Američka vojska testira podvodne metke

poruka: 17
|
čitano: 4.775
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američka vojska testira podvodne metke".
15 godina
offline
Američka vojska testira podvodne metke

lijepo je znati da vještina inovacije načina međusobnog ubijanja napreduje, polako ali sigurno. jer nož pod vodom nije dovoljan. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 12:46 (Ajar).
Moj PC  
17 0 hvala 0
6 godina
offline
Američka vojska testira podvodne metke

WAR...WAR NEVER CHANGES...

da nije bio ranjavanja u ratu,nebi bilo niti Coca Cole...hebiga možda smo izašli fizički iz pećine,ali ipak nismo još niti se približili izlazu mentalno:(

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke
Ajar kaže...

lijepo je znati da vještina inovacije načina međusobnog ubijanja napreduje, polako ali sigurno. jer nož podvodom nije dovoljan. 

 Noz moze zahrdjati pa dobijes tetanus!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Američka vojska testira podvodne metke

Stvarno je "utješno" znati da te ni voda više ne može spasiti od metka. Kad bi u svim granama znanosti bili tako uspješni kao u vojnim, pa gdje bi nam bio kraj. Beskrajnoj količini načina kako ubiti čovjeka dodajemo još jedan.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke
učo kaže...

Stvarno je "utješno" znati da te ni voda više ne može spasiti od metka. Kad bi u svim granama znanosti bili tako uspješni kao u vojnim, pa gdje bi nam bio kraj. Beskrajnoj količini načina kako ubiti čovjeka dodajemo još jedan.

 Kada nas napadnu alieni, nećeš više prigovarati

6 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke
Diablo86 kaže...
učo kaže...

Stvarno je "utješno" znati da te ni voda više ne može spasiti od metka. Kad bi u svim granama znanosti bili tako uspješni kao u vojnim, pa gdje bi nam bio kraj. Beskrajnoj količini načina kako ubiti čovjeka dodajemo još jedan.

 Kada nas napadnu alieni, nećeš više prigovarati

 

Dok su Will Smith i Jeff Goldblum živi...Alieni odlučili da do daljnjeg odgađaju bilo kakve invazije

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke
učo kaže...

Stvarno je "utješno" znati da te ni voda više ne može spasiti od metka. Kad bi u svim granama znanosti bili tako uspješni kao u vojnim, pa gdje bi nam bio kraj. Beskrajnoj količini načina kako ubiti čovjeka dodajemo još jedan.

 Pa vojna industrija i je doprinijela razvoju mnogih drugih znanstvenih grana! Mnogi izumi i tehnoloske inovacije kreirane su upravo od znanstvenika u vojnim industrijama diljem svijeta. Kad pogledas samo 1. i 2. svjetski rat i utrke u naoruzanju, koliko je svijet u tehnoloskom smislu isao naprijed iz dana u dan je fascinantno, osim naravno ubijenih i ranjenih. Ali cak su i oni potpomogli razvoj mnogih lijekova i zahvata koji do tad nisu bili moguci, tako da, sve je to imalo svoju ulogu... pa tako i ovo istrazivanje, koje ce otkriti neke nove granice mehanike fluida i sigurno nam dati odgovore na pitanja koja nismo znali ranije! 

14 godina
offline
Američka vojska testira podvodne metke

ma sve to stoji o razvoju, ali kako onda u svakom novom ratu raste potrošnja streljiva po neprijateljskom vojniku izbačenom iz stroja ?!?

 

Ratovi, osobito u "civiliziranom-ljudsko-pravnom" 20. a bogami i 21. stoljeću, kose prije svega - civile....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke
=XFX=PlayHard kaže...

 Pa vojna industrija i je doprinijela razvoju mnogih drugih znanstvenih grana! Mnogi izumi i tehnoloske inovacije kreirane su upravo od znanstvenika u vojnim industrijama diljem svijeta. Kad pogledas samo 1. i 2. svjetski rat i utrke u naoruzanju, koliko je svijet u tehnoloskom smislu isao naprijed iz dana u dan je fascinantno, osim naravno ubijenih i ranjenih. Ali cak su i oni potpomogli razvoj mnogih lijekova i zahvata koji do tad nisu bili moguci, tako da, sve je to imalo svoju ulogu... pa tako i ovo istrazivanje, koje ce otkriti neke nove granice mehanike fluida i sigurno nam dati odgovore na pitanja koja nismo znali ranije! 

Koliko je uopće moralno i etički koristit takvu tehnologiju i saznanja? Pitao bi te za mišljenje da si se ti ili netko tebi blizak našao na drugoj strani tog "razvoja".

15 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke
=XFX=PlayHard kaže...

Pa vojna industrija i je doprinijela razvoju mnogih drugih znanstvenih grana! Mnogi izumi i tehnoloske inovacije kreirane su upravo od znanstvenika u vojnim industrijama diljem svijeta.

 

 

=XFX=PlayHard kaže...

Kad pogledas samo 1. i 2. svjetski rat i utrke u naoruzanju, koliko je svijet u tehnoloskom smislu isao naprijed iz dana u dan je fascinantno, osim naravno ubijenih i ranjenih.

 

=XFX=PlayHard kaže...

 Ali cak su i oni potpomogli razvoj mnogih lijekova i zahvata koji do tad nisu bili moguci, tako da, sve je to imalo svoju ulogu...

 
 

=XFX=PlayHard kaže...

pa tako i ovo istrazivanje, koje ce otkriti neke nove granice mehanike fluida i sigurno nam dati odgovore na pitanja koja nismo znali ranije! 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 10:54 (wyks).
6 godina
protjeran
offline
Američka vojska testira podvodne metke

Ih, Rusi su to davno napravili... https://hr.rbth.com/science/2013/07/23/automat-amfibija_iz_tule_20901

 

Ja im sad pomažem napraviti prigušivač za podvodnu rafalnu paljbu... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 11:18 (Anđeo bez falinge).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke
Nvm :)
K
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 17:32 (Korky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke

You know what the fellow said – in Italy, for thirty years under the Borgias, they had warfare, terror, murder and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci and the Renaissance. In Switzerland, they had brotherly love, they had five hundred years of democracy and peace – and what did that produce? The cuckoo clock.

14 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke

i eto Švajcarci deru Talijance po standardu...

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke
Stric_Jura kaže...

i eto Švajcarci deru Talijance po standardu...

 zato talijani deru švicarce u demokraciji - zadnjih tričetvrt stoljeća skoro pa svake godine promijene vladu

14 godina
offline
Re: Američka vojska testira podvodne metke
HCMAA kaže...
Diablo86 kaže...
učo kaže...

Stvarno je "utješno" znati da te ni voda više ne može spasiti od metka. Kad bi u svim granama znanosti bili tako uspješni kao u vojnim, pa gdje bi nam bio kraj. Beskrajnoj količini načina kako ubiti čovjeka dodajemo još jedan.

 Kada nas napadnu alieni, nećeš više prigovarati

 

Dok su Will Smith i Jeff Goldblum živi...Alieni odlučili da do daljnjeg odgađaju bilo kakve invazije

 Nije da ja prigovaram, ljudi su takvi kakvi su - rat im je omiljen sport. Jasno mi je da je rat najveći poticaj za napredak tehnike, ali ipak mi je tužno to da ljudi najviše gledaju kako će ubiti drugog čovjeka. Što se aliena tiče, tu si u pravu, dobro je biti spreman, za svaki slučaj, jer iz (naše) povijesti je poznato da jače civilizacije zatru slabije, a pretpostavljam da bi alieni koji mogu letjeti između zvijezda, bili na puno većem tehničkom razvoju nego što smo to mi, što bi za nas moglo imati loše posljedice.

dolazim odmah - Godot
4 godine
neaktivan
offline
Američka vojska testira podvodne metke

alieni  lol  za amere kanadjani su alieni kamoli mi 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice