Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

poruka: 64
|
čitano: 19.193
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo".
16 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

1.440x900 / TN ekran u 2018.? Za 1000€?! Mene je sramota umesto njih.

 

Dodatno ih zove 2014/15. godina da joj vrate Broadwell procesor, a ovih velikodušnih 128GB prostora da ne komentarišem...

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 15:57 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Koja hrpa komentara isključivih snobova. Ja znam, ja sam najpametniji, to je smeće i sl...

Aj ovako evo što vi komentarima prepostavljate:svi koji koriste mac uređaje su budale (mada velika većina njih su uspješni developeri, manageri, poduzetnici i judi koji su u tehnologiji više nego što su neki od Vas živi). Da li Vam je palo na pamet da oni nemaju macove zato što imaju novca? Možda imaju novca zato što imaju macove? Možda su napravili par ispravnih odluka u životu?

Računalo Vam je proizvod koji ocijenjujete brojevima. Ta kompanija već godinama pokušava objasniti da je računalo samo pomagalo koje Vam treba olakšati obavljanje primarnog posla na što je moguće učinkovitiji i ugodniji način. Također da živite svoj digitalni život na što je moguće ugodniji i učinkovitiji način. Da se ne bavite računalima i updateima i trećerazrednom kineskom plastičurijom na nižerazrednom poluproizvodu od OS-a?

Nemam zle namjere samo potaknuti razmišljanje je li moguće da ste vi najpametnij a da ova kompanija već godinama uzima hrpu novaca samo na glupanima?

Ajde malo proširit vidike, probajte, testirajte iščitajte, pogledajte malo drugi plan i tako to ...

Argumentirana rasprava, prihvaćanje različitosti, težnja k različitosti i tako to ...

Zašto, kako, možda i tako to?

 

 

 

vatrom
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
vatrom kaže...

je li moguće da ste vi najpametnij a da ova kompanija već godinama uzima hrpu novaca samo na glupanima?

 

da

 

jedino mek sto volim je mekburger

 

trolololol....

 

inace, imas i druge OSeve osim McOS-a i Lossdowsa; al to koriste samo oni kojima vrijeme ne znaci nista...

16 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
Mary Sue kaže...
knight kaže...

Daj odmori malo, to je Balaš, ne Goethe. Služi tome da wannabe umjetnicke duse stavljaju njegove citate na FB.

 Što želiš reći? Balaševićev je opus dobrim dijelom trubadurska lirika visokoga umjetničkog senzibiliteta, a uraci socijalne tematike nimalo ne zaostaju za njegovom ljubavnom poetikom. Imaš dobrih tekstova o tome, primjerice ovaj diplomski rad s Odsjeka za komparativnu književnost zagrebačkoga Filozofskog fakulteta. Shvaćam da je lakše napisati kako Balašević nije Goethe - premda ni Goethe nije Balašević, ako ćemo iskreno govoriti - no zar je iluzorno očekivati barem malo znanja o materiji koju se pokušava osporiti?

 

Otvorao slučajne stranice...Jung, psihoanaliza, Goethe, Petrarca...pa gdje je Balasevic?
Aha, cek' sad cu naći. Search: "Im'o sam strašnog petla"...

Sad bez zezanja...nije ti ovaj diplomski (je li diplomirala?! ) bas neki argument u dokaz "ozbiljnosti" Balaševićeve poezije. Nemoj misliti da imam nesto protiv Balaševića, cak ga povremeno slušam, ali nemojmo pretjerivati.

Pogotovo, sto moj prvobitni komentar nije imao nikakve veze s Balasevicem, nego s uobicajenim tumacenjem pjesme koju si pomenula, a ti krenula  s knjizevno-kriticarskim zargonom, fol nesto ozbiljno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice