AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobitela

poruka: 9
|
čitano: 2.460
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobitela ".
5 godina
offline
AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobitela

Moram....prvi je nabio ROGove...ovim ostalima

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobitela

"Zanimljivo je da se na prvom i trećem mjestu ljestvice nalaze uređaji sa Snapdragonom 855 Plus čipom, dok se na drugo mjesto provukao uređaj sa starijim i sporijim Snapdragon 855 čipom."

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobitela

"Jedno od pravila dolaska na ljestvicu je da uređaji moraju biti zabilježeni od strane njihovog benchmarka barem 1.000 puta i tako za svaki model."

 

 

WTF?????

Budući da svaki pojedinačni mobitel može imati samo jedan rezultat na ljestvici, to znači da je prodano više od 1000 ROG mobitela 

Ode ovaj svijet u 3 pm; prvo RGB komponente, pa gaymerski mobiteli 

 

 

Kruha i igala...
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobitela

jel ovo ikome ikome bitan podatak osim srednjoskolcima, istim onima koji drndaju po romovima svaki dan i zale se kak "nis ne radi"?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobit
Apsolutno se slažem, tim više što je iPhone 8 koji je predstavljen pred par godina u rangu tih performansi, a XR ih šiša.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobitela

Koja budalaština.... Nubia sa svojom Red magic 3s prešišala 510 keka....

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 22:40 (bodija).
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobitela

Ispravite me ako sam glup, ali vidim na popisu mi 9t pro i k20 pro.

Ili ti ga isti k sa dva imena, istim hardverom i softverom samo je jedan za kinesko, a drugi globaono trziste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobit
southy kaže...
Apsolutno se slažem, tim više što je iPhone 8 koji je predstavljen pred par godina u rangu tih performansi, a XR ih šiša.

 

trololo

16 godina
neaktivan
offline
Re: AnTuTu objavio popis 10 najbržih Android mobit
Nije trolanje ako je istina. Usporedi multicore rezultate iPhona sa flagshipovima Androida pa ćeš vidjeti. Neću spominjati single core (iako je još uvijek relevantniji) jer je sramotan za Android “perjanice”. Sorry ako brojke bole. I znam da sad kad je iPhone debelo bolji da “su to samo brojke i da je nebitno” 😉
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice