Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara

poruka: 25
|
čitano: 6.640
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara".
6 godina
offline
Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
  • "Tko ima mnogo novaca, a nema djece nije bogat, tko ima mnogo djece a nema novaca nije siromah."...Kineska
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 15 hvala 0
15 godina
online
Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara

Bravo za poduzece malog covijeka koja brine za potlacenog malog covijeka i koja je hip i moderna i urbana i sve sto vole mladi i nije znojni debeli Balmer i stari dedo Gates koji nezna tiktokat i misli unutar kutije i bravo za malu kompaniju koja misli za malog covijeka pa tako brine o malom covijeku tako da Netflixu i Amazonu uzima samo 15% provizije za App Store a kako brine o infrastrukturi i malom covijeku developeru daje pristup milijunima korisinka onda malom covijeku developeru uzima i manje pa uzima samo 30% sto je manje od Amazonovih 15% jer je malom covijeku potrebna infrastruktura a Jefu Bezosu treba manja jer ima Amazon i bravo jer su bas hip moderni urbani i kul i van kutija!

 

Bravo!

 

Dao bog da svi mali covijeki daju jos vise pa da Apple uzima 40% i da dogodine bude 3 trilijuna jer smo hvala bogu na vrijeme stopirali monopol debelog Balmera!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
19 2 hvala 2
16 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
HCMAA kaže...
  • "Tko ima mnogo novaca, a nema djece nije bogat, tko ima mnogo djece a nema novaca nije siromah."...Kineska

 Ne vjerujem kinezima :)

7 godina
protjeran
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
wyks kaže...

Bravo za poduzece malog covijeka koja brine za potlacenog malog covijeka i koja je hip i moderna i urbana i sve sto vole mladi i nije znojni debeli Balmer i stari dedo Gates koji nezna tiktokat i misli unutar kutije i bravo za malu kompaniju koja misli za malog covijeka pa tako brine o malom covijeku tako da Netflixu i Amazonu uzima samo 15% provizije za App Store a kako brine o infrastrukturi i malom covijeku developeru daje pristup milijunima korisinka onda malom covijeku developeru uzima i manje pa uzima samo 30% sto je manje od Amazonovih 15% jer je malom covijeku potrebna infrastruktura a Jefu Bezosu treba manja jer ima Amazon i bravo jer su bas hip moderni urbani i kul i van kutija!

 

Bravo!

 

Dao bog da svi mali covijeki daju jos vise pa da Apple uzima 40% i da dogodine bude 3 trilijuna jer smo hvala bogu na vrijeme stopirali monopol debelog Balmera!

 Ja sam im ponudio da im dam 50%, ali odbili su me. Kazu da je to previse i da je 30% dovoljno. Zivio Apple

16 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
wyks kaže...

Bravo za poduzece malog covijeka koja brine za potlacenog malog covijeka i koja je hip i moderna i urbana i sve sto vole mladi i nije znojni debeli Balmer i stari dedo Gates koji nezna tiktokat i misli unutar kutije i bravo za malu kompaniju koja misli za malog covijeka pa tako brine o malom covijeku tako da Netflixu i Amazonu uzima samo 15% provizije za App Store a kako brine o infrastrukturi i malom covijeku developeru daje pristup milijunima korisinka onda malom covijeku developeru uzima i manje pa uzima samo 30% sto je manje od Amazonovih 15% jer je malom covijeku potrebna infrastruktura a Jefu Bezosu treba manja jer ima Amazon i bravo jer su bas hip moderni urbani i kul i van kutija!

 

Bravo!

 

Dao bog da svi mali covijeki daju jos vise pa da Apple uzima 40% i da dogodine bude 3 trilijuna jer smo hvala bogu na vrijeme stopirali monopol debelog Balmera!

 Slobodno napravi platformu i naplacuj i po 100%. Naravno ako mozes.

9 godina
online
Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara

da mi je samo pola od toga bilo bi dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
Blago Romima.
9 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
slijedeće godine su na 3, kad počnu punjače posebno prodavati, ukidanje svih mogućih portova i prodavanje adaptera ide sasvim dobro.
a one godine iza će biti na 4, kad počnu ekrane posebno prodavati i naplaćivati gledanje u ekran po minuti, dok rulja viče toooo, želimo plaćati još više!
Moj PC  
6 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
Nista cudno, nadogradnja rama im je min 2x skuplja nego kod bilo koga drugog.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
Što se ono znalo govoriti da Apple propada i slične mudre izjave?
Da bez Jobsa ne ide?

Može se ekipa ismijavati s adapterima i koječim drugim, ali činjenica je da im sve više novca dolazi od usluga.
A tek kad krenu njihovi vlasiti procesori u računalima ... još jedan segment u kojem mogu fino rasti.

Što to znaci za korisnike i developere?
Pa prilično velika sigurnost i rasprostranjenost platforme iza koje stoji fini kapital koji bi trebao uspješno prebroditi izazove na mnogim područjima. A mislim da su i dioničari zadovoljni.
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
Adin kaže...
HCMAA kaže...
  • "Tko ima mnogo novaca, a nema djece nije bogat, tko ima mnogo djece a nema novaca nije siromah."...Kineska

 Ne vjerujem kinezima :)

Bogatog idiota svi nazivaju bogatašem, a siromašnog idiota uvijek idiotom.
Tin Ujević

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
HCMAA kaže...
Adin kaže...
HCMAA kaže...
  • "Tko ima mnogo novaca, a nema djece nije bogat, tko ima mnogo djece a nema novaca nije siromah."...Kineska

 Ne vjerujem kinezima :)

Bogatog idiota svi nazivaju bogatašem, a siromašnog idiota uvijek idiotom.
Tin Ujević

 Nisam bas siguran da su balkanci za poslusati :) 

16 godina
offline
Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara

Ako ovako nastave, možda doguraju i do trilijuna

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara

čestitke svim dioničarima, posebno Petricu 😁

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
Apple: žmik, žmik...
Fanovi: jeah, to, svrš...
Apple: žmik, žmik, žmik...
Fanovi: jeah, to, jeah, svrš...
Apple: žmik, žmik, naguz...
Fanovi: svrš, jeah, to...
Apple: žmik, naguz, naguz, žmik...
Fanovi: to, svrš, jeah...
Apple: naguz, žmik, naguz, žmik...
Fanovi: o jeah, svrš, to...
Apple: naguz, naguz, žmik, žmik...
Fanovi: svrš, to, jeah, svrš...
.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 8:38 (Antiseptik).
Moj PC  
10 2 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
Gledam cijenu "novog" mac pro od nevjerovatnih 79k kn, unutra ima rama za 1000kn, cpu od 3000, gpu od 500kn, monitor je 6k i nabrijan hdr1600 standardom no gamut mu je prosjecan kao i na ips-u od 1000kn, obrada 4k vide na njemu je nemoguca!😬lol😂isusmater i ovcama😂😂
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 11:15 (Bugovski).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara

U svijetu gdje virtualne haljine za virtualne barbike se prodaju po 1000$ - opce me ne cudi ovako napuhana cijena u sjebanom sistemu...

Ovi ko da zive u doba najzesce hiperinflacije.

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara

Poznam vise ljudi kojima je iphone statusni simbol i trose preko realnih mogucnosti da si kupe jedan od 5000-6000 kn.

Samo da se mogu pokazati.

Inace realne potrebe u pogledu mobitela im moze zadovoljit i android od 1000 kn.

 

Apple je postao statusni simbol kao louis vuitton i slicne modne gluposti. Nikome ne treba rolex kad i obican casio od 500 kn savrseno i bez greske pokazuje vrijeme.

 

Ali postoji nesto sto se zove tastina i kod nekih ljudi je potreba za zadovoljavanjem tastine velika.

Na taj nacin treba promatrati apple, to je luksuzna elektronika za pokazivanje drugima i zadovoljavanje vlastitih tastina.

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
HCMAA kaže...
  • "Tko ima mnogo novaca, a nema djece nije bogat, tko ima mnogo djece a nema novaca nije siromah."...Kineska

 *Ciganska...

scientia est potentia
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
Uglavnom se svi slazu da je entry level macpro neisplativa investicija, i onima koji rade profesionalno na macOS sustavu.

Ako se kupuje onda se kupuje jace konfiguriran, bez obzira na cijenu, onima koji zele najbrzu konfiguraciju koja vrti macOS. I to kupuju oni koji si isplate tu investiciju sa jednim projektom.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara

Dok neki troše na ajfone, ja trošim na njihove dionice. 

Win win

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
Kad ce ono podijeliti dionice 4:1 ? Da malo i ja investiram 😏
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
9 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
Antiseptik kaže...
Apple: žmik, žmik...
Fanovi: jeah, to, svrš...
Apple: žmik, žmik, žmik...
Fanovi: jeah, to, jeah, svrš...
Apple: žmik, žmik, naguz...
Fanovi: svrš, jeah, to...
Apple: žmik, naguz, naguz, žmik...
Fanovi: to, svrš, jeah...
Apple: naguz, žmik, naguz, žmik...
Fanovi: o jeah, svrš, to...
Apple: naguz, naguz, žmik, žmik...
Fanovi: svrš, to, jeah, svrš...
.

 Nisam apple fun boy, android koristim, ali evo - ne mogu shvatiti da netko može potrošiti toliko vremena da istipka ovo gore samo da bi pokazao kako on sve one koji imaju apple proizvode smatra radodajkama i naguzivačima!

 

Stvarno, ili nešto nije u redu samnom jer ne shvaćam, ili s ovim forumašem!

6 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara
energija podzemnih voda je ovih dana na vrhuncu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
6 godina
offline
Re: Apple dosegao vrijednost od 2 bilijuna dolara

Svaka na mjestu, ali čovjek je čovjek. 

Sada na post o djeci, osobno bih volio da me otac na lopatu svršio i zakopao u gnoj. Ako nemaš novaca i ambicija za rast, rad i usavršavanje te disciplinu, nemoj dodatni jad stvarat da se muči. Kad treba keširat za MR i  CT, a nemaš pa moraš čekat po par mjeseci... 16 godina, mogao sam invalid bit. Samo mala crtica, nisam životinja, nemam nagon za reprodukcijom, želim "imat" prije misli o djeci.

ON topic: imam iphone, ne osjećam se loše niti privilegirano.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice