Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" elektr

poruka: 11
|
čitano: 5.104
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" elektr".
5 godina
offline
Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" elektr

Taj "pozadinski proces" će vjerojatno više energije progutati nego što će uštedjeti. Produktivnije bi bilo da maknu sve pozadinske procese za telemetriju i analizu ponašanja korisnika.

 
5 0 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" el

Misliš li da bi to uveli, a da prethodno nisu proučili materiju?

23 mjeseca
protjeran
offline
Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" elektr

"Ima li to smisla?"-----Rekla bih skoro pa nema,ali je zgodna stvar za oglašavanje i promicanje proizvoda. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" el

Zasigurno su proučili. Isto kako su prije godinu-dvije proučili koliko elektro-otpada će se uštedjeti ako ne isporučuju punjač i koliko stabala i koječega će se sačuvati. Efekt na njihov profit im tada nije bio uopće relevantan, to su pomislili samo najodvratniji cinici. Kao što je i autor članka zaključio, i ovdje se radi pretežno o poliranju imidža.

8 godina
offline
Re: Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" el
Space cadet:

Njihov imidž je odličan, a ovako ga samo proširuju
Ja rekoh
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" el
Moj mobitel je odavno istreniran da pušta u sebe samo elektrone iz čistog, zelenog izvora.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" el
Eto, sad jos to na elektricne aute, vasmasine, frizidere, pa ce bit nekog efekta.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" elektr

Appleovi inžinjeri već godinama neprekidno rade, ulažu nadljudske napore kako bi njihovi proizvodi bili još pouzdaniji, ekološki prihvatljiviji i kako bi ih se što lakše popravljalo. 

 

 

 

Moj PC  
5 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" el
nkdz kaže...

Appleovi inžinjeri već godinama neprekidno rade, ulažu nadljudske napore kako bi njihovi proizvodi bili još pouzdaniji, ekološki prihvatljiviji i kako bi ih se što lakše popravljalo. 

 

 

 

 Upravo tako, samo je zalosno da moje carape iz kineske trgovine od 10kn imaju duzi vjek trajanja uz svakodevno koristenje i pranje nego njihov jedan mosfet ili filter kondenzator......

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
6 godina
offline
Re: Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" el
Eto neka sad nakon najave iPhone 14...se reklamiraju:

Nemojte kupiti novi iPhone 14...taj stari vam je još dobar...umjesto toga te pare potrošiti za sadnice stabala... vaš Apple (i njegovi dioničari)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple će olakšati punjenje iPhonea "čistom" el
Ljudi trebaju telefone, netko ih mora napraviti. Btw, novi iOS je ubrzao iPhone 8 i sve između tako da su čekirali sve kućice na dobar način
Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice