Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea

poruka: 19
|
čitano: 4.179
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea".
14 godina
offline
Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea

Meni je bezveze da se novi telefoni predstavljaju svake godine. Nit se mobiteli mijenjaju svake godine nit su razlike među njima uopće značajne.


Nadam se da će novi modeli biti predstavljani u dvogodišnjim koracima. 

 
11 2 hvala 0
15 godina
offline
Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea

Kako god mislim da će prvo predstaviti Iphone 12 pa onda PRO modele! Mene najviše zanima ovaj manji Iphone 12 sa 5,4" ekranom

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea

kad već odgađaju, mogu odmah i onu iza nje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
Horned Reaer kaže...

Kako god mislim da će prvo predstaviti Iphone 12 pa onda PRO modele! Mene najviše zanima ovaj manji Iphone 12 sa 5,4" ekranom

 Ja se samo nadam da će ostati na LCD, barem jeftiniji modeli.

15 godina
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea

idu na OLED svi modeli. Ali zašto bi LCD pa jel ti nije bolje OLED? 

be Cool
14 godina
online
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
Horned Reaer kaže...

idu na OLED svi modeli. Ali zašto bi LCD pa jel ti nije bolje OLED? 

 Naravno da nije. OLED me nervira jer ima smearing na tamnom sadržaju.

 

8 godina
offline
Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea

Hoce li Bozic imati uopce smisla?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
sirka666 kaže...

 Naravno da nije. OLED me nervira jer ima smearing na tamnom sadržaju.

 

 To sam i ja primjetio na S10+ samsungu, ali jako jako rijetko (određene boje samo na crnoj pozadini) Dali je to problem samo OLED-a ili i refresh rate-a? Zanima me da li da na 90 i 120hz ekranima dolazi do istog problema?

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2020 13:46 (Stoja).
6 godina
protjeran
offline
Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea

Šta će im Iphone 12 kad su izbacili Iphone SE, najbolji uređaj ikada 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
BarbaVeli kaže...

Meni je bezveze da se novi telefoni predstavljaju svake godine. Nit se mobiteli mijenjaju svake godine nit su razlike među njima uopće značajne.


Nadam se da će novi modeli biti predstavljani u dvogodišnjim koracima. 

 

pa ne uzimaju svi telefone istovremeno. jel to znaci sad ja koji dvije godine nisam kupio telefon, moram uzeti recimo telefon od prosle godine, jer zasto bi novi telefon izlazio ove godine?

manite se sta vam je bezveze a sta nije, te firme opstaju zahvaljujuci prodajom telefona, smislite onda ljudima neki biznis model tako da ne moraju svake godine trositi u research, development i da radna snaga ima manje opterecenja.

zamisli sad, hoces ti da kupis samsung, a samsung prema tvojoj logici ne izbaci ove godine svoj flagship, a u medjuvremenu neki drugi proizvodjac izbaci flagship za ovu godinu, recimo lg. sta bi ti sad uzeo, samsung od prosle godine ili lg od ove?


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
BarbaVeli kaže...

Meni je bezveze da se novi telefoni predstavljaju svake godine. Nit se mobiteli mijenjaju svake godine nit su razlike među njima uopće značajne.


Nadam se da će novi modeli biti predstavljani u dvogodišnjim koracima. 

 Po tvojoj logici i ostalih koji smatraju isto novi  modeli automobila bi trebali izlaziti svakih 5 ili 10 godina. 

8 godina
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
Pa auti rijetko izlaze u kracim intervalima od 5g. Ali to su auti.
13 godina
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
CroDexter kaže...
BarbaVeli kaže...

Meni je bezveze da se novi telefoni predstavljaju svake godine. Nit se mobiteli mijenjaju svake godine nit su razlike među njima uopće značajne.


Nadam se da će novi modeli biti predstavljani u dvogodišnjim koracima. 

 Po tvojoj logici i ostalih koji smatraju isto novi  modeli automobila bi trebali izlaziti svakih 5 ili 10 godina. 

U ovom slučaju kolega, u pravu ste, auti nikad ne izlaze kada govorimo o novim modelima prije pet/sedam godina, rijetko i deset, nije nemoguće! 
Obzirom sam ja na pola puta sa otplatom svojeg Xs Max-a, taman ću 2021 u jesen biti u slatkoj dilemi, jeftiniji prošlogodišnji model ili skuplji novi, naravno ako Corona ne usere svima nama ma i one najmanje planove ?! 

ATJ Lučko
4 godine
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
CroDexter kaže...
BarbaVeli kaže...

Meni je bezveze da se novi telefoni predstavljaju svake godine. Nit se mobiteli mijenjaju svake godine nit su razlike među njima uopće značajne.


Nadam se da će novi modeli biti predstavljani u dvogodišnjim koracima. 

 Po tvojoj logici i ostalih koji smatraju isto novi  modeli automobila bi trebali izlaziti svakih 5 ili 10 godina. 

 Auti i izlaze novi modeli svakih 10 godina, a svake 5te godine je redizajn postojeceg modela ulitiga facelifting. 

4 godine
odjavljen
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
Umbel kaže...

Hoce li Bozic imati uopce smisla?

Za ATJLučko ne . On je očito proklet na Božić 2020.

Have no fear, Vlad is here
13 godina
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
VladimirLem kaže...
Umbel kaže...

Hoce li Bozic imati uopce smisla?! 

Za ATJLučko ne . On je očito proklet na Božić 2020.

Kolega, kontekst vam je jako glup, da ne kažem uvredljiv, pa ili brišite komentar ili se zna što slijedi 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
ATJLučko kaže...
CroDexter kaže...
BarbaVeli kaže...

Meni je bezveze da se novi telefoni predstavljaju svake godine. Nit se mobiteli mijenjaju svake godine nit su razlike među njima uopće značajne.


Nadam se da će novi modeli biti predstavljani u dvogodišnjim koracima. 

 Po tvojoj logici i ostalih koji smatraju isto novi  modeli automobila bi trebali izlaziti svakih 5 ili 10 godina. 

U ovom slučaju kolega, u pravu ste, auti nikad ne izlaze kada govorimo o novim modelima prije pet/sedam godina, rijetko i deset, nije nemoguće! 
Obzirom sam ja na pola puta sa otplatom svojeg Xs Max-a, taman ću 2021 u jesen biti u slatkoj dilemi, jeftiniji prošlogodišnji model ili skuplji novi, naravno ako Corona ne usere svima nama ma i one najmanje planove ?! 

 

Možda sam se krivo izrazio jer me automobili zanimaju lako lanjski snijeg ali s druge strane koliko znam u ponudama početkom godine se spominju modeli iz prošle godine.  Koliko sam vidio svake godine se izdaju nove osvježene ponude modela pa se početkom godine nude modeli iz prošle "sezone". A sad ti ti nazovi model ili izvedba meni je isto. Meni to zvuči gore nego osvježavanje mobitela. U mobitele ide nova generacija hardware-a, a u automobilima rade kozmetičke promjene. U svakom slučaju katastrofa mi je razmišljanje da eto baš u tehnologiji nema potrebe za godišnjim ciklusima. Prije bi to rekao za odjeću, automobile, obuću i ostale šminkerske stvari koje generiraju gomilu smeća.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 11:36 (CroDexter).
8 godina
offline
Re: Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea
Ako negdje ima potrebe za godišnjim ciklusima - to je valjda u tehnologiji.
4 godine
protjeran
offline
Apple odgađa dolazak iduće generacije iPhonea

Konsterniran sam, ne znam kako će svijet ovo preživjeti.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice