Anime koji je obilježio prošlo desetljeće

poruka: 17
|
čitano: 5.635
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Anime koji je obilježio prošlo desetljeće".
15 godina
offline
Anime koji je obilježio prošlo desetljeće

Šteta što Death Note, nije izašao u ovome desetljeću.

 

Po meni osobno, spada među sam vrh.

 

Sindrom Boga je jako lijepo opisan.

 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće
attack on titan
 
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće
fredii kaže...

Šteta što Death Note, nije izašao u ovome desetljeću.

 

Po meni osobno, spada među sam vrh.

 

Sindrom Boga je jako lijepo opisan.

 

Baš sam mislio pogledati death note, jel on ima ovih 37 epizoda sto sam našao

10 godina
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće
hanteed kaže...

Baš sam mislio pogledati death note, jel on ima ovih 37 epizoda sto sam našao

 

Vjerujem da je bilo otprilike toliko

Lijep članak, hvala na trudu uloženom u pisanju! Drago mi je da sam imao priliku pročitati takav opširan članak o anime-u i baš sam iznenađen. Takođe sam iznenađen i broju anime-a koje sam prepoznao i odgledao, i sve to u zadnjih 5 godina😅. Definitivno me iznenadio izbor Non non biyori koji sam nedavno gledao, i da, uistinu volim slice of life jer nema zamjenu u trenutcima gdje bi se sve ostalo činilo kao opterećenje.

Kudo's za pominjanje Angel Beats!-a, jedan od razloga zašto sam nastavio gledati anime

cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 12:26 (spookymulder84).
15 godina
neaktivan
offline
Anime koji je obilježio prošlo desetljeće

A gdje je One Piece?

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Anime koji je obilježio prošlo desetljeće

Dragon Ball smrdi?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće
cvaja997 kaže...

Dragon Ball smrdi?? 

  Miriše, onaj iz 90-tih. 

16 godina
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće
Cesc kaže...

A gdje je One Piece?

Mašio si cijelo desetljeće.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće

Moj Dougal, One Piece je još od 1997-e aktualan, a bit će ako Bog da i idućih 10 godina One Piece ima u prošlom desetljeću više od 450 epizoda. Najprodavanija manga svih vremena.

Koji se drugi anime može natjecati sa time?

Why so serious?
16 godina
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće
Cesc kaže...

Moj Dougal, One Piece je još od 1997-e aktualan, a bit će ako Bog da i idućih 10 godina One Piece ima u prošlom desetljeću više od 450 epizoda. Najprodavanija manga svih vremena.

Koji se drugi anime može natjecati sa time?

Nije započeo u ovom desetljeću, tako da... kakve veze ima prodaja i broj epizoda s time?

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
13 godina
offline
Anime koji je obilježio prošlo desetljeće

demon slayer odličan od novijih

 

stare garde HxH,One piece iako ovaj novi stil i nove epizode nevaljaju ništa. Animacije ko za djecu.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće
Father_Dougal kaže...
Cesc kaže...

Moj Dougal, One Piece je još od 1997-e aktualan, a bit će ako Bog da i idućih 10 godina One Piece ima u prošlom desetljeću više od 450 epizoda. Najprodavanija manga svih vremena.

Koji se drugi anime može natjecati sa time?

Nije započeo u ovom desetljeću, tako da... kakve veze ima prodaja i broj epizoda s time?

 Gdje piše da je anime morao početi u ovom desetljeću? Traži se onaj koji je obilježio desetljeće. Isto kao što Messi i CR igraju od 2003/04. pa su ipak obilježili zadnje desetljeće nogometa. Možda ti ova usporedba pomogne kad već prodaja i broj epizoda nisu.

Why so serious?
4 godine
neaktivan
offline
Anime koji je obilježio prošlo desetljeće

Super pregled :)

Po meni nedostaju - Shingeki no kyojin - epski; Re:zero, Steins gate - guess cool faktor, Tokyo Ghoul - mračni (anime < manga), iako je dobro odrađena samo 1. sezona.

HUNTER X HUNTER NAJ UNDERRATED ANIME!!!!

Super da si spomenuo Mirai Nikki, to za ljubitelje Death note-a super dodje :D

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće

čini mi se da je svejedno kad je Death note izašao, i dalje je najpoznatiji (u komercijalnom smislu) anime uz pokemon, sailor moon, dragon ball i naruto

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 11:25 (poki_chan).
16 godina
offline
Anime koji je obilježio prošlo desetljeće

Izgleda da na popisu ima naslova koje ne da nisam gledao nego za koje nikad ni nisam čuo. Budem dodao na "plan to watch".

 

Ako nekoga zanima moja lista...

https://myanimelist.net/animelist/IqIxZ?status=2&order=4&order2=0

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Anime koji je obilježio prošlo desetljeće
Cesc kaže...

 Gdje piše da je anime morao početi u ovom desetljeću? Traži se onaj koji je obilježio desetljeće. Isto kao što Messi i CR igraju od 2003/04. pa su ipak obilježili zadnje desetljeće nogometa. Možda ti ova usporedba pomogne kad već prodaja i broj epizoda nisu.

 

Na najnovijem sam arcu i One Piece mi je drag, ali dosta škakljiv primjer. Točno je da je obilježio i prošlo, a ne samo pretprošlo desetljeće, ali po meni mu je vrhunac bio još 2010-te s Marineford arcom. Osim toga, u Japanu je daleko popularniji nego globalno (dio krivnje leži u lošoj distribuciji na Zapadu zbog koje nije ostvario dovoljnu gledanost da tamo opstane). Kako vrijeme ide gledaoci se odljevaju, a zbog broja epizoda sve manje novih počinje gledati. Također, OP je godinama u sleep modeu, a fanovi komparativno usamljeniji - rasprave i hype nisu aktualni kao što su aktualni za sezonski anime, i to uglavnom jer ga mnogi ne prate tjedno nego se sjete pogledat mjesecima kasnije kad izađe više epizoda. Tu si je dijelom i sam kriv zbog suvišnog razvlačenja scena gdje se gube minute i minute, pa kad tome dodaš još recap na početku svake epizode... (uzmi za uspredbu Shippuuden, mnogi bi prestali gledati kad bi bile filler epizode, ali bi čupali kosu čekajući novu regularnu epizodu). A osobno, unatoč simpatijama prema likovima i ukupnoj priči, osjećam i odbojnost tim najedite-se-mrvica tretmanom svakog tjedna.

edit: pretprošlo desetljeće je prilagođeno tako da uključuje veliku trojku (One piece, Naruto, Bleach)

 

poki_chan kaže...

čini mi se da je svejedno kad je Death note izašao, i dalje je najpoznatiji (u komercijalnom smislu) anime uz pokemon, sailor moon, dragon ball i naruto

 

Nije mi poznat komercijalni uspjeh, ali što se tiče popularnosti, Death note je godinama mnogima bio prvi anime koji bi im netko preporučio, ili anime zbog kojeg su uhvatili na anime jer je izlaskom 2006. godine imao jak impact. Taj monopol na status prve preporuke je ipak bio narušen snagom hypea u ovom desetljeću, najviše animeom Attack on Titan 2013. godine, ali i drugima (Fate, SAO, One Punch Man, Steins;Gate...).

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 23:11 (Handle).
9 godina
offline
Anime koji je obilježio prošlo desetljeće
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice