Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za 30.

poruka: 12
|
čitano: 3.523
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za 30. ".
16 godina
offline
Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za 30.

Trebali bi popraviti Macove, a bilo bi lipo vidit i nove iPade. Nadam se samo da cijena neće stalno rasti kao što je slučaj s telefonima u zadnje vrijeme.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za 30.

čudi me da pozivnice nisu prodavali po USD 9,99. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za
Ajar kaže...

čudi me da pozivnice nisu prodavali po USD 9,99. 

 Smijesan si. Ne znam koliko kosta ovaj "dogadjaj", ali za WWDC treba izdvojiti od 2500$ po glavi pa na vise. Cuj 10$ 

14 godina
offline
Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za 30.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za 30.

POgledat ću svakako, no ono što mene najviše zanima je hoće li biti prezentirane AirPods II slušalice ?! 

Obzirom sam se ponovio mobilnim gadgetom, možda bih napokon mogao ubosti i  slušalice! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 12:54 (ATJLučko).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za
O_O_O kaže...

 Smijesan si. Ne znam koliko kosta ovaj "dogadjaj", ali za WWDC treba izdvojiti od 2500$ po glavi pa na vise. Cuj 10$ 

 a eto: pomislio sam kako bi barem eplove pozivnice medijima mogle biti jeftinije, a sav prihod bi dali u dobrotvorne svrhe (udruga za borbu protiv pohlepe i korupcije). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 13:03 (Ajar).
10 godina
offline
Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za 30.

Opet predstavljanje nekih micki mouse pizdarija - ni ne sumnjam da će blogeri, influenceri, trendsetteri, pederi i Ellica ostat oduševljeni.

Od smrti voljenog vođe Apple je totalno izgubio kompas, nažalost ostatak industrije ih i dalje u svemu kopira...

 
8 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za 30.

Nadam se da će predstaviti i nove Macove, tj. MacBook i da će biti cjenovno bar malo jeftiniji. Update za Mac Mini bi zaista bio hvatanje zadnjeg vlaka. Odabir lokacije me asocira na to da bi mogli prestaviti novu generaciju zvučnika.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za
Sifra: Nadaj se!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za
Statsman kaže...

Opet predstavljanje nekih micki mouse pizdarija - ni ne sumnjam da će blogeri, influenceri, trendsetteri, pederi i Ellica ostat oduševljeni.

Od smrti voljenog vođe Apple je totalno izgubio kompas, nažalost ostatak industrije ih i dalje u svemu kopira...

 Jedino što mi stvarno valja kod njih su tableti. Imam iPad i ne pomišljam ga ikad mijenjati za nešto drugo. Napravljen je kvalitetno i jednostavno. Imam iPad 4, već je star skoro 6 godina, nekih 5 i pol i još radi sasvim solidno. Multitaskanje nije baš najbolje, ali baterija i dalje drži solidnih 80-ak posto kapaciteta. Postoji jedna dobra izreka, a glasi "Ne popravljaj ono što nije pokvareno" i to je stvarno točno u ovome slučaju.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za
EZY-E kaže...

Ajd ne pretjeruj, treba ipak bit malo realniji jel.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
offline
Apple najavio prezentaciju novih proizvoda za 30.

 

Mislim da je vrlo jasno kako je apple postao najvrednijom kompanijom na svijetu.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice