio pa da znaš iz prve ruke ili je to dio tvoje procjene da sve što je u rangu koji nisi spreman platiti i ne valja?

 iščitao iz citata iz napisa (iznad komentara), a u usporedbi s ostalima navedenima. nemam ni jedan takav zvučnik ali sam ih vidio sve na djelu i moram (ma ne moram, ali hoću) priznati da u njima ne vidim ikakav smisao. no to ne znači da nemaju kupce. moj komentar odnosi se samo na navode u napisu i kako ih doživljavam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
protjeran
offline
Re: Apple prestaje s proizvodnjom originalnog Home
Dežurni pravobranitelji (jabučnog octa) uvijek, pa i za dom, spremni.
Blago vama.
Pis on ju :P
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple prestaje s proizvodnjom originalnog Home
Ajar kaže...

iščitao iz citata iz napisa (iznad komentara), a u usporedbi s ostalima navedenima. nemam ni jedan takav zvučnik ali sam ih vidio sve na djelu i moram (ma ne moram, ali hoću) priznati da u njima ne vidim ikakav smisao. no to ne znači da nemaju kupce. moj komentar odnosi se samo na navode u napisu i kako ih doživljavam. 

Ne znam koliko si ljubitelj slušanja dobre glazbe na ozbiljnom zvučniku, no HomePod iako je jedan zvučnik zvuči fenomenalno, usporedivo, a i čak i bolje sa parom ozbiljnih non-smart zvučnika (tipa npr. Sonos One). Također, ako si možeš priuštiti još je bolja stvar staviti dva i povezati ih, iako već jedan zaista sjajno popuni prostoriju zvukom.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Apple prestaje s proizvodnjom originalnog Home
Redovni dušebrižnici uvijek za pljuvanje spremni. Blago vama.
5 godina
protjeran
offline
Re: Apple prestaje s proizvodnjom originalnog Home
Jebatga, bolje pljuvat nego lizat.
Osim ako se ne radi o ONOJ stvari ;)
Pis on ju :P
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple prestaje s proizvodnjom originalnog Home
Antiseptik kaže...
Jebatga, bolje pljuvat nego lizat.
Osim ako se ne radi o ONOJ stvari ;)

Pljuvanje po svemu iz zaklona internetske anonimnosti, omiljeni sport mnogih ovdje. Najviše godi onima koji nemaju doticaja sa temom, ali naravno imaju mišljenje koje bi svi trebali usvojiti - znaš što o mišljenju kaže Dirty Harry

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
5 godina
protjeran
offline
Re: Apple prestaje s proizvodnjom originalnog Home
...reče southy iz zaklona internetske anonimnosti. I mišljenje mu se istog trena pretvori u šupak.
Pis on ju :P
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice