Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija

poruka: 15
|
čitano: 5.247
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija".
15 godina
offline
Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija

E da postoji Samsung S Android One verzija .... onda bi ga možda i uzeo -- ovako samo Pixel i koji će već biti u budućnosti

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija

Nije baš neka prednost imati najnoviju verziju Androida.

Ako koristite samo google aplikacije onda je u redu ali ako koristite 

neke druge aplikacije uvijek neki problemi sa neusklađenosti.

Jednostavno ne rade kako bi trebalo,onda čekaš da ih ispoliraju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
Hm, na mojoj 6.1 još uvijek ništa od novog androida... hebeš takav andoid-one
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
picajzla0707 kaže...
Hm, na mojoj 6.1 još uvijek ništa od novog androida... hebeš takav andoid-one

 Pa imas vec 8.1 AOne programa, dok Galaxy S9+ je jos uvjek na 8.0, gdje je problem.

 

Inace, uskoro dolazi ovo ruglo od mobitela:

http://nokiamob.me/2018/10/nokia-9-bi-mogla-nositi-pureview-brend/

 

 

Koliko god volim Nokiu, ovo mi djeluje tako ruzno i bezveze. Nakon 1020,te 930 i 830, te Microsoftovog 950/XL-a,

Nokia nije napravila nista "kak spada" s kamerom - a imaju tolike tehnologije da bi mogli, al ne, drze se trendova,

trpaju one "rezove" za kamere na displayu, i 5 kamera, je vise=bolje, mos mislit.

 

Daj mi 41Mpix senzor, "oko" otraga, a ne ove sitne rupice za nista. I Xenon blic, a ne samo "dual-tone" LED.

Pa 950 ima tripple-tone LED, i svejedno se ne moze mjeriti sa 1020/808 Xenonom.

11 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
Pa ok, nije neki problem, navikao sam od ranije ne zmazungovu "ažurnost", no opet - ako ga reklamiraju kao takvog, onda bi novi android trebao doći max par dana nakon google uređaja
15 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
picajzla0707 kaže...
Hm, na mojoj 6.1 još uvijek ništa od novog androida... hebeš takav andoid-one

A tek zezancije poput kupiš Nokiu 6.1 kad ono ispostavi se da je za kinesko tržište i nije dio Android One programa...

 

Držim se ja Sonyja, fts.

Know your world.
14 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
Nema niti Nokia 7 plus još uvijek updejta, a prošlo već 2 mjeseca od predstavljanja Android Pite. Odnosno izbacili update u Indiji i nigdje više. Očekivao sam brže nadogradnje. Nisam impresioniran Android One programom. Očekivao sam više.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
@izzy007
Koji ce ti .urac android pita? Da li ces imati emocionalnu satisfakciju kad ti oreo iscezne iz telefona?
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 21:08 (Chico12).
7 godina
protjeran
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
picajzla0707 kaže...
Pa ok, nije neki problem, navikao sam od ranije ne zmazungovu "ažurnost", no opet - ako ga reklamiraju kao takvog, onda bi novi android trebao doći max par dana nakon google uređaja

 

izzy007 kaže...
Nema niti Nokia 7 plus još uvijek updejta, a prošlo već 2 mjeseca od predstavljanja Android Pite. Odnosno izbacili update u Indiji i nigdje više. Očekivao sam brže nadogradnje. Nisam impresioniran Android One programom. Očekivao sam više.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Android_One

 

Pa na zadnjoj verziji Android Ona ste - Google je za Android One program izbacio zadnje azuriranje 8.1.

Kad Google izbaci 9.0 za Android One, dobit ce te i to. Nisu proizvodjaci krivi sto Google radi sporije developing za AO program.

 

Proizvodjaci su krivi kada nisu u AO programu, pa uredjaj od 1000€ drze na 7.0 godinu dana.

14 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
izzy007 kaže...
Nema niti Nokia 7 plus još uvijek updejta, a prošlo već 2 mjeseca od predstavljanja Android Pite. Odnosno izbacili update u Indiji i nigdje više. Očekivao sam brže nadogradnje. Nisam impresioniran Android One programom. Očekivao sam više.

 Kako nema, koliko znam, update 9.0 za 7 plus je krenuo.

8 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija

Nema ni moja Nokia 7 plus, ali to ok jer je crkla a nabavio sam je prije 2 tjedna :-(

13 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
zota kaže...

Nije baš neka prednost imati najnoviju verziju Androida.

Ako koristite samo google aplikacije onda je u redu ali ako koristite 

neke druge aplikacije uvijek neki problemi sa neusklađenosti.

Jednostavno ne rade kako bi trebalo,onda čekaš da ih ispoliraju.

 Ja koristim Android 9 praktički od prvog dana otkad je izašao i nikakvih problema nemam, sve aplikacije rade kao i na starijoj verziji od prvog dana.

 

Uostalom, nije samo prednost to što imaš zadnju verziju Androida nego mobitel radi dosta fluidnije na čistom Androidu u usporedbi sa ovim skinovima ostalih proizvođača i nema bloatware-a. Znači operativni sustav radi onako kako je to i zamišljeno od Google-a. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 11:36 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
EricCartman kaže...

Nema ni moja Nokia 7 plus, ali to ok jer je crkla a nabavio sam je prije 2 tjedna :-(

Ne razumijem ovo??

Tvoja nema, ali je crkla, LOL.

 

Uostalom, Pie za Nokiu 7 Plus je tek krenuo.

Pa OP6 je isto nedavno dobio, Mate 10 PRO/P20 PRO isto krenulo sad itd itd.

Ako trenutno nemate, ne znači da nečete imat kroz par dana.

Ja sam na OP6 dobio doslovce 4-5 dana nakon što je update službeno krenuo.

 

Ako vam se neda čekat, uvijek možete skinut ranije preko drugih izvora.

Ali u svakom slučaju, 9.0 za 7 Plus je krenuo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
tatelj kaže...
picajzla0707 kaže...
Hm, na mojoj 6.1 još uvijek ništa od novog androida... hebeš takav andoid-one

 Pa imas vec 8.1 AOne programa, dok Galaxy S9+ je jos uvjek na 8.0, gdje je problem.

 

Inace, uskoro dolazi ovo ruglo od mobitela:

http://nokiamob.me/2018/10/nokia-9-bi-mogla-nositi-pureview-brend/

 

 

Koliko god volim Nokiu, ovo mi djeluje tako ruzno i bezveze. Nakon 1020,te 930 i 830, te Microsoftovog 950/XL-a,

Nokia nije napravila nista "kak spada" s kamerom - a imaju tolike tehnologije da bi mogli, al ne, drze se trendova,

trpaju one "rezove" za kamere na displayu, i 5 kamera, je vise=bolje, mos mislit.

 

Daj mi 41Mpix senzor, "oko" otraga, a ne ove sitne rupice za nista. I Xenon blic, a ne samo "dual-tone" LED.

Pa 950 ima tripple-tone LED, i svejedno se ne moze mjeriti sa 1020/808 Xenonom.

 ovo sad izgleda kao hejtanje sa tvoje strane...ako nokia 9 zaista bude tako izgleda, ne gledajući funkcionalnost kamere, izgled je ok kad se uzme u obzir izgled poleđine ostalih proizvođača...niti izgleda puno ljepse, niti puno ruznije...stvar ukusa...s tim da izgleda neobično, neviđeno, drugačije, pa prema tome ima samo prednosti u odnosu na izgled sa sljedeće dvije slike.

 

https://static.toiimg.com/thumb/msid-64193058,width-640,resizemode-4/64193058.jpg

 

https://cnet4.cbsistatic.com/img/UBKkzNqKXMOVZw_fKe9PeF07MxA=/1600x900/2018/08/15/9100706e-0640-49d9-b902-fca597422d71/samsung-galaxy-note-9-use-1257.jpg

...nadalje, ukoliko se odabir ovog broja kamera sa ovim rasporedom pokaze u konačnici kao ozbiljniji napredak u fotografiji mobitelom, to će dodatno opravdati odabir od strane nokije, tj hmd-a... prema tome ispadas neozbiljan i djetinjast sa tim "ruglo od mobitela"...znas i sam da je to stvar ukusa...ne vidim zasto ova nokia sa ovim rasporedom kamera djeluje ruzno i bezveze, a ovaj Note 9 koji ima kockasti okvir oko kamera te ispod toga kockasti okvir za otisak prsta djeluje super cool i zabavno...hejter si obicni...nemoj oduzimat priliku hmd-u da pokaze ono sto je pripremio za korisnike...zasto nisi npr spomenuo da ce ovaj mobitel imati otisak prsta ispod zaslona, a da konkurencija to jos nije uspila implementirati u svoje flagship modele?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2018 17:52 (tomko).
8 godina
offline
Re: Android One raste na krilima Nokije i Xiaomija
zabranjeniples kaže...
EricCartman kaže...

Nema ni moja Nokia 7 plus, ali to ok jer je crkla a nabavio sam je prije 2 tjedna :-(

Ne razumijem ovo??

Tvoja nema, ali je crkla, LOL.

 

 Pa kažem, ok je što nije još stigo update, jer mi je upravo riknula, pa mi trenutno ne treba... ide na servis

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice