Ovaj američki startup ima ideju kako stvoriti tihi

poruka: 5
|
čitano: 5.924
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovaj američki startup ima ideju kako stvoriti tihi".
7 godina
offline
Ovaj američki startup ima ideju kako stvoriti tihi

Eh, jos jedan od onih startup + lijepi 3D renderi clanaka....

Bilo bi lijepo da umjesto ovakvih clanaka o vaporwareu prenosite kada neki od startupa zapravo ostvari svoje obecanje i izbaci vani proizvod koji radi. Ali u tom slucaju vidim problem, a to je da bi Bug ima max 2 clanka ovog tipa godisnje, ako i toliko. 

 
10 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Ovaj američki startup ima ideju kako stvoriti
Ako je buka problem, samo stišaš zvuk na 3d animaciji.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.8.2021 9:00 (Theophilus Ruy).
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovaj američki startup ima ideju kako stvoriti
Radim startup za moj novi izum. Ima 4 kotaca,4+ sjedala, vozi po cesti, moze bit na struju il benzin,ima i volan, al ne okrugli nego cetvrtasti (revolucija) i zove se: 4kotacni transporter. Radim ga iz nule jer niko nikad tako nesto nije napravio, pa da razvoj bude skuplji...
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovaj američki startup ima ideju kako stvoriti tihi

a jesu se javili Petricu da im zrihta štand u lasu i vegasu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ovaj američki startup ima ideju kako stvoriti
zlosobno kaže...
Radim startup za moj novi izum. Ima 4 kotaca,4+ sjedala, vozi po cesti, moze bit na struju il benzin,ima i volan, al ne okrugli nego cetvrtasti (revolucija) i zove se: 4kotacni transporter. Radim ga iz nule jer niko nikad tako nesto nije napravio, pa da razvoj bude skuplji...

 Kol'ko trebaš? Daj broj računa!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice