Apple će navodno izbaciti iPad Pro s M2 čipom već

poruka: 6
|
čitano: 3.231
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple će navodno izbaciti iPad Pro s M2 čipom već ".
Apple će navodno izbaciti iPad Pro s M2 čipom već

Ljudi su uglavnom suglasni oko određenih stvari vezanih za iPad, a one su:

 

a) Uređaji su doista brzi, izuzetno moćni procesor (posebice ovi novi M1)

b) I dalje nema nikakvih aplikacija koje bi iskoristile dio mogućnosti procesora, jer su većinom vrlo rudimentarne i jednostavne

c) iPad OS je stvarno puno lošije rješenje od Mac OS-a, koliko god se netko trudio kazati da je "ipad računalo", ako on to jest, radi se o vrlo lošijem računalu.

 

Vlasnik sam iPad Air 4, te sam kupio i tipknovnicu s touchpadom (trackpadom, kako se već zove). Ono što radi radi prilično lijepo (yotube, safari, outlook, microsoft teams, vrlo osnovni Excel, Zoom callovi, kalendari, ...) međutim uglavnom i nema nekih većih mogućnosti od toga.

Split screen je dobro zamišljen, ali čak i uz taj "dual task" (nije multitask), dobri rad nekih aplikacija i prilično dobru tipkovnicu i trackpad nije niti blizu praktičnom korištenju čak i najelementarnijeg računala. Već godinama se čeka da neke stvarno sjajne aplikacije izađu za njega, međutim osim onih nekolicinu "za kreativce", sve drugo je skoro pa beskorisno.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple će navodno izbaciti iPad Pro s M2 čipom
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ljudi su uglavnom suglasni oko određenih stvari vezanih za iPad, a one su:

 

a) Uređaji su doista brzi, izuzetno moćni procesor (posebice ovi novi M1)

b) I dalje nema nikakvih aplikacija koje bi iskoristile dio mogućnosti procesora, jer su većinom vrlo rudimentarne i jednostavne

c) iPad OS je stvarno puno lošije rješenje od Mac OS-a, koliko god se netko trudio kazati da je "ipad računalo", ako on to jest, radi se o vrlo lošijem računalu.

 

Vlasnik sam iPad Air 4, te sam kupio i tipknovnicu s touchpadom (trackpadom, kako se već zove). Ono što radi radi prilično lijepo (yotube, safari, outlook, microsoft teams, vrlo osnovni Excel, Zoom callovi, kalendari, ...) međutim uglavnom i nema nekih većih mogućnosti od toga.

Split screen je dobro zamišljen, ali čak i uz taj "dual task" (nije multitask), dobri rad nekih aplikacija i prilično dobru tipkovnicu i trackpad nije niti blizu praktičnom korištenju čak i najelementarnijeg računala. Već godinama se čeka da neke stvarno sjajne aplikacije izađu za njega, međutim osim onih nekolicinu "za kreativce", sve drugo je skoro pa beskorisno.

 

 

 

Slažem se sa svime izrečenim. Ali, iako to i sam Apple ponekad forsira, ne vidim ni potrebu zašto bi iPadOS morao uopće ići u smjeru zamjene računala. Ja ga uglavnom koristim za čitanje + YT, jer mi je ugođaj čitanja recimo PDF-ova dosta fluidniji u odnosu na Kindle, a za bilo kakav ozbljan rad - MacBook/Windows, svejedno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2022 20:26 (Marko).
12 godina
offline
Apple će navodno izbaciti iPad Pro s M2 čipom već

Ja iPad iskuljuciovo koristim za posao..dvije aplikacije i katalog proizvoda..doma imam jos 2..uopce ih ne koristim..djeca vecinom..dok  iPhone koristi cijeli dan..za prelistavanje portala,yubito..filmovi..i sve ostalo tu je dobri stari PC!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple će navodno izbaciti iPad Pro s M2 čipom već

Cijena njihovih proizvoda govori sve, a i kvaliteta. Ljudi su experti za predstavit svoj proizvod i na kulturan nacin uzeti lovu.

Softwer
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će navodno izbaciti iPad Pro s M2 čipom
Zašto bi Apple to radio?
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple će navodno izbaciti iPad Pro s M2 čipom već

Izbaciti će ga iz proizvodnje ili što???

:)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice