Amsterdam dobiva prvi 3D ispisani metalni most

poruka: 5
|
čitano: 3.026
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amsterdam dobiva prvi 3D ispisani metalni most".
16 godina
offline
Amsterdam dobiva prvi 3D ispisani metalni most

Moj joystick kojega sam baš danas dovršio je bolji

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amsterdam dobiva prvi 3D ispisani metalni most

ko pravi Competition Pro ... bez žice :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Amsterdam dobiva prvi 3D ispisani metalni most

Žicu imam, samo još nisam implementirao. Prvo sam mislio staviti običan DB9 šteker na LAN kabel (najdostupniji kabel sa potrebnim brojem žica ), ali sam našao kod kineza produžni kabel za DB9 joysticke pa ću njega upotrijebiti i biti će k'o pravi. Osim boje, boja nije najsretnija , ali alternativa koju trenutno imam je bijela-prozirna. Trenutno se printa ta pa ćemo vidjeti kako će to ispasti :D.

 

Prije par godina sam napravio wireless adapter za C64/Amiga joysticke i miševe, mogao bih i to ubaciti unutra pa mi ne bi ni trebala žica , samo bi morao smisliti neku bateriju unutra .

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Amsterdam dobiva prvi 3D ispisani metalni most
Solo761 kaže...

Žicu imam, samo još nisam implementirao. Prvo sam mislio staviti običan DB9 šteker na LAN kabel (najdostupniji kabel sa potrebnim brojem žica ), ali sam našao kod kineza produžni kabel za DB9 joysticke pa ću njega upotrijebiti i biti će k'o pravi. Osim boje, boja nije najsretnija , ali alternativa koju trenutno imam je bijela-prozirna. Trenutno se printa ta pa ćemo vidjeti kako će to ispasti :D.

 

Prije par godina sam napravio wireless adapter za C64/Amiga joysticke i miševe, mogao bih i to ubaciti unutra pa mi ne bi ni trebala žica , samo bi morao smisliti neku bateriju unutra .

 wow, svaka čast!

Jel si to napravio za korištenje drtio na C64/Amigi ili za PC s emulatorom?

 

Ja se borim kako podesiti custom tipke na emulatoru i ona koristiti arcade joystick za igranje amiginih igara jer me ubija što amiga ima 4-way smjer kretanja palice dok su sve današnje palice 8-way i onda se u igricama od amige izuzetno teško mogu napraviti potezi u koso (npr. skok i desno)

16 godina
offline
Amsterdam dobiva prvi 3D ispisani metalni most

Drito na C64/Amigi/Atariu. Kod kineza ima za kupiti i set sa kablovima i malim komadićem elektronike na kojemu je USB kontroler pa možeš direktno piknuti u PC i stvar fercera kao USB Joystick. Samo je "problem" da ta elektronika podržava do 10 tipki i žao mi ju je upogoniti samo za dvije tipke. No opet, na ovo kućište ne stane 10 tipki. Problemi, problemi...

 

Hvala, ali nisam ja dizajnirao ovo, na thingiverse-u sam našao modele, samo sam to isprintao. Prvo sam krenuo sam nešto dizajnirati u FreeCAD-u, ali pošto mi 3D modelarske vještine nisu nešto to bi izgledalo kao obična kocka sa tipkama i palicom .

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice