Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

poruka: 18
|
čitano: 5.836
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto".
3 godine
neaktivan
offline
Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

Čestitam sretnim dobitnicima

 
8 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

Glavna je nagrada j... u mozak.

Moj PC  
10 0 hvala 1
10 godina
offline
Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

Zna li netko koja je sluzbena aplikacija za provjeru Covid potvrda, tj. ona koja ce se koristiti na granicnom prijelazu? Ne mogu vjerovati da postoji samo ova i to za sada samo za Apple a za 2 dana sluzbeno sve EU zemlje moraju imati omogucenu provjeru Covid potvrda?!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

"Ubrzat će provjere i olakšati svakodnevicu" -> zar stvarno misle da smo toliko glupi?

nemam za potpis
 
6 3 hvala 0
10 godina
offline
Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

 

Bez potvrde o cijepljenju uskoro se neće moći nigdje. Ni preko grane, ni na tekmu, ni u birtiju, nigdje...ak' se niste cijepili, cijepite se.

Ova app, će biti samo pomoć da lakše dokažemo da smo na pravoj strani povijesti.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 9:50 (PzKpfw).
Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo
Dok sve ne padne na Ustavnom sudu.
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo
PzKpfw kaže...

 

Bez potvrde o cijepljenju uskoro se neće moći nigdje. Ni preko grane, ni na tekmu, ni u birtiju, nigdje...ak' se niste cijepili, cijepite se.

Ova app, će biti samo pomoć da lakše dokažemo da smo na pravoj strani povijesti.

Meni je ovo jedan od glavnih razloga zasto se jos nisam cijepio. Taj pritisak i ucjene novinara i politacara.

Ako se nisi cijepio neces moci ovo ono bla bla. Vidit cemo tko ce dulje ja bez njihovih usluga ili oni bez mojih novaca.

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
11 godina
protjeran
offline
Re: Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo
ima kakva skrekirana da imam ako zatreba a nemislim se cijepit
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

Jebate jel se samo retardirani javljaju ili? Pa ko normalan se nije\ne želi cijepiti? Đizzzs😛

 
3 5 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo
gurusinj kaže...

Jebate jel se samo retardirani javljaju ili? Pa ko normalan se nije\ne želi cijepiti? Đizzzs😛

 pa tko normalan se želi,sigurno ti super cijepljenom nemoraš brnjicu nosit i ostale privilegije🤣

3 godine
neaktivan
offline
Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

Ova aplikacija nema nikakvu svrhu za obicne gradane. Jednom Stefeku ne treba ova aplikacija kad ide u birtiju na pivo.

Ona treba Marici konobarici, koja bu provjerila jel Stefek ima valjani "certifikat".

Stefeku treba aplikacija di ce on pohraniti svoj "covid certifikat", koji bu Marica konobarica skenirala.

Ovak Stefek mora u birtiju nositi papera ko prije sto leta.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo
Umjesto da su složili bar-kod koji možeš ubaciti u Stocard npr.. Pdf je smijurija, očito je bila namjera da se ištampa, ali i to su promašili.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

Jel je moguće da jedan QR bude na više uređaja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo

Ovo je vjerovatno najgluplja aplikacija ikad napravljena.
Skeniraš QR kod koji dobiješ na email preko e-građani i aplikacija pozeleni i to je to. Potvrda ne ostane spremljena, morao bih onda svuda sa sobom nositi isprintai pdf i onda ako mi netko traži potvrdu, skenirm mu  čemu onda ta aplikacija. Koja korist za obične građane? To je jedino OK kao skener za one koji će potvrde provjeravati, ali onda su mogli napraviti nešto da imaš potvrdu u digitalnom obliku kod sebe i da je po potrebi daš na uvid za skeniranje.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
Re: Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo
Ako ste ikad vozili prasce (ili rogato) na sajam, imali ste takav kartončić i to su kod mene zvali 'pašoš'. Veterinari su upisivali cjepljenje i takve stvari i novi vlasnik je dobio sa životinjom. E tako izgleda kovid putivnica/pašoš😁.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo goto

Budući da je "poznato kako svi imaju mobitele sa najnovijim Androidom", mogli su se sjetiti i onih 90% sa Androidom 7 ili 8. :)

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo
avantgard kaže...

Jel je moguće da jedan QR bude na više uređaja?

 -moguće.. neograničeno (kao i sve ostalo, npr fejk-lažno.. tj zloupotreba koju će naravno svi koristiti, kriminal itd.)

 

ParaNO1d kaže...

Ovo je vjerovatno najgluplja aplikacija ikad napravljena.
Skeniraš QR kod koji dobiješ na email preko e-građani i aplikacija pozeleni i to je to. Potvrda ne ostane spremljena, morao bih onda svuda sa sobom nositi isprintai pdf i onda ako mi netko traži potvrdu, skenirm mu  čemu onda ta aplikacija. Koja korist za obične građane? To je jedino OK kao skener za one koji će potvrde provjeravati, ali onda su mogli napraviti nešto da imaš potvrdu u digitalnom obliku kod sebe i da je po potrebi daš na uvid za skeniranje.

 -ova app je skener, ne pohrana 'putovnice', nego app koja čita kod i pozeleni ili pocrveni ovisno o pročitanom.. ne nosiš tu app kao dokaz, obrnuto, nomje čitaš druge koji su možda pravi ili post iznad..

 

-uz pitanje za državne institucije kao granica.. oni su naravno spojeni u odgovarajući sustav-bazu, gdpr itd. samo je pitanje na nivou eu kako su to organizirali tj provjera državljana drugih zemalja, tj kao osobna iskaznica, vozačka, registracija itd.. obični ljudi nemaju prisutp toj bazi + level pristupa koji daje odgovarajuće podatke kao adresa-ime-slika osobe uz za ovo bitno status covid cijepljenja ili preboljevanja što je povezano s bazom zdravstva itd itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
2 godine
neaktivan
offline
Re: Aplikaciju za provjeru Covid potvrda preuzelo
Aplikacija je namijenjena za službenike, veći download count, a zatim i razočaranje su zbog toga što je app zamijenjen za wallet app, koji bi trebao stići nešto kasnije.

App nije tako trivijalno zajebati kao posuđivanje QR koda. Jer se ime, prezime, DOB uspoređuje s istim u id/putovnici.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 14:40 (Theophilus Ruy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice