Apple navodno neće poskupiti iPhone 14

poruka: 7
|
čitano: 4.350
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple navodno neće poskupiti iPhone 14".
3 godine
odjavljen
offline
Apple navodno neće poskupiti iPhone 14

Razlog je sto ce imati isti procesor kao i 13.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple navodno neće poskupiti iPhone 14
veliki pero kaže...

Razlog je sto ce imati isti procesor kao i 13.

U slučaju iPhone 14 ste u pravu kolega, što se dotikavle procesora! 
U slučaju Pro modela, u krivu ste, pa čak i u pogledu kamere će biti nekih raznolikosti! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Apple navodno neće poskupiti iPhone 14

Pro modeli će definitivno biti skuplji, osim ako neće ići na manji profit u što duboko sumnjam. Ostale modele mogu ostaviti na istoj cijeni zbog zaliha, tako da će u biti isto za njih.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple navodno neće poskupiti iPhone 14
Gotovo je isti kao 13
Galaxy S10e
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple navodno neće poskupiti iPhone 14
ivanm75 kaže...
Gotovo je isti kao 13

 Kakav šok ;)

12 godina
offline
Re: Apple navodno neće poskupiti iPhone 14
ivanm75 kaže...
Gotovo je isti kao 13

A ne, ne... tocno ima onoliko izmjena koliko treba da proslogodisnju maskicu ne mozes koristit. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Apple navodno neće poskupiti iPhone 14
ivanm75 kaže...
Gotovo je isti kao 13

Ako bismo pokušali pobrojati u broj koliko ima novih detalja i elemenata, debelo je različiti. 

Posmatrač kaže...
ivanm75 kaže...
Gotovo je isti kao 13

 Kakav šok ;)

Ćudno kako niste se kolega isto ili još žešće referirali koliko su Zamzung modeli ”Flip” 4 i ”Fold” 4 identični modelima godinu prije ?!  

SimeKZ kaže...
ivanm75 kaže...
Gotovo je isti kao 13

A ne, ne... tocno ima onoliko izmjena koliko treba da proslogodisnju maskicu ne mozes koristit. 

Koliko sam ja uočio, deblji je generalno u tijelu, kazali bi dimenzija ”višlji” cijeli milimetar, a to je za bakteriju dosta velika razlika. 
Isto tako ”otok” na kojem su smješteni objektivi kamera je dosta višlji i generalno volumenom veći, vjerojatno zbog većeg broja MP?! 
Pro Max modeli imaju novi chip, nov ekran, čak će vjerojatno i neke funkcije biti dodatno dostupne, kao i iPad gadgetima koji imaju više RAMa i 1TB i 2TB memorije 12.9' 5th gen.?! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice