Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači mnogo

poruka: 11
|
čitano: 4.069
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači mnogo".
15 godina
offline
Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači mnogo

Vrlo jednostavno, sve sto izadje od strane ove drzave je smece, pa tako i ova aplikacija. Poznajem 4 ljudi koji su dobili kod niti jednom ga aplikacija nije prihvatilia ni nakon kontaktiranja sluzbe za korisnike....

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači mnogo

Većina ljudi koja i zna za tu aplikaciju misli da radi automatski, ne zna da je potrebno kod pozitivne potvrde testa zatražiti kod.

 

ima neki razlog zašto to nije automatikom upareno sa brojem mobitela korisnika? Osim privatnosti, naravno, ali to je drugi par rukava.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači mnogo

Vec sam pisao na drugom threadu, jedan prijatelj obolio, dobio kod tek nakon odradjene samoizolacije, kad je upisivao kod app se prebacio na engleski i prijavio pogresku...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači m
zlosobno kaže...

Vrlo jednostavno, sve sto izadje od strane ove drzave je smece, pa tako i ova aplikacija. Poznajem 4 ljudi koji su dobili kod niti jednom ga aplikacija nije prihvatilia ni nakon kontaktiranja sluzbe za korisnike....

 moram priznati (jebga: ša jes - jes) da je jedino (jedino!) što je ova država korisno učinila (i to još onaj primat milinović!) - naručivanje lijekova telefonom i slanje recepata elektronički u apoteke. i to funkcionira. sve (ali sve!) ostalo je hrpa govana, koja postojano raste iz dana u dan. tako je to kad kreteni glasaju za imbecilne lopine (jer su i samo takvi, a vrana vrani ...). nismo bolje ni zaslužili. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 20:01 (Ajar).
10 godina
offline
Re: Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači m
Sjećam se kada je Bug pisao o toj aplikaciji kada je objavljena. Otišao sam na Play store da instaliram, no Play store je rekao da mi uređaj nije podržan (Galaxy Note 8, Stock OS). Nakon toga nisam ni probavao, imao sam najbolju namjeru da instaliram i instalirao bih svojima, rekao bih prijateljima da instaliraju... No eto prošlo me vrlo brzo nakon te glupe greške i tjt... Kasnije kada sam se sjetio aplikacije instalirao sam ju sebi i radila je mjesec dana, no pošto ju nije instaliralo puno više od 50k ljudi obrisao sam ju.

Sve u svemu, koliko ja znam aplikacija nije oglašavana na televiziji ili na radio stanicama, moglu su ju ispromovisati kako treba pa bi možda od te aplikacije nešto bilo
cQKGUgOfD8U
 
2 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači m
Moja liječnica mi nakon više pokušaja nije uspjela generirati kod jer je sustav štekao, a ona je imala brdo posla s drugim pacijentima. Tako da, uz najbolju volju, nisam uspio niti doći do koda. Nakon toga sam uklonio app
Vinko Krištić | BUG Marketing
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači m
vincimus kaže...
Moja liječnica mi nakon više pokušaja nije uspjela generirati kod jer je sustav štekao, a ona je imala brdo posla s drugim pacijentima. Tako da, uz najbolju volju, nisam uspio niti doći do koda. Nakon toga sam uklonio app

 

Kad sam ja obolio u to vrijeme je na portalima baš izašao članak o čovjeku kojem se epidemiolog smijao kad ga je ovaj tražio kod.

Bio sam jedan od rijetkih valjda koji je imao instaliranu tu aplikaciju, u manjem gradu, siguran sam da ju tu nema niti 100 ljudi.

Ni meni nije palo na pamet ići tražiti taj kod epidemiologa i zajebavati ga uz sav posao što ima, a kako bih ja random ljudima poslao notifikaciju da su nekad negdje (niti znaš kad, niti znaš gdje, niti u kojim okolnostima) bili u mojoj blizini.

Isti dan kad sam dobio pozitivan test sam obrisao app :-)

 

 

Inače ne kužim ovu statistiku na stranici:

https://www.koronavirus.hr/stop-covid-19-723/723

 

Broj verifikacijskih kôdova**

Ukupno izdanih - 6.891

- iskorištenih - 51

- neiskorištenih – isteklih - 6.796

- neiskorištenih – aktivnih - 44

** Vrijedi na dan 28.11.2020. u 13:30 sati

 

Jel nikog ne brine zašto ima toliko expired kodova, a iskorištenih samo 51?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 21:41 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači m

Valjda je i njima jasno da aplikacija šteka ;)

11 godina
neaktivan
offline
Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači mnogo

Iako su takve aplikacije programirane tako da nema prikupljanja osobnih podataka, ipak se nešto prikupilo :)

 

https://www.logicno.com/politika/krenite-dalje-ovdje-se-nema-sto-za-vidjeti-australska-vlada-inzistira-da-slucajno-prikupljanje-podataka-putem-covidsafea-nije-narusilo-privatnost-ljudi.html

 

Koliko god mi mislili da je nešto sigurno, očito da baš i nije tako.

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači mnogo

Ovo nebi koristio ni kad bi siša s pameti, zvono za domaće ovce, a ja san ipak divlji, svojeglav ovan bez potrebe za ovčarom i zvonom.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Aplikacija Stop COVID-19 i dalje ne privlači m
Bitanga kaže...
vincimus kaže...
Moja liječnica mi nakon više pokušaja nije uspjela generirati kod jer je sustav štekao, a ona je imala brdo posla s drugim pacijentima. Tako da, uz najbolju volju, nisam uspio niti doći do koda. Nakon toga sam uklonio app

 

Kad sam ja obolio u to vrijeme je na portalima baš izašao članak o čovjeku kojem se epidemiolog smijao kad ga je ovaj tražio kod.

Bio sam jedan od rijetkih valjda koji je imao instaliranu tu aplikaciju, u manjem gradu, siguran sam da ju tu nema niti 100 ljudi.

Ni meni nije palo na pamet ići tražiti taj kod epidemiologa i zajebavati ga uz sav posao što ima, a kako bih ja random ljudima poslao notifikaciju da su nekad negdje (niti znaš kad, niti znaš gdje, niti u kojim okolnostima) bili u mojoj blizini.

Isti dan kad sam dobio pozitivan test sam obrisao app :-)

 

 

Inače ne kužim ovu statistiku na stranici:

https://www.koronavirus.hr/stop-covid-19-723/723

 

Broj verifikacijskih kôdova**

Ukupno izdanih - 6.891

- iskorištenih - 51

- neiskorištenih – isteklih - 6.796

- neiskorištenih – aktivnih - 44

** Vrijedi na dan 28.11.2020. u 13:30 sati

 

Jel nikog ne brine zašto ima toliko expired kodova, a iskorištenih samo 51?

 Još jedan način da se potroše naši novci bez da nas se pita da li se za to trebaju potrošiti i nakon toga naravno nitko ne preuzima odgovornost  Inicijalno izgledalo ok, bez obzira što na upitnu privatnost i ogromnu vjerojatnost lažnih detekcija no sada se s vremenom ispostavlja da ne uspjevamo ništa napraviti kako treba no ovcama u hrvatistanu sve prolazi

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice