Android polako umire? Generacija Z više preferira

poruka: 189
|
čitano: 59.254
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android polako umire? Generacija Z više preferira ".
15 godina
offline
Android polako umire? Generacija Z više preferira

zapravo me ovo (napis) uopće ne čudi. bio sam učitelj takvima. zanimala ih je samo "linija manjeg otpora", uz svesrdno odobravanje tzv. roditelja (= financiranje). sve što bi im predstavljalo i najmanji mentalni napor pokušali su "otkloniti" novcem (ajfon se tu izvrsno uklapa, kao simbol stanja). ide to dok imaš od koga kupovati pamet, trud, rad, vještinu ... jednoga će dana takvi prirodno odumrijeti (ili odustati prije toga) i ova jadna* djeca više neće imati od koga što kupiti pa će ostati prepuštena svojem jadu. i ode sve u mp3. za milenijalce još ima nade i perspektive. za ove "z" i ne baš. no mene starog konja u tom svijetu idiokracije neće biti. fala bogu i hrvatima. moja sućut svima među vama koji dožive 2040., primjerice, a svjesni su razlike između "nekad i sad".  

 

*nije problem u njihvoj nesposobnosti ili potkapacitiranosti. glupi su i neuki jer nisu dobili priliku. nemotivirani su. nitko ih nije učio učenju, snalaženju, razmišljanju, borbi. sve na tanjuru, jebiga. kreteni od tzv. roditelja su (i meni, u školi) govorili: ja se mučim da oni ne moraju. a školi su ruke vezane i krila srezana. no poanta upravo i jest u tome da "bez muke nema nauke" (ili, kako bi rekao jozef mengele, "bez nauke nema muke"). skandinavci to dobro znaju i zato tamo jest kako je, s djecom. za amere iz videa me ne čudi (iako je taj video samo ekstrakt najekstremnijih primjeraka - nisu baš svi takvi). u nas je malo bolje no ne bitno. još uvijek je i najgluplje (= odgojno i obrazovno najzapuštenije) dijete iz "regiona" za njih nobelovac i cvajštajn. nažalost, od devedestih se država nemilice trudi uništiti i obrazovanje (o medijima da se i ne govori - takav agresivno zaglupljujući treš mi nismo imali kao klinci), tako da se neumitno samo odgađa. ne zaboravite/smatrajte se upozorenima: ovi "z" će se razmnažati. a njihova djeca ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2023 17:18 (Ajar).
Moj PC  
10 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
SaintGriz kaže...

Youtube trend ti pokazuje uzore mladima, tj. većini mladih - cajke, drolje, dileri, kriminalci. Rekao bih da većina roditelja radi loš posao i da se djeca sama odgajaju po internetu, Andrew Tate anyone? Po ovom što ti pišeš nemam ti apsolutni ništa reći za tvoj način odgoja, samo tako nastavi.

 Starijim generacijama su uvijek bili neshvatljivi uzori mladih. Neću se vraćati daleko u prošlost jer nema smisla već do vremena kad su masovni mediji postali dostupni svima i počeli servirati trendove. Kvalitetu glazbe na stranu, po čemu su Jimi Morrison ili Janis Joplin (mladost mojih roditelja), Madonna ili Michael Jackson (nekakva moja mladost) bolji uzori od Kim Kardashian i Kanye Westa? Koliko bi Charles Manson imao pratitelja da je u njegovo vrijeme postojao internet, Facebook, Instagram? Kakav bi utjecaj Andrew Tate imao da je danas 1969?

Nekad su se djeca odgajala bolje nego danas? Teška neistina i floskula. Samo su današnja djeca puno izloženija vanjskim utjecajima nego što su nekad bila i to je nemoguće spriječiti. Ne možeš dijete držati ispod staklenog zvona. Da ga i držiš, doći će vrijeme kad će otići od tebe i onda ćeš shvatiti kako to dijete nije spremno za svijet koji ga okružuje. Da si ga ti sjebao.

 

Osim toga, djeca su uvijek imala tendenciju da rade suprotno od onoga što im se nameće i od njih očekuje. Tako je nastao rock and roll, pa hard rock, pa punk, pa elektronska glazba... pa sve do cajki (i sve subkulture koje uz to idu). Dijete ne želi biti ko roditelj (i bolje da nije). Sve što ti djetetu govoriš su nekakve smjernice kojih se on više ili manje drži dok ti je pod nadzorom. Kad prestane biti pod  nadzorom onda često ode u dijametralnu suprotnost.

 

Mnogi se varaju da je odgoj ono što definira kakav će netko biti u budućnosti. Malo i nimalo. Brat i ja smo imali isti odgoj. Ja sam danas intelektualac i ugledan poslovni čovjek a on kad nije u zatvoru smišlja kako bi se tamo vratio. Bitno je kakva je netko osoba i koliko je u stanju izvlačiti pouke iz dobrih i loših životnih situacija. Kakve će ciljeve postaviti sebi u životu i kakav će put izabrati za dolazak do tih ciljeva. Sam.

14 godina
online
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
BlueMax kaže...
...intelektualac i ugledan poslovni čovjek...

 te rijeci u hrvatskoj... hm... mozda ne treba komentirati 

11 godina
offline
Android polako umire? Generacija Z više preferira

Kad su bili mladi neki su volili plavuše, a kad narastu pređu na crnke, a opet neki kao mladi glasaju za SDP, a kad ostare pređu na HDZ.

 

 

 

p.s.

 

ima i obranutih slučajeva

42
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2023 20:19 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
@ges, ja bi ih se odrek'o preko glasa koncila!! 🤣 🤣
Brkoni
14 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
@ bitanga, i di mali radi? Mislim zar nije zabranjeno da djeca od 12 god rade. A ne, ne radi. Dali lovu starci, familija, i mali "zaradio"? 🤣
Brkoni
14 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
@ blumax, cajke su evolucija? 🤣 😂 Daj se zbroji, pa oduzmi.
Brkoni
11 godina
protjeran
offline
Android polako umire? Generacija Z više preferira

Necu ni citati tekst, pogotovo ako je ovo "clickbait" naslo sto "zuta stampa" radi stalno, necu im dati tu "satisfakciju" da zarade koji cent na meni :) ali s obzirom da Android korisnici drze trenutno vise od 70% trzista, siguran sam da je naslov samo clickbait, tako da...

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
Brk kaže...
@ bitanga, i di mali radi? Mislim zar nije zabranjeno da djeca od 12 god rade. A ne, ne radi. Dali lovu starci, familija, i mali "zaradio"? 🤣

 

A ti stvoriš novce? Ili ti ih tvoj šef da?

E pa tako i dijete dobije, nekako već zasluži novce, lijepom riječju ili djelom, ili samim time što je preživio još jednu godinu. Kao i ti za Božić od firme.

Kako će ih potrošiti, njegova stvar, uz određena usmjeravanja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
Brk kaže...
@ blumax, cajke su evolucija? 🤣 😂 Daj se zbroji, pa oduzmi.

 80% glazbe koju slušam je jazz pa možeš misliti kakvo je moje mišljenje o cajkama. Nažalost u glazbi postoji trend pojednostavljivanja koji je kod nas doveo do popularizacije "zabavne" glazbe i cajki. Što je pjesma banalnija to je masa bolje prihvaća. I nije samo u glazbi tako. pogledaj kakvi filmovi su fili najgledaniji 50tih i 60tih, kakvi 80tih i 90tih a kakvi danas. 

9 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
BlueMax kaže...
Brk kaže...
@ blumax, cajke su evolucija? 🤣 😂 Daj se zbroji, pa oduzmi.

 80% glazbe koju slušam je jazz pa možeš misliti kakvo je moje mišljenje o cajkama. Nažalost u glazbi postoji trend pojednostavljivanja koji je kod nas doveo do popularizacije "zabavne" glazbe i cajki. Što je pjesma banalnija to je masa bolje prihvaća. I nije samo u glazbi tako. pogledaj kakvi filmovi su fili najgledaniji 50tih i 60tih, kakvi 80tih i 90tih a kakvi danas. 

 Jedina prava glazba je Satan panonski. 

16 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
I tu na forumu ima ekipe koja je rodjena daleko prije generacije Z ali s istim mentalnim kapacitetom i snagom.
Iphone danas nije laksi za koristiti.
Prodao ip14.
Nije islo.
Vratio se na mi10t pro. Radi bolje nego prvog dana.
3 godine bu sad.
Svako nek koristi kaj oce.
Tiktok, fejsbuk i ostala sranja su krivac za sve kaj imamo - glupu djecu, promiskuitetne zene koje razaraju brakove, mizice, andreje tejte, depresije, netolerantnost...
Mozes ti djete odgajat kolko ocea ali ako drzi moba kojeg ne kontroliras prije ili kasnije ce netko poceti utjecati na njega, a znamo ko - samo smeca jer se to posebno gura zbog klikanja. Kontroverzne stvari = vise klikanja = utjecaj na klince = generacija z, g, h, j whatever.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer

Zanimljivo mi je kako se generaciji Z pripisuje krivnja za popularnost Andrewa Tatea a glavni simpatizeri su mu inceli od 30+ godina. Ista stvar s Petersonom, simpatizeri su mu uglavnom ljudi 30+, znači daleko od generacije Z.

 

Vež kad smo kod incela, super mi je ova krivnja žena za razaranje brakova. Tako je, muškarci nisu promiskuitetni i samo žene varaju. Ne znam točno s kime varaju kad su samo žene promiskuitetne, valjda s drugim ženama. Dodatni apsurd je što za to kriviš društvene mreže, WTF na kubik.

12 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
BlueMax kaže...

 Brat i ja smo imali isti odgoj. Ja sam danas intelektualac i ugledan poslovni čovjek a on kad nije u zatvoru smišlja kako bi se tamo vratio. 

Halo Bing, tražim te tjednima, a ti na forumu. Kako brat? Nego, imam nešto meteorolških balona, cijena nije spomena vrijedna.

16 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
Po statistici ELA (european lawyers association) 80% brakova u EU inicira zena. Takodjer 77% tih brakova je prekinuto nevjerom - zene.
Glavni uzrocnik su drustvene mreze i dating aplikacije.

Tiktok u zapadnom svijetu djecu sopa smecem, a u Kini zdravim sadrzajem.
Facebook servira samo kontroverzne trend klik sadrzaje kao i youtube.

Imas svoje misljenje i to je ok. Svaki covjek prdi. Nekome smrdi, nekome ne.


15 godina
online
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
ukay1000 kaže...
Po statistici ELA (european lawyers association) 80% brakova u EU inicira zena. Takodjer 77% tih brakova je prekinuto nevjerom - zene.
Glavni uzrocnik su drustvene mreze i dating aplikacije.

Tiktok u zapadnom svijetu djecu sopa smecem, a u Kini zdravim sadrzajem.
Facebook servira samo kontroverzne trend klik sadrzaje kao i youtube.

Imas svoje misljenje i to je ok. Svaki covjek prdi. Nekome smrdi, nekome ne.

 

Nema potrebe pričati o Kini i njihovoj brizi za djecu. Svi dobro znamo kakva je ona.

I koliko zabrana općenito imaju i čemu sve je pristup kompletno blokiran.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Android polako umire? Generacija Z više preferira

Pojasni mi ovo 80% brakova inicira žena.

To što je statistički 77% razvoda brakova inicirano nevjerom žene jedino može značiti da muškarci manje toleriraju nevjeru, što je definitivno točno. Ne znam ni jednog koji je ostao u braku s nevjernom ženom dok znam itekako puno slučajeva gdje je žena ostala u braku s nevjernim muškarcem. Iz toga bi se moglo zaključiti kako su žene zaslužne za održavanje a ne raskide brakova.

 

 

 
3 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
Tuđi prdež je uvijek gori
12 godina
offline
Android polako umire? Generacija Z više preferira

Meni je zanimljivije to što ima 77% lezbijski. Tko bi rekao.

 

Btw, ovo se odmaklo od teme ali ne nalazim na brzaka nikakav link od ELA, zato ima od The American Psychological Association (APA)

 

 The American Psychological Association (APA) reports that anywhere from 20% to 40% of divorces are linked to infidelity, and men tend to cheat more often than women do.

 

Kako su Europljanke tako podložne Tik Toku i Jubiotu, a Amerikanke totalno imune. Možda kod njih ima manje Jubitoa?

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 10:18 (ante_etna).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
ante_etna kaže...

Meni je zanimljivije to što ima 77% lezbijski.

 Kad sam prijateljici iz Amsterdama (starija gospođa) rekao da se ženim ona se šokirala i rekla mi da nije znala da sam gay. Pitao sam je zašto misli da sam gay a ona mi je rekla kako u Amsterdamu u brak ulaze samo Arapi i homoseksualci. Ne izgledaš mi ko Arapin pa... :)

Tako da općenito neke europske statistike ne bi trebalo dovoditi u korelaciju s onim što se kod nas smatra brakom.

16 godina
offline
Android polako umire? Generacija Z više preferira

Kad je ovaj forum počinjao, imao sam utisak da su pretežno mladi ljudi. Danas, vidim po ovoj temi, mahom matore prdonje kojima smetaju svi mlađi od 30.

 

BlueMax kaže...

 Starijim generacijama su uvijek bili neshvatljivi uzori mladih. Neću se vraćati daleko u prošlost jer nema smisla već do vremena kad su masovni mediji postali dostupni svima i počeli servirati trendove. Kvalitetu glazbe na stranu, po čemu su Jimi Morrison ili Janis Joplin (mladost mojih roditelja), Madonna ili Michael Jackson (nekakva moja mladost) bolji uzori od Kim Kardashian i Kanye Westa? Koliko bi Charles Manson imao pratitelja da je u njegovo vrijeme postojao internet, Facebook, Instagram? Kakav bi utjecaj Andrew Tate imao da je danas 1969?

Nekad su se djeca odgajala bolje nego danas? Teška neistina i floskula. Samo su današnja djeca puno izloženija vanjskim utjecajima nego što su nekad bila i to je nemoguće spriječiti. Ne možeš dijete držati ispod staklenog zvona. Da ga i držiš, doći će vrijeme kad će otići od tebe i onda ćeš shvatiti kako to dijete nije spremno za svijet koji ga okružuje. Da si ga ti sjebao.

 

Osim toga, djeca su uvijek imala tendenciju da rade suprotno od onoga što im se nameće i od njih očekuje. Tako je nastao rock and roll, pa hard rock, pa punk, pa elektronska glazba... pa sve do cajki (i sve subkulture koje uz to idu). Dijete ne želi biti ko roditelj (i bolje da nije). Sve što ti djetetu govoriš su nekakve smjernice kojih se on više ili manje drži dok ti je pod nadzorom. Kad prestane biti pod  nadzorom onda često ode u dijametralnu suprotnost.

 

Mnogi se varaju da je odgoj ono što definira kakav će netko biti u budućnosti. Malo i nimalo. Brat i ja smo imali isti odgoj. Ja sam danas intelektualac i ugledan poslovni čovjek a on kad nije u zatvoru smišlja kako bi se tamo vratio. Bitno je kakva je netko osoba i koliko je u stanju izvlačiti pouke iz dobrih i loših životnih situacija. Kakve će ciljeve postaviti sebi u životu i kakav će put izabrati za dolazak do tih ciljeva. Sam.

 Ovde se slažem sa skoro svime. Iz perspektive tadašnjih roditelja, Morrison i Joplin su dvoje narkića koji su propagirali svoj način života, a kojim su uspeli da se samounište pre 28. rođendana, dakle katastrofa; Madonna je uvek svesno izazivala skandale i skandalčiće (čuveno obraćanje iz '89. koje je započela sa "*PODRIG* Ja sam Madona"), Michael Jackson - sećam se i danas osnovne škole, frend je prethodne večeri pratio neki kasni strani program i bio zapanjen i fasciniran da se Michael uhvatio za spolovilo - pa kakav je to uticaj na omladinu?! Naravno, za današnje bake i deke, Morisson i Joplin su bili progresivci i pravi umetnici, za generaciju od 40-ak godina, Madonna i Jackson su kulturne institucije, a ovo danas ništa ne valja, ni pop kultura, a ni omladina (živo me zanima da li shvataju da je iz perspektive današnjih klinaca Madonna neka tamo baba koja pokušava biti relevantna, ali je pomalo tužno kako joj ne ide, a Michael Jackson u najboljem slučaju čudak, ako ne i osvedočeni pedofil). 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2023 11:46 (Ivan(4)).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
Ivan(4) kaže...

Kad je ovaj forum počinjao, imao sam utisak da su pretežno mladi ljudi. Danas, vidim po ovoj temi, mahom matore prdonje kojima smetaju svi mlađi od 30.

 

BlueMax kaže...

 Starijim generacijama su uvijek bili neshvatljivi uzori mladih. Neću se vraćati daleko u prošlost jer nema smisla već do vremena kad su masovni mediji postali dostupni svima i počeli servirati trendove. Kvalitetu glazbe na stranu, po čemu su Jimi Morrison ili Janis Joplin (mladost mojih roditelja), Madonna ili Michael Jackson (nekakva moja mladost) bolji uzori od Kim Kardashian i Kanye Westa? Koliko bi Charles Manson imao pratitelja da je u njegovo vrijeme postojao internet, Facebook, Instagram? Kakav bi utjecaj Andrew Tate imao da je danas 1969?

Nekad su se djeca odgajala bolje nego danas? Teška neistina i floskula. Samo su današnja djeca puno izloženija vanjskim utjecajima nego što su nekad bila i to je nemoguće spriječiti. Ne možeš dijete držati ispod staklenog zvona. Da ga i držiš, doći će vrijeme kad će otići od tebe i onda ćeš shvatiti kako to dijete nije spremno za svijet koji ga okružuje. Da si ga ti sjebao.

 

Osim toga, djeca su uvijek imala tendenciju da rade suprotno od onoga što im se nameće i od njih očekuje. Tako je nastao rock and roll, pa hard rock, pa punk, pa elektronska glazba... pa sve do cajki (i sve subkulture koje uz to idu). Dijete ne želi biti ko roditelj (i bolje da nije). Sve što ti djetetu govoriš su nekakve smjernice kojih se on više ili manje drži dok ti je pod nadzorom. Kad prestane biti pod  nadzorom onda često ode u dijametralnu suprotnost.

 

Mnogi se varaju da je odgoj ono što definira kakav će netko biti u budućnosti. Malo i nimalo. Brat i ja smo imali isti odgoj. Ja sam danas intelektualac i ugledan poslovni čovjek a on kad nije u zatvoru smišlja kako bi se tamo vratio. Bitno je kakva je netko osoba i koliko je u stanju izvlačiti pouke iz dobrih i loših životnih situacija. Kakve će ciljeve postaviti sebi u životu i kakav će put izabrati za dolazak do tih ciljeva. Sam.

 Ovde se slažem sa skoro svime. Iz perspektive tadašnjih roditelja, Morrison i Joplin su dvoje narkića koji su propagirali svoj način života, a kojim su uspeli da se samounište pre 28. rođendana, dakle katastrofa; Madonna je uvek svesno izazivala skandale i skandalčiće (čuveno obraćanje iz '89. koje je započela sa "*PODRIG* Ja sam Madona"), Michael Jackson - sećam se i danas osnovne škole, frend je prethodne večeri pratio neki kasni strani program i bio zapanjen i fasciniran da se Michael uhvatio za spolovilo - pa kakav je to uticaj na omladinu?! Naravno, za današnje bake i deke, Morisson i Joplin su bili progresivci i pravi umetnici, za generaciju od 40-ak godina, Madonna i Jackson su kulturne institucije, a ovo danas ništa ne valja, ni pop kultura, a ni omladina (živo me zanima da li shvataju da je iz perspektive današnjih klinaca Madonna neka tamo baba koja pokušava biti relevantna, ali je pomalo tužno kako joj ne ide, a Michael Jackson u najboljem slučaju čudak, ako ne i osvedočeni pedofil). 

 Uopce idoliziranje ikoga je posve nerazumno i problematicno. Nebitno o kojoj se perspektivi razgovara i cije predrasude zelite ocjenjivati ili ih imate....

14 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
SaintGriz kaže...

Netko tko je zapošljavao mlade tipa 18-20 godina zna o kako se tupastoj, bahatoj generaciji radi. Nemaju nikakva praktična znanja i vještine a očekuju solidne plaće od prvog radnog dana u životu. Generacija Z je najnesposobnija generacija ikad!

Ne vidim nadu za budućnost čovečanstva ako ona zavisi od današnjih mladih. Moderna omladina je bezobzirna preko svih granica. Kada sam ja bio mlad, učeni smo da poštujemo starije, a današnja mladež je potpuna suprotnost toga – ni malo ne poštuje starije. 

Hesiod, 700 p.n.e.

Mladi danas vole samo luksuz. Oni imaju loše manire, preziru autoritet i ne poštuju starije. Oni gluvare po ceo dan. Raspravljaju se sa roditeljima, upadaju drugima u reč, terorišu svoje učitelje.

Sokrat, 380 p.n.e.

11 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
To sve iz tog razloga sto iphone klincima služi za kurčenje, isto kao i bmw.
Uglavnom sve ovo ide na gore u svakom pogledu...
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Android polako umire? Generacija Z više preferira

Pustio sam u kucu jedan Ipad mini 4 mislim , trebao mi za drona jer DJI aplikacija mi nije radila tada na novim androidima. Nikad vise. Windows za posao, android za u dzep. Tacka.

Na putu stik, na jednom kraju usbA na drugom kraju USBc, kopiraj, brisi, prebacuj, dodaji oduzimaj koliko hoces, sa mog laptopa, na moj telefon, sa mog telefona na djecije telefone,  na tablete, na sta god, sa Apple govnetom ne znas odakle bi poceo ni gdje bi zavrsio. Uređaj je kvalitetan izvana gledajuci nema sta, al vec mjesecima stoji sa strane ne sluzeci nicemu jer je neupotrebljiv za nekog ako je naucio raditi mimo apple ekosistema.

 
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
captain_soap_McTawish kaže...

Hesiod, 700 p.n.e.

 

Sokrat, 380 p.n.e.

 Dva ogorčena starca kojima se više nije dizao pa su im mladi za sve krivi. Nisu problem mladi, problem su stare prdonje koji izgube zdravu motivaciju u životu i počnu se baviti sranjima a mladi su ti koji ispaštaju.

Mi starci se bojimo za budućnost? Jebe se nama za budućnost jer nas u njoj neće biti i zato radimo što god možemo da mladima bude gore.

15 godina
online
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer
Barbarosa kaže...

Pustio sam u kucu jedan Ipad mini 4 mislim , trebao mi za drona jer DJI aplikacija mi nije radila tada na novim androidima. Nikad vise. Windows za posao, android za u dzep. Tacka.

Na putu stik, na jednom kraju usbA na drugom kraju USBc, kopiraj, brisi, prebacuj, dodaji oduzimaj koliko hoces, sa mog laptopa, na moj telefon, sa mog telefona na djecije telefone,  na tablete, na sta god, sa Apple govnetom ne znas odakle bi poceo ni gdje bi zavrsio. Uređaj je kvalitetan izvana gledajuci nema sta, al vec mjesecima stoji sa strane ne sluzeci nicemu jer je neupotrebljiv za nekog ako je naucio raditi mimo apple ekosistema.

 

iPad mini 4 definitivno nije za usporedbu i komentiranje o tome što je govno, a što nije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Android polako umire? Generacija Z više preferira
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer


Wow, žele prodati svoje proizvode u svojim shopovima. Kakva gamad :)

Nisi valjda tek sad otkrio ”potrošačku psihologiju”, nešto što je glavna stvar kojom se bavi apsolutno svaka firma koja nešto proizvodi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Android polako umire? Generacija Z više prefer

Zato ih ja izjegavam dirati u širokom luku i živim sretno u neznanju 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice