Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

poruka: 30
|
čitano: 7.140
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade".
5 godina
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

549 je manje od 999...tako da je ipak dostupna i ostalim vrstama mladeži(srebrena...brončana...željezna...aluminijska...kamena...betonska)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
19 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade
Ali ja ne vidim nigdje veliki logo od jabuke sa strane. Kako će ostali znati što imam? Fail...
Moj PC  
21 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

ovo smrdi na bullshit by dre puno para, a nigdje muzike.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

Imaš Beats Flex za 50 $ ili kod nas za 420 kn. Odlične slušalice za te pare

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

bez jabuke nema muke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
bloodborne kaže...

ovo smrdi na bullshit by dre puno para, a nigdje muzike.

 Imao sam neko vrijeme Beats mixr (250€). Za tu cijenu odlične i iznimno snažne slušalice, pogodne za elektronsku i hip/hop glazbu. Nisu za slušati Chris Isaaka ali za set od Ilije Đoković su hebene. Prodao ih nakon par godina zato što su te mixr užasno neudobne za koristiti doma.

Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

Odkako sam probao Bose QC 35 nikoje druge slušalice ne mogu staviti na glavu. Savršenstvo zvuka, kvalitete, baterije i izolacije.

Imam ih 4 godine te je baterija počela crkivati te mi se spužva oko ušiju počela mrviti.

Nije toliki problem, no već duže vrijeme gledam Sony wh-1000xm4. Nisam ih kupio za Black Friday, no baš sam trebao.

 

 

Baš me zanima što će biti s Apple-ovim rješenjem. Bilo bi fora probati, no fakat su ružne. Izgledaju kao dva prevelika Apple Watch-a spojena sa ukosnicom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
Hah Hrvatski jabučari krajičkom oka gledaju na https://www.mailboxde.com/ !!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

Statusni simbol ? Suplje li glave kojoj treba ovakav simbol za status...

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 22:10 (Batista).
 
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
MatijaZG kaže...
bloodborne kaže...

ovo smrdi na bullshit by dre puno para, a nigdje muzike.

 Imao sam neko vrijeme Beats mixr (250€). Za tu cijenu odlične i iznimno snažne slušalice, pogodne za elektronsku i hip/hop glazbu. Nisu za slušati Chris Isaaka ali za set od Ilije Đoković su hebene. Prodao ih nakon par godina zato što su te mixr užasno neudobne za koristiti doma.

 Vjeruj ti meni naprodavao sam se ja tog beatsa u istyle nekoc davno ko student.

 kad jednom stavis bose, akg, audio tehnica, sennheiser, i sl na glavu

 ne pomisljas vise na beats :D

10 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
bloodborne kaže...

 Vjeruj ti meni naprodavao sam se ja tog beatsa u istyle nekoc davno ko student.

 kad jednom stavis bose, akg, audio tehnica, sennheiser, i sl na glavu

 ne pomisljas vise na beats :D

Stavio sam ja na glavu Denon AH-GC25NC nakon Beatsa. Daleko udobnije za koristiti satima. Platio ih 300€ i definitivno su mi sveukupno bolje sluške, ali nemaju tu snagu koje su mixr imale. Također sam isprobao i Bose, AKG, JBL i sl u tom cjenovnom rangu.

12 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Odkako sam probao Bose QC 35 nikoje druge slušalice ne mogu staviti na glavu. Savršenstvo zvuka, kvalitete, baterije i izolacije.

Imam ih 4 godine te je baterija počela crkivati te mi se spužva oko ušiju počela mrviti.

Nije toliki problem, no već duže vrijeme gledam Sony wh-1000xm4. Nisam ih kupio za Black Friday, no baš sam trebao.

 

 

Baš me zanima što će biti s Apple-ovim rješenjem. Bilo bi fora probati, no fakat su ružne. Izgledaju kao dva prevelika Apple Watch-a spojena sa ukosnicom.

 Noise canceling među boljima, dosta udobne i tu pozitivna priča završava. Jeftina plastika sklona gljenju boje koje se na crnom modelu toliko ne primijeti ali na sivom je ubitačna, loš zvuk s velikim neredom u srednjim tonovima i prepumpanim basom.

WH1000 xm4 još nisam čuo no trenutno imam xm3 koje su za klasu bolje u svakom pogledu (osim ANC, tu je QC35 II nijansu bolji) no opet nisu toliko dobre kakvi se hvalospijevi o njima pišu po internetu.

Zadnje dobro što je Bose napravio je ozvučenje u Mazdi RX7.

12 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
MatijaZG kaže...
bloodborne kaže...

ovo smrdi na bullshit by dre puno para, a nigdje muzike.

 Imao sam neko vrijeme Beats mixr (250€). Za tu cijenu odlične i iznimno snažne slušalice, pogodne za elektronsku i hip/hop glazbu. Nisu za slušati Chris Isaaka ali za set od Ilije Đoković su hebene. Prodao ih nakon par godina zato što su te mixr užasno neudobne za koristiti doma.

 Ako su neudobne za doma, za di su udobne?

 

U hip hop ponekad i zaluta koji zvuk instrumenta dok su za elektronsku glazbu sve slušalice pogodne. Tamo ti ne smeta neprirodan zvuk instrumenta jer instrument ni ne postoji. Ono što čuješ to misliš da tako treba zvučati. Po kvaliteti zvuka te slušalice nisu dobar izbor do 30$ a ne 250$.

12 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
Dead kaže...

 Staviti Bose u istu kašetu s AKG-om i Sennheiserom!?

 Može, ako ćeš usporediti Bose od 300€ i AKG ili Seinheiser od 50$. U biti, čak ni tada.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

Dobro, nije BOse tako katastrofalan, ali da je precijenjen kao i ovaj ejpl, je. No vratimo se njima. 
Nisu li oni kupili beats? https://www.apple.com/newsroom/2014/05/28Apple-to-Acquire-Beats-Music-Beats-Electronics/
Ne kužim, onda imaju dvije paralelne linije, ili om ovo rade ti iz beatsa, ili im je beats postao fuj...?
Hajd, očekujem neku recenziju do nove godine, da vidimo kako se nose sa debelo jeftinijim nagrađivani Sonyevim WH-1000XM4 i ostalim standardnim ponudama (i recenzirani B&W PX7 je 3000kn kodnas), u tom bezžičnom noise canceling rangu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

OK boomer. (Autor)

 
0 3 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
Dead kaže...
bloodborne kaže...
MatijaZG kaže...
bloodborne kaže...

ovo smrdi na bullshit by dre puno para, a nigdje muzike.

 Imao sam neko vrijeme Beats mixr (250€). Za tu cijenu odlične i iznimno snažne slušalice, pogodne za elektronsku i hip/hop glazbu. Nisu za slušati Chris Isaaka ali za set od Ilije Đoković su hebene. Prodao ih nakon par godina zato što su te mixr užasno neudobne za koristiti doma.

 Vjeruj ti meni naprodavao sam se ja tog beatsa u istyle nekoc davno ko student.

 kad jednom stavis bose, akg, audio tehnica, sennheiser, i sl na glavu

 ne pomisljas vise na beats :D

 Staviti Bose u istu kašetu s AKG-om i Sennheiserom!?

 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
overhaul kaže...

Dobro, nije BOse tako katastrofalan, ali da je precijenjen kao i ovaj ejpl, je. No vratimo se njima. 
Nisu li oni kupili beats? https://www.apple.com/newsroom/2014/05/28Apple-to-Acquire-Beats-Music-Beats-Electronics/
Ne kužim, onda imaju dvije paralelne linije, ili om ovo rade ti iz beatsa, ili im je beats postao fuj...?
Hajd, očekujem neku recenziju do nove godine, da vidimo kako se nose sa debelo jeftinijim nagrađivani Sonyevim WH-1000XM4 i ostalim standardnim ponudama (i recenzirani B&W PX7 je 3000kn kodnas), u tom bezžičnom noise canceling rangu. 

 Beats se prodaje radi Beats imena...Apple radi Apple imena.

14 godina
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

Prodavat će se bez obzira na izgled i kvalitetu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
zuper kaže...
Ali ja ne vidim nigdje veliki logo od jabuke sa strane. Kako će ostali znati što imam? Fail...

 to i jest najbolja fora ... prvo su izbacili apple i ostavili jabučicu, sad nema ni jabučice... ne treba im ni logo. to može samo apple :D

16 godina
neaktivan
offline
Apple predstavio novi statusni simbol zlatne mlade

Poprilično specifičan artikl za jedan dio audiofila (tj. to će se vidjeti nakon prvih recenzija), ali i za preseravanje, uključujući nogometaše - ovo su 100% pogodili u članku jer ako ikad gledate prije početka utakmice tipa liga prvaka kad izlaze iz busa većina takav tip slušalica i već sa njima bi se Apple mogao pokriti

 

Sigurno će naći svoje tržište, osobno nisam zainteresiran

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 10:46 (southy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
Zapravo ovdje se ne radi samo o slušalicama nego o dijagnostičkom uređaju. FDA je izdala naputak po kojem svatko tko ima godišnje prihode manje od 1 mil USD a pojavi se u javnosti sa ovim slušalicama mora odmah biti hopsitaliziran i podvrgnut inezivnoj lobotomiji.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
Cinjenica je da ce se prodavati kao vruce kifle. Jedino sto bih htio komentirati jest cijena jer kvalitetu necu jer niti sam ih jos uzivo vidio niti probao. Ja kada kupujem slusalice onda idem na firmu s pro audio “pedigreom”. Tu svakako spadaju AKG, Sennheiser, Beyerdinamic, Audio Technica i sl. Znaci firme koje ce se naci po muzickim studijima. Ja sam svoja dva para slusalica koje trenutno imam doma platio manje od 400 dolara. Jedan par je sada star 14, a drugi 6 godina. Nisu bezicni modeli, nemaju noise canceling, ali oba modela su studijski standardi vec dugi niz godina. U pitanju su AKG k271 i Beyer 990 Pro. Tesko da Apple slusalice mogu ista bolje zvucati od ova dva modela. Zatim, hoce li moci trajati barem 5-6 godina?

Necu skakati na hejterski vagon i odmah reci da su smece jer kao sto sam prije rekao, niti sam ih vidio niti probao, ali sto sigurno mogu reci je da se za iste pare mogu nabaviti 2 para studijski slusalica i jos ostane za solidan DAC/pojacalo za slusalice tipa Schiit Fulla 2.

Ono sto je u clanku pogodjeno je to da ce ove slusalice prvo biti statusni simbol, a onda sve ostalo.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 10:58 (tokyu).
 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
southy kaže...

Poprilično specifičan artikl za jedan dio audiofila (tj. to će se vidjeti nakon prvih recenzija), ali i za preseravanje, uključujući nogometaše - ovo su 100% pogodili u članku jer ako ikad gledate prije početka utakmice tipa liga prvaka kad izlaze iz busa većina takav tip slušalica i već sa njima bi se Apple mogao pokriti

 

Sigurno će naći svoje tržište, osobno nisam zainteresiran

 da skratiš priču slušalice za ne baš prebistre ljubitelje glazbe

12 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
overhaul kaže...

Dobro, nije BOse tako katastrofalan, ali da je precijenjen kao i ovaj ejpl, je. No vratimo se njima. 
Nisu li oni kupili beats? https://www.apple.com/newsroom/2014/05/28Apple-to-Acquire-Beats-Music-Beats-Electronics/
Ne kužim, onda imaju dvije paralelne linije, ili om ovo rade ti iz beatsa, ili im je beats postao fuj...?
Hajd, očekujem neku recenziju do nove godine, da vidimo kako se nose sa debelo jeftinijim nagrađivani Sonyevim WH-1000XM4 i ostalim standardnim ponudama (i recenzirani B&W PX7 je 3000kn kodnas), u tom bezžičnom noise canceling rangu. 

 Jesu, kupili su Beats isto ko što je Samsung kupio Harman Industries a samim tim i AKG, Arcam, Bang&Olufsen, JBL, Harman Kardon, Infinity, Mark Levinson, Revel....

sve te firme i dalje razvijaju i prodaju vlastite proizvode a Samsung odlučuje hoće li neki od tih proizvoda prodavati pod brandom Samsung. Pošto je riječ o audio industriji svi navedeni su puno zvučnija imena od Samsunga pa se, osim par in ear modela slušalica, prodaju pod originalnim brandom jer tako postižu višu cijenu. Bi li ti rađe dao npr. 200$ za slušalice koje isto izgledaju i na njima piše Samsung ili za one na kojima piše AKG?

 

Kod Applea je situacija drukčija jer je Apple "the brand". Beats je firma bez tradicije koja je tržište osvojila agresivnim marketingom no vremenom je na površinu isplivao katastrofalan omjer uloženog i dobivenog. Danas i moj 11 godišnji sin (bez da sam mu ja rekao, znači čuo je u školi) za Beats kaže kako su preskupo sranje i kad smo mu birali slušalice nije ih ni razmatrao (kupio JBL 950NC, neloše slušalice ali za 200€ je mogao i bolje). Opet pitanje (iako ne znam ko je razvio ove slušalice, vanjskim dizajnom definitivno Apple) bi li rađe kupio iste slušalice na kojima piše Beats ili one na kojima piše Apple. Ja koji nisam baš ljubitelj Applea sigurno bi kupio Apple a ne Beats.

 

Bose bi kupio jedino kao ozvučenje nekakvog lokala jer im je Invisible serija super za tu namjenu. U lokalu ne očekuješ HiFi a zvučnici su stvarno minijaturni i odlično prostoriju ispunjavaju zvukom. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m

preskocio bi i apple i beats. ciljam sljedece mozda dt770p

 

dosad sam na bose po bircevima naletio samo 2x jedan lokalni

i jedan prije par godina i espanji. ( nema se para za bose ) :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 11:12 (bloodborne).
12 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
bloodborne kaže...

preskocio bi i apple i beats. ciljam sljedece mozdadt770p

 

dosad sam na bose po bircevima naletio samo 2x jedan lokalni

i jedan prije par godina i espanji. ( nema se para za bose ) :D

 Dobro ciljaš, pazi na impedanciju. Ako zatvoreni tip nije pod mus, ja bi išao na DT990 Pro (jedne od najboljih slušalica koje sam imao)samo mislim da dolaze isključivo s 250Ω, dok 770 Pro imaš i čak i s 16Ω.

Jedina zamjerka svim DT modelima je fiksni kabel. Ja takve slušalice više ne kupujem nego isključivo one kojima kabele mogu mijenjati sam, po mogućnosti da su standardni (2.5mm, 3.5mm).

10 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
BlueMax kaže...

 Jesu, kupili su Beats isto ko što je Samsung kupio Harman Industries a samim tim i AKG, Arcam, Bang&Olufsen, JBL, Harman Kardon, Infinity, Mark Levinson, Revel....

sve te firme i dalje razvijaju i prodaju vlastite proizvode a Samsung odlučuje hoće li neki od tih proizvoda prodavati pod brandom Samsung. Pošto je riječ o audio industriji svi navedeni su puno zvučnija imena od Samsunga pa se, osim par in ear modela slušalica, prodaju pod originalnim brandom jer tako postižu višu cijenu. Bi li ti rađe dao npr. 200$ za slušalice koje isto izgledaju i na njima piše Samsung ili za one na kojima piše AKG?

 

Kod Applea je situacija drukčija jer je Apple "the brand". Beats je firma bez tradicije koja je tržište osvojila agresivnim marketingom no vremenom je na površinu isplivao katastrofalan omjer uloženog i dobivenog. Danas i moj 11 godišnji sin (bez da sam mu ja rekao, znači čuo je u školi) za Beats kaže kako su preskupo sranje i kad smo mu birali slušalice nije ih ni razmatrao (kupio JBL 950NC, neloše slušalice ali za 200€ je mogao i bolje). Opet pitanje (iako ne znam ko je razvio ove slušalice, vanjskim dizajnom definitivno Apple) bi li rađe kupio iste slušalice na kojima piše Beats ili one na kojima piše Apple. Ja koji nisam baš ljubitelj Applea sigurno bi kupio Apple a ne Beats.

 

Bose bi kupio jedino kao ozvučenje nekakvog lokala jer im je Invisible serija super za tu namjenu. U lokalu ne očekuješ HiFi a zvučnici su stvarno minijaturni i odlično prostoriju ispunjavaju zvukom. 

 Slažem se sa tobom da Beats nije firma koja ima tradiciju, ne pršti od neke kvalitete ali ipak, slušao sam Sennheiser od 50€ i to su baš loše sluške. Malo su bolje od Pioneera za 250kn. Govorim o on-ear modelima.

Dobro si krenuo ali ovo preseravanje sa balavcem ti nije trebalo. Klinjo od 11 godina nije razmatrao Beats zato što su kao "smeće", i o tome je razglabao sa drugim klincima u školi.  Banda malih audiofila je u pitanju 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 15:41 (MatijaZG).
12 godina
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
MatijaZG kaže...

 Slažem se sa tobom da Beats nije firma koja ima tradiciju, ne pršti od neke kvalitete ali ipak, slušao sam Sennheiser od 50€ i to su baš loše sluške. Malo su bolje od Pioneera za 250kn. Govorim o on-ear modelima.

Dobro si krenuo ali ovo preseravanje sa balavcem ti nije trebalo. Klinjo od 11 godina nije razmatrao Beats zato što su kao "smeće", i o tome je razglabao sa drugim klincima u školi.  Banda malih audifila je u pitanju 

 Napisao sam onako kako je bilo. Sin kaže da će kupiti slušalice. Ja ga pitam kakve slušalice želi a on prvo što je rekao "neću Beats". Isto ko kad je kupovao laptop, prvo je bilo "gamerski ali da nije HP". Znači da ta priča o kvaliteti/nekvaliteti elektronike kruži u njegovom društvu.

Sennheiser od 50€ over ear s kabelom su vjerojatno HD 200 Pro, HD 300 ili HD 400 S ako su ulovljene na kakvom sniženju. Po meni bolje od bilo kojeg Beatsa. Osim ako voliš da ti slušalice nabijaju bubnjiće u mozak, a i za to postoje bolja i jeftinija rješenja.

Ljubitelj sam tehnologije općenito ali ako mi je nešto fetiš onda su to slušalice. Trenutno doma imam šest pari žičanih, tri para bluetooth i ne znam ni broja in ear modela. Koliko modela sam poslušao to bolje da ne pišem. Konstantan zaključak je da se uvijek može naći bolje ili jednako dobro za manje novca (govorim isključivo o zvuku). Problem s Beatsom nije što je lako naći bolje nego je nemoguće naći gore za novac.

Evo da okrenem priču, ti kažeš kako te Sennheiser od 50€ nije zadovoljio i to poštujem, ali možeš li mi naći gore slušalice od Beats Mixr za 250€? Za Beats Studio 2.0 mogu reći kako su ok, ali opet ako idem naći gore u tom rangu cijene, ne mogu. A mogu naći bolji Panasonic ili Philips s četiri ili pet puta manjom cijenom, o kinezima da ne govorim.

4 godine
protjeran
offline
Re: Apple predstavio novi statusni simbol zlatne m
BlueMax kaže...
bloodborne kaže...

preskocio bi i apple i beats. ciljam sljedece mozdadt770p

 

dosad sam na bose po bircevima naletio samo 2x jedan lokalni

i jedan prije par godina i espanji. ( nema se para za bose ) :D

 Dobro ciljaš, pazi na impedanciju. Ako zatvoreni tip nije pod mus, ja bi išao na DT990 Pro (jedne od najboljih slušalica koje sam imao)samo mislim da dolaze isključivo s 250Ω, dok 770 Pro imaš i čak i s 16Ω.

Jedina zamjerka svim DT modelima je fiksni kabel. Ja takve slušalice više ne kupujem nego isključivo one kojima kabele mogu mijenjati sam, po mogućnosti da su standardni (2.5mm, 3.5mm).

 hmm, razmisljao sam slabije. spajam ih na pc i sve si razmisljam da li uzeti neki dac amp.

 ja zasad nemam problema sa svojima stare 7 godina ak se ne varam,

 znale su pasti, potegnuo zicu stolicom, itd. pazim ih max koliko mogu, al znalo se desiti.

 opet da kucam u drvo rade i dan danas.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice