Apple u 2020. godini dosegao granicu od 1 milijard

poruka: 7
|
čitano: 3.357
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple u 2020. godini dosegao granicu od 1 milijard".
Apple u 2020. godini dosegao granicu od 1 milijard

Svaka ćas!

Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Apple u 2020. godini dosegao granicu od 1 milijard

čestitam svima koji slave 

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple u 2020. godini dosegao granicu od 1 milijard

Marza 1000 posto telefon se serijski sklapa za par stotina dolara prodaje za par tisuca... I tako skoro pa sve....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apple u 2020. godini dosegao granicu od 1 mili
Jbga, jedini su koji imaju takvu maržu 😇
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple u 2020. godini dosegao granicu od 1 mili
Horatio_Hornblower kaže...

Marza 1000 posto telefon se serijski sklapa za par stotina dolara prodaje za par tisuca... I tako skoro pa sve....

 Pokreni biznis i eto love :D

12 godina
offline
Re: Apple u 2020. godini dosegao granicu od 1 mili
Horatio_Hornblower kaže...

Marza 1000 posto telefon se serijski sklapa za par stotina dolara prodaje za par tisuca... I tako skoro pa sve....

 Pa zašto ne, ako se prodaje?

U skoro svim novijim serijama su i još povećali cijene (a vjerojatno i maržu) i pogodi što, svaka nova serija je najprodavanija.

Ako ljudi žele nek kupuju.

 

Ja radije za tu lovu kupim RTX 3080, novi ultrawide 1440p monitor i Xiaomi Mi 10 :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
neaktivan
offline
Apple u 2020. godini dosegao granicu od 1 milijard

Nisam tržišni analitičar, no valjda je svima jasno da je trebalo biti da se proda toliko godišnje, a ne kvartalno Opet prijevod bez razmišljanja. Po toj logici bi ih trebalo biti aktivno mnogo više od 1 milijarde budući da bi se bar 800 mil prodalo samo u godinu dana.

 

Što se tiče broja aktivnih uređaja, uopće ne sumnjam da je više od milijarde aktivno budući da je vrijeme obrtaja relativno dugačko te da se nakon što korisnici pređu na novu generaciju telefon lako preproda. Trenutno ima još dosta i 5-ica u korištenju, a izašla je 2013.-e, a kako je 6s podržan i novim verzijama ostao je još dosta ukorijenjen. Većina ljudi koje znam su još na generacijama 7 i 8.

 

Volio bih vidjeti na osnovu čega je došla procjena na 2 mld "sa Apple Watch uređajima" i što to zapravo znači?

 

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice