Apex Legends – Heroji Battle Royalea

poruka: 14
|
čitano: 5.129
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apex Legends – Heroji Battle Royalea".
16 godina
moderator
offline
Apex Legends – Heroji Battle Royalea

Volio bih da nam SUPERDAVOR, Kuky_HR i DANNY naprave neki live stream jedne njihove večernje partije. Dosta mi je više Shrouda, Dr DisRespecta i ostalih svjetskih faca, vrijeme je za domaće legende!

21 da, i ja želim live stream
14 ne zanima me
2 što je to live stream?
...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 13:48 (Miro).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Miro kaže...

Volio bih da nam SUPERDAVOR, Kuky_HR i DANNY naprave neki live stream jedne njihove večernje partije. Dosta mi je više Shrouda, Dr DisRespecta i ostalih svjetskih faca, vrijeme je za domaće legende!

 

I nek podijele pokoju 2080Ti karticu gledateljima. Zasto ne?

Freak Show Inc.
16 godina
moderator
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Friday kaže...
Miro kaže...

Volio bih da nam SUPERDAVOR, Kuky_HR i DANNY naprave neki live stream jedne njihove večernje partije. Dosta mi je više Shrouda, Dr DisRespecta i ostalih svjetskih faca, vrijeme je za domaće legende!

 

I nek podijele pokoju 2080Ti karticu gledateljima. Zasto ne?

 Pa ne bih se bunio, recimo da svaki 200.000-ti gledatelj streama dobije karticu! 

 

Nego - jesi ti probao Apex? Kako ti se svidio?

...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 15:13 (Miro).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Miro kaže...

 Pa ne bih se bunio, recimo da svaki 200.000-ti gledatelj streama dobije karticu! 

 

Nego - jesi ti probao Apex? Kako ti se svidio?

 

Nisam probao. Nisam ni BF5 upalio of polovice 12. mjeseca. Apex vjerojatno necu ni probati. Jako tesko se odlucujem isprobavati nove igre. Igram PoE u zadnje vrijeme i nista drugo me ne privlaci.

Freak Show Inc.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Nema te komunikacije koja može zamijeniti komunikaciju random lika koji ne zna upalit push 2 talk 😂
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apex Legends – Heroji Battle Royalea

Ne znam zašto se uvijek spominje nekakvo kopiranje mekih igara koje su mlađe od Titanfalla. Ova igra je smještena u Titanfall svijet, kao što je napisano. Ali ne vidim da je išta kopirano od drugih, što već nije bilo u Titanfall-u. Titanfall je starija igra od spomenutog Owerwatcha. A različiti likovi su bili i u Titanfall-u, samo što su to tamo bili Titani, sa različitim skillovima. Ovo skakanje iz vedra neba isto nije neki novitet koji je nastao sa ovim BR igrama. I u samom Titanfall-u je bilo iskakanje iz nekih letjelica. Samo ne baš iz visoka. Mene to skakanje iz vedra neba najviše podsjeća na ovaj film: https://www.imdb.com/title/tt1424381/?ref_=nv_sr_1

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Apex Legends – Heroji Battle Royalea

nazalost, igra ne radi na starijim AMD procesorima, Phenom II X3 ili X4

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2019 9:55 (BoTiA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Iskreno neznam sto privlači igrace u BR. Osim nekakvog dokazivanja i bildanja ega. Ok. Pobjedio si i sto sad? Ništa. Nema novih oruzja, nisi dobio nista posebno, samo si pobjedio i to je to. Probao sam Fortnite, pobjedio i to je to, to je za mene kraj priče. Sto vas motivira da pobjedite opet u igri koja nema sustav nagrade?
Moj PC  
2 6 hvala 0
10 godina
offline
Apex Legends – Heroji Battle Royalea

"Bildanja ega?" OMG. Mene iskreno ne cudi da se komentiraju ukusi igraca po milijarditi puta. Tako je sa svime od filma do politike. "Strucni" komentari i guranje nosa u bas sve, zanimalo to komentatora ili ne.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Gogy7 kaže...
Iskreno neznam sto privlači igrace u BR. Osim nekakvog dokazivanja i bildanja ega. Ok. Pobjedio si i sto sad? Ništa. Nema novih oruzja, nisi dobio nista posebno, samo si pobjedio i to je to. Probao sam Fortnite, pobjedio i to je to, to je za mene kraj priče. Sto vas motivira da pobjedite opet u igri koja nema sustav nagrade?

 

hurr durr ne znam sta privlaci igrace u BR, hurr durr ne znam sta privlaci ljude da gledaju nogomet...milioni ljudi uzivaju u istoj stvari, nekolicini nije zanimljiva...ali je vecina ta koja je tebi cudna, a ne ti koji si u manjini...hmm 

15 godina
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Gogy7 kaže...
Iskreno neznam sto privlači igrace u BR. Osim nekakvog dokazivanja i bildanja ega. Ok. Pobjedio si i sto sad? Ništa. Nema novih oruzja, nisi dobio nista posebno, samo si pobjedio i to je to. Probao sam Fortnite, pobjedio i to je to, to je za mene kraj priče. Sto vas motivira da pobjedite opet u igri koja nema sustav nagrade?

 Ni jedan fight nije isti, to je drugačije.

9 godina
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Ma to znam, ali fali mi neki napredak. U codu i bf si imao napredak, otkljucavas nova oruzja i tako. Da barem nesto dobijes nakon pobjede. Ovako je prazan osjećaj pobjede, jer vec pocinje druga borba opet iz početka. Mozda je zanimljivo s prijateljima ovako s randomima je bezveze. Sto ne stave neku zakon pusku, koja nije jaca ni nista a dobijes ju nakon 10 winova koju mozes sam urediti. Tako nesto
15 godina
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Gogy7 kaže...
Ma to znam, ali fali mi neki napredak. U codu i bf si imao napredak, otkljucavas nova oruzja i tako. Da barem nesto dobijes nakon pobjede. Ovako je prazan osjećaj pobjede, jer vec pocinje druga borba opet iz početka. Mozda je zanimljivo s prijateljima ovako s randomima je bezveze. Sto ne stave neku zakon pusku, koja nije jaca ni nista a dobijes ju nakon 10 winova koju mozes sam urediti. Tako nesto

 Taj napredak je po meni najgora stvar u igrama. Volim kad igra ima sve otključano, imaš sve što želiš, upališ igru i igraš. Nema grindanja jer ako je gameplay loš, ne pomaže nikakav napredak.  Tak ako gameplay nije nešto ćeš najvjerovatnije prestati igrati nakon što otključaš sve stvari.

 

Ali kad smo kod toga. Imaš achievmente, imaš kozmetiku i takve stvari. Da, ne dobivaš nešto sa svakim winom, ali dobivaš XP s kojim dobiš novi level i na kraju onaj pack.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 0:22 (Jack Sparrow).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apex Legends – Heroji Battle Royalea
Gogy7 kaže...
Iskreno neznam sto privlači igrace u BR. Osim nekakvog dokazivanja i bildanja ega. Ok. Pobjedio si i sto sad? Ništa. Nema novih oruzja, nisi dobio nista posebno, samo si pobjedio i to je to. Probao sam Fortnite, pobjedio i to je to, to je za mene kraj priče. Sto vas motivira da pobjedite opet u igri koja nema sustav nagrade?

Da ti okrenem malo tu tvoju priču. Što ljude općenito privlači igricama? Sve je to virtualno, to što postignemo tamo ni u kakvom obliku se ne prenosi na naš stvarni život. Što su sati i sati koje smo znali provesti na plejki ili na cod dvojci ? Igraš da se zabaviš makar nakratko, ako tražiš smisao života u igricama na pogrešnom mjestu gledaš.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice