Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela, a

poruka: 23
|
čitano: 4.970
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela, a ".
12 godina
odjavljen
offline
Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela, a

Jel ovo nešto novo? 🤷‍♂️

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
A kod nas bi bolje prosli da pokazujete na ulici... mladi bi mozda i trefili al dajte molim vas..... Eto jedva cekam da ovdje pocmem citat koja nasa kokos, koja misli da je sex bomba, silikone uvalila i usne operirala.... s kim se jebe nema smisla prenosit jer em se sa svima svakako bi i kasili jer dok objavite vijest vec kasnite za njih 3, 4.....
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 7:29 (jocommb).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela

nemoj tako, to su naše poduzetnice...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela

ili kako ja velim: ak su Ameri glupi, a vladaju svijetom (sve manje, ali ipak), koliko su ostali glupi ?!?

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 8:26 (Stric_Jura).
Moj PC  
14 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
Stric_Jura kaže...

ili kako ja velim: ak su Ameri glupi, a vladaju svijetom (sve manje, ali ipak), koliko su ostali glupi ?!?

 

upravo to

9 godina
neaktivan
offline
Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela, a

Nebi bilo drugacije u Hrvatskoj a vidim ni u Njemackoj.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
Stric_Jura kaže...

ili kako ja velim: ak su Ameri glupi, a vladaju svijetom (sve manje, ali ipak), koliko su ostali glupi ?!?

 a da malo propitamo i kriterij po kojem se za dijagnosticirati pamet ili glupost u ispitanika upotrebljava test  prepoznavanja mobitela...

Što nam uopće to govori?

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 11:23 (telefon 2).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
telefon 2 kaže...
Stric_Jura kaže...

ili kako ja velim: ak su Ameri glupi, a vladaju svijetom (sve manje, ali ipak), koliko su ostali glupi ?!?

 a da malo propitamo i kriterij po kojem se za dijagnosticirati pamet ili glupost u ispitanika upotrebljava test  prepoznavanja mobitela...

Što nam uopće to govori?

 

pa koliko ko prepoznaje svoj mobitel 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
6 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
telefon 2 kaže...

 a da malo propitamo i kriterij po kojem se za dijagnosticirati pamet ili glupost u ispitanika upotrebljava test  prepoznavanja mobitela...

Što nam uopće to govori?

 

Ne govori apsolutno ništa. Amerikanci su poznati po slabom općem znanju, ali blatit ljude zato što ne raspoznaju mobitele... Koga briga, ako je jeftin, ako može zvat i slat poruke i tu i tamo na internet, zaboli me koja je marka.

15 godina
offline
Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela, a

Kad se ugradi kamera ispod ekrana, sa prednje strane nece biti moguce raspoznati o kojem se mobitelu radi.

Vec sad, meni svi sa teardrop notchom izgledaju jednako.

 

Doduse, iako izbjeegavam komentirati pomodarstva, priznati cu da mi je cijeli trend oko smartphonea najgori trend u tehnologiji, beskorisnija je jedino RGBizacija svega na stolu.

 

Nije mi jasno kako tech-tuberi uspji nakrtiti toliko vievowa, a svaki video je ponavljanje istog, ili objava da ce nakon "x genericnog androida" korisiti iPhone X dana.

Flagship izlazi jednom mjesecno, ne znam bih li mogao svaki dan otvarati jednake mobitele i objasnjavati razlike u nijansama boje. Novcu usprkos, cini se kao jako zatupljujuc posao.

 

Revieweri automobila bar podju na neku novu lokaciju, pa voze, a i nije isti Snapdragon ispod haube pa se osjeti bar neka razlika.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela, a

nisam do danas znal da sam amerikanac. jedino još ne znam jesam li indijanac, mehikanac, crnac, bijelac ili azijat. možda me jutarnje brijanje prosvijetli. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
1.Afro-Amerikanac
2.Azio-Amerikanac
3.Euro-Amerikanac
4.Amero-Amerikanac

Meni u domovnica piše Afro-Neandretalac
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
To su globalni rezultati.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela, a

Fantastično istraživanje s još boljim naslovom koji upućuje na sve Amerikance. Pa kaže:

"Istraživanje je obuhvatilo 2.000 američkih potrošača, starijih od 18+ godina koji su u trenutku ispitivanja posjedovali vlastiti pametni telefon."

 

SAD imaju cca 330 milijuna stanovnika, što znači da je ispitivanje provedeno na cca 0,0061‰ (promila) od ukupnog stanovništva, ali 'ajde nek ih bude "samo" 100 milijuna koji su stariji od 18 i imaju mobilni telefon, pa dođemo do toga da podatak vrijedi za "impresivnih 0,02 ‰ Amerikanaca.

 

Kako bi jedna statistika rekla 99% svih statistika ne odgovara stvarnom stanju. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela, a

ove godine smo mi preuzeli titulu najgluplje zemlje na svijetu, ispred amerike i sjeverne koreje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
devotion kaže...

Fantastično istraživanje s još boljim naslovom koji upućuje na sve Amerikance. Pa kaže:

"Istraživanje je obuhvatilo 2.000 američkih potrošača, starijih od 18+ godina koji su u trenutku ispitivanja posjedovali vlastiti pametni telefon."

 

SAD imaju cca 330 milijuna stanovnika, što znači da je ispitivanje provedeno na cca 0,0061‰ (promila) od ukupnog stanovništva, ali 'ajde nek ih bude "samo" 100 milijuna koji su stariji od 18 i imaju mobilni telefon, pa dođemo do toga da podatak vrijedi za "impresivnih 0,02 ‰ Amerikanaca.

 

Kako bi jedna statistika rekla 99% svih statistika ne odgovara stvarnom stanju. 

 ili da citiramo Marka Twaina:

 

postoji laž, prokleta laž i - statistika!

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
Stric_Jura kaže...

ili kako ja velim: ak su Ameri glupi, a vladaju svijetom (sve manje, ali ipak), koliko su ostali glupi ?!?

 Čuj malo invazije tu i tamo, malo uvoza pameti i eto ih. Fin kokteličić.

 

Frend koji je iz Bosne direktno otišao u Kentucky Bible Belt veli da im je razina glupoće na zavidnoj razini.

 

Ja nekako i dalje ne bih volio imati njihov način života. 

 

P.S.

 

What's the difference between Americans and yogurt?

If you leave yogurt alone for 200 years it'll grow a culture

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 9:18 (DarthMarkus).
14 godina
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela

bijah na američkom Srednjem Zapadu..

 

i OK, slažem se za dobar dio prigovora s stanovišta europske uljudbe...

 

ali i dalje stoji ono - ak su oni glupi, koliko su ostali glupi...

 

a propos kulture, citat Clemenceaua:

 

Amerika je jedina nacija u povijesti, koja je čudesno iz barbarstva prešla u dekadenciju, bez razdoblja civiliziranosti između....

Ju je je? Je ju je!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
Iskreno, europska “uljudba” koji spominješ i pamet nisu nimalo na boljoj razini nego u SAD-u. To je ogromna zemlja sa puno različitosti pa je logično da se nadu veći specijalci nego kod nas, ali generalno je daleko ispred EU, a pogotovo Hrvatske. Ameri su praktičari dok za EU je sto vise birokracije to bolje. I to sto se hrpa Hrvata buni kako ameri ne znaju gdje smo mi i neke druge geo činjenice - pa rijetko tko u HR zna gdje je Sao Tome i Principe.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
Iskreno, europska “uljudba” koji spominješ i pamet nisu nimalo na boljoj razini nego u SAD-u. To je ogromna zemlja sa puno različitosti pa je logično da se nadu veći specijalci nego kod nas, ali generalno je daleko ispred EU, a pogotovo Hrvatske. Ameri su praktičari dok za EU je sto vise birokracije to bolje. I to sto se hrpa Hrvata buni kako ameri ne znaju gdje smo mi i neke druge geo činjenice - pa rijetko tko u HR zna gdje je Sao Tome i Principe.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
4 godine
protjeran
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela

Devotion@ Zaista misliš da je ostalih 329 milijuna Amerikanaca pametnije? 

Nema gluplje nacije na svijetu. Izrazito glup narod koji ne zna ama baš ništa (o životu, povijesti, biologiji i zemljopisu pogotovo!) i da nema imigranata, propali bi odavno. Uništili su svoju zemlju, te sve ostale poput Iraka, Afganistana i Sirije. 20 godina su već u Afganu, a ni sami ne znaju zašto... Ali zato znaju pametni Izraelci.

5 godina
protjeran
offline
Re: Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela
ti koko si sigurno najrelevantija osoba nama objasnjavati o glupoci amera...
a tvoji zakljucci izlaze sigurno iz: yt filmica, americkih filmova, serija, dokumentaraca debelih leftardskih tipova koji zaradjuju na budalama tipa koko, i slicnih proizvoda... decko - pojma ti nemas o americi- jos jednom- pojma ti nemas !
ili si neki nadrkani klinac zadojen ruskom/kineskom propagandom, ili si stednjovjecni frustrirani tipus, sa 20-50 kg viska, neobrijan, sa slabo placenim poslom(ak uopce radis...) , jesi bil u americi ? osim mozda turisticki 3-5 dana? jesi zivjel i radil tamo? jesi studiral u americi, jesi zaradil placu tamo, platil porez, rental stan/kucu, isel u bolnicu? jesi li??? ili samo seres kvake, velike KVAKE a pojma nemas o AMERICI- namjerno velikim slovima...
14 godina
offline
Amerikanci muku muče s prepoznavanjem mobitela, a

pa nije baš AMERIKA ni takva kako ti vidiš kekec, ali daleko da je po KokoBillovom...

 

žalosno je kad mi klinac tam veli da 2/3 njegovih kolega nije bilo dalje od 100 milja od svog grada...

 

a to je simptomatično za Ameriku, koja je koliko toliko uljuđena 100 milja od obala oceana... ali dalje od toga je mrak balkanske krčme s par svijetala u noći, bojim se...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice