Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepoloviti

poruka: 10
|
čitano: 3.325
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepoloviti ".
15 godina
online
Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepoloviti

smrekaru, kakva treba? hrvatski se kaže "mora" ili "potrebno je". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepolov
čemu aplikacija kad se svi moraju cijepit?!
MPLAB C18
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepolov
Ajar kaže...

smrekaru, kakva treba? hrvatski se kaže "mora" ili "potrebno je". 

 -ali smo i dalje ostali krdo..

zhUPer_C18 kaže...
čemu aplikacija kad se svi moraju cijepit?!

 -nepotrebna, tj to inače imamo i bez app običnom logikom, prioriteti.. i to se radi u početku, dok nema dovoljno resursa, prvo 'žene i djeca', rizične skupine, izloženi kao zdrav.djelatnici itd.. pa onda ostatak populacije.

.. u vrijeme kad cjepiva ima dovoljno-viška (i baca se, istek datuma..) besmisleno, tj kasni cca godinu da bi imala svrhu, odnosno ni tad jer se to već zna dok app ovisi o kvalitetnoj bazi-uzorku tj podatcima koje joj damo na temelju kojih bi tad izračunala koja osoba se treba-mora-može.. ili potrebno je, prva cijepi, koja druga, koja posljednja.. :)

+ kao i ostale app te namjene, par dana hypea pa nestanu-zamru .. a ova kasni godinu, no pošto je nešto 'znanstveno' i neki AI.. očekivano.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepoloviti

Ova pandemija mi je otkrila koliko ima glupih ljudi oko mene.  Isprva mi je bilo žao što bih se posvađao s nijma oko cijepljenja, ali sada, vidim da mi je pandemija učinila uslugu.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepolov
Ajar kaže...

smrekaru, kakva treba? hrvatski se kaže "mora" ili "potrebno je". 

 vrag si ga neka.. 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2021 10:18 (Zaporožac).
11 godina
neaktivan
offline
Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepoloviti

Ono sto sam naucio u ovoj pandemiji je da ce ljudi sami sebi ukinut sve slobode radi malo sigurnosti.

Najgore od svega je ljubora na ostale koji zele zivjeti normalno, pa hoce ukinuti slobodu i normalnim ljudma.

 

To je bolest u glavu, ako ja radi straha ne mogu zivjeti normalno, idem prisiliti sve druge da ne zive normalno jer sam ja ljubomoran na njih.

WTF

 
10 0 hvala 0
7 godina
offline
Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepoloviti

Kakve su ovo gluposti ?

Cijepljeni jednako šire virus kao necijepljeni, samo sto ga oni mogu slobodno siriti svuda jer imaju covid potvrde.

To su činjenice, čista znanost.

 
12 0 hvala 0
3 godine
offline
Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepoloviti

Imam frenda u UK koji je to instalirao 2020 na početku kada su prvo pokušali sa tim applikacijama.

Bio je u teretani i ostavio mobitel u ormariću, kada je izašao app mu je detektirala da je u zadnjih sat vremena bio u kontaktu sa nekoliko zaraženih.

 

Ovo je u rangu appa za detekciju potresa, samo širenje panike i podizanja stresa.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepoloviti

Sjećam se da sam pročitao jedan komentar, valjda prošle godine (a možda i ove), koji kaže: "Jadna li je ova pandemija kada treba ljude svakodnevno podsjećati kroz medije da je prisutna." I apsolutno se slažem. Još bi dodao to da imamo pandemiju, a ljude je u početku trebalo nagrađivati da se cijepe, a sada i kažnjavati tj. ograničavati. A imamo opaku pandemiju!

 

Naravno, bolje da se ne radi o nečemu iznimno smrtonosnom. Jer da je nešto s visokom stopom smrtnosti, ne bi trebalo ljude podsjećati svakodnevno na to da je u tijeku vrlo smrtonosna pandemija i nagovarati ih da se cijepe.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2021 20:21 (Izzy).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Aplikacije za praćenje kontakata mogu prepolov
zhUPer_C18 kaže...
čemu aplikacija kad se svi moraju cijepit?!

 a zašto bi morali imaš izbor,a kad se oni koji rade s tom "opakom" bolešču ne žele sve ti je jasno tako da se držim onih koji znaju

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2021 21:01 (zelja55).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice