Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

poruka: 40
|
čitano: 8.244
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c".
14 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

ja odnedavno koristim tidal preko chromecast audia spojenog optikom na rotelovo pojačalo, zvuk je isti kao original cd, tako da me ti inferijoniji aplle music i spotifi niti malo ne zanimaju

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Imam liste muzike sto volim da slusam na svom youtube accountu, uz adblocker radi bez ikakvih problema, vrti se i ne treba mi nikakva pretplata niti bilo sta drugo.
Dostupno na kompu, na tv-u i na mobu u svako doba i to je to, vec se uveliko navikao na taj nacin. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

A zasto bi se Apple i Spotify uopce trudili nesto napraviti? Trebaju platiti reket ZAMP-u da bi mogi imati streaming servis na trzistu od 4 000 000 stanovnika, a ti stanovnici i nemaju bas para za izdvojiti za streaming?

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Mislim da se nešto sprema i u Hrvatskoj...

 

Ova stranica dosad nije postojala dok googlaš "Apple Music Hrvatska": https://support.apple.com/hr-hr/guide/iphone/iphcfadf0701/ios

 

A neki dan mi se na Music aplikaciji na MacBooku pojavila poruka "Pretplatite se na Apple Music, 44,99 kn", i dok sam stisnuo na "Vidi ostale planove", bacilo mi je neku grešku i nisam poslije više nikako mogao doći do te opcije...

 

Očekujem da bi moglo biti početkom sljedećeg mjeseca ili lipnja službeno uvođenje usluge u Hrvatsku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2020 15:25 (Marko).
 
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Apple Music koristim već godinama, prvo preko virtualne Vise na stranici US Unlocked, kasnije preko metode koju je Davor Šuštić opisao za Spotify na svome blogu "superdavor". Ne biste vjerovali koliko to vrhunski radi, imaju apsolutno sve moguće, bez greške radi na Androidu, čak i svaku našu klapsku pismu ili bilo koju pizdarijicu koju Huljić ili Jure Brkljača izda, odmah imaju (ovo sam naravno iz znatiželje provjeravao, ne bih ja nikad to slušao 😏). Tako da me stvarno čudi kad već ima za Sloveniju gdje imaju onako 100 korisnika i kad već imaju gotovo cijelu moguću domaću glazbu, kako ne izdaju za područje Hrvatske. Legislativa, a ni ZAMP nisu problem, konzultirao sam ljude s katedre za građansko i autorsko pravo i pokazali su mi poredbena rješenja i svi imaju manje-više isto kao i mi. Uglavnom jako su dobri, toliko da mi čak ni članovi obitelji ne žele prijeći na Spotify, Deezer i Google Play Music koje sam im isto bio ponudio na 3 mjeseca korištenja.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2020 15:43 (ivaninho).
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Udruzili se Apple i Spotify i maltretiraju nas. Zele nas novac. Ali nece moci dok god je Josipovic jedan od najizvodenijih autora i kao takav kljucni primatelj uplata od ZAMPA.

Moj PC  
8 1 hvala 0
4 godine
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Youtube Music way to go 

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
blackalbum kaže...

ja odnedavno koristim tidal preko chromecast audia spojenog optikom na rotelovo pojačalo, zvuk je isti kao original cd, tako da me ti inferijoniji aplle music i spotifi niti malo ne zanimaju

 koristim spotify pretplatu 5 godina, kako si rjesio placanje za tidal?

13 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Za slušanje glazbe koristim Spotify, TuneIn Radio i web izdanje YouTube Musica. Od navedenih, samo Spotify nije dostupan Hrvatskoj, ali kada mu se pristupa iz preglednika, može se koristiti bez problema i automatskog odjavljivanja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Tradicionalno šupački odnos "velikih" prema manjim državama - pola stvari i da hoćeš ne možeš aktivirat jer "Your country is not supported", a onda kuknjava kad ljudi downloaduju muziku i filmove jer nelegalno, bla, bla...

Know your world.
 
8 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
escobar_ kaže...

Tradicionalno šupački odnos "velikih" prema manjim državama - pola stvari i da hoćeš ne možeš aktivirat jer "Your country is not supported", a onda kuknjava kad ljudi downloaduju muziku i filmove jer nelegalno, bla, bla...

 da... isto ko i u web trgovinama... shipping u cijeli eu osim hr naravno...

VenAtoR#2231
9 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro

E tocno to. Pola stvari ne funkcionira ovdje od MS-a, Spotifya pa nadalje. Hocu kupit nesto na prokletom MS Storeu - nemoze jerbo - this region / country isnt supported, cak mi ni na search-u ne zeli izbacit ime igre.... Ne shvacam te velike kompanije. Znaci mozes prodavat svoj OS i office pakete, svoju konzolu i sta sve ne, ali majko mila sto je problema kad pozelis nesto legalno kupit... Primjerice - imam Forzu Horizon 4, htio sam Outer Worlds kupit - nema sanse... Giftanje ne postoji, tj. postoji samo ako je primatelj iz iste zemlje kao posiljatelj... Pitam se do kad ce to tako dalje... Ocito zauvijek jer nikoga nije briga. Ali hej - u EU smo, pa smo sada ravnopravni kao i svi ostali -.-"""

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2020 19:01 (Sarenn).
12 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
radi preko paypala Tidal plaćanje sasvim normalno,obična revolut kartica mi prodje i za tidal i qobuz premium
9 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
imaju li istu foru kao google music da mozes uploadati 50000 svojih pjesama i slusati na cemu god hoces?
od svih tih streaming servisa to mi je najbolja stvar ikad.. mozda zato sto ne podnosim ovu modernu "glazbu" za tinejdere.. pa mi pristup svemu novom ne znaci nista.. vise mi znaci pristup mojoj kolekciji s bilo kojeg uredaja bilo gdje...

a povremeno na tunein nadem neku stanicu i to mi je ok...
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Koristim Deezer Premium. Super stvar. Kvaliteta nije na razini Tidal, no to mi ne smeta smeta, a ne treba VPN da bi se registrirao za razliku od drugih.

Jedino što me živcira je što ne dopušta spajanje na Google Home (na kojem onda koristim samo svoj play music library) iako dopušta castanje na njega.

 

A za one koji ne žele pretplatu na streaming servise, ovo je najbolja app ikada.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

A posebno nervira takav odnos znajući da ništa od toga ni nama ne bi davali besplatno - plaćali bi kao i juzeri po zapadnoj Evropi ili SAD-u. Ali ne, ipak "Your country is not supported".

Know your world.
 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 10:59 (Aki).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Ne kužim, meni radi, evo, uzeo probu na 6 mjeseci
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
magic12 kaže...
Ne kužim, meni radi, evo, uzeo probu na 6 mjeseci

 

 

Takodjer i meni

Oko 20 sati preko apple.com kliknuo try free te me prebacilo na stranicu sa hrvatskim cijenama i ponudom...uzeo 6 mjeseci besplatno nakon toga 44 kn. Dobio na mail potvrdu od apple-a o uspjesnoj pretplati i sve ali usluga nije radila. Oko 21:30 pokrenuo na iphone-u aplikaciju i počelo raditi. Takodjer koristim na macbook-u i sve super radi

Bas sam odusevljen :D

13 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
I kod mene sve radi nakon što sam uzeo trial na šest mjeseci... :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Bome, izgleda da radi :)

Ispod je screenshot sa hrvatskog Apple ID-a.
 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro

A ti ima daj 13 cigli za telefon

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Definitivno radi sve. Odakle ova informacija da nije dostupno u Hrvatskoj? Je li to službena objava ili...?
 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Jel itko možda provjerio za Apple TV + uslugu u Hrvatskoj? Jel i to sada radi?
Ja sam na američkom storeu trenutno, pa da se ne prebacujem uzalud
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Jesam ja, ne radi TV+, samo music aplikacija/servis
4 godine
neaktivan
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Ne samo da radi, nego ima i hrvatske muzike..

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Iako nema Kroacije na popisu država na stranici samog Apple music-a, na listi iOS fičra na hr stranici se pojavio i music 

LINK

I vi koji ste isprobali, jel možete javit kak je s količinom hr glazbe?

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 8:00 (Tincha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro u c

Ja mislim da kod nas nema tih velikih servisa isključivo zbog kriminalne organizacije ZAMP,

vjerojatno traže od njih neku lovu koja im ne pripada i koja je prevelika.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro
Odličan album. Kod mene u UK nema skoro ništa od njih.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Apple Music dostupan i putem web sučelja skoro

Solidno.Nisam previše "kopao" ali vidim da je gore katalog Croatia records...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice