Amerikanci hakiraju mozgove muha

poruka: 6
|
čitano: 8.045
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amerikanci hakiraju mozgove muha".
12 godina
neaktivan
offline
Amerikanci hakiraju mozgove muha

Ovo je već odavno u pogonu. Vidi se najbolje kod onih malih vinskih mušica, kad stanu ispred tebe pa krene skeniranje ili se sakriju sa strane i špijuniraju. 

 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Amerikanci hakiraju mozgove muha
.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Amerikanci hakiraju mozgove muha

s obzirom na to da je rvacka važan sigurnosni čimbenik u regiji i člankinja nato-a, mogli bismo značajno pridonijeti razvoju ove "besposlen-pop-i-jariće-krsti" inicijative ili isporukom govana na koje će muhe rado slijetati ili aplikacijom "moja muha" (ne može "my fly", Dragane, jer je fly i rasporak iliti šlic, što bi u developera moglo izazvati zbunjidbu) te napokon postavi domovinu na kartu svjetske znanosti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Amerikanci hakiraju mozgove muha

-hakiranje kao i svako djelo provale-prevare ili korištenja, bez izričite dozvole vlasnika je kazneno djelo.. pa ako hakiraju muhu tad su 'teroristi', osim ako je to cccp-muha (ne cece-muha).. tad je to opravdano, za slobodu i sl. floskule.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
8 0 hvala 0
3 godine
offline
Amerikanci hakiraju mozgove muha

E, *ebga, sad ću od straha od muha morati paziti što govorim. (kao što sam se počeo bojati biljaka nakon one vijesti da se biljke planiraju koristiti u špijunaži)

Što ako one kažu mojem direktoru sve što sam pričao protiv firme.

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Amerikanci hakiraju mozgove muha
Mislim da su oni hakirali mozgove pola Europe. Neznam, sta se uopce bave mušicama
Moj PC  
4 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice