Američka vojska počinje koristiti džepne nadzorne

poruka: 47
|
čitano: 8.962
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američka vojska počinje koristiti džepne nadzorne ".
14 godina
offline
Američka vojska počinje koristiti džepne nadzorne

još da im stave puščane cijevi, eto ti modernog ratovanja: padneš mrtav, a nemaš pojma ni tko te ni odakle te pogodio.

u srednjovjekovnom ratovanju mogao ai barem ostati živ na temelju svoje vještine i hrabrosti

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo

Sem ukoliko te neko strijelom ili samostrelom ne zvrkne iz daljine :D

5 godina
protjeran
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Jbmumtr, ali za koji kua moramo stalno ratovati? Jebali nas resursi.

Sve te vojne sile su najobičnije terorističke organizacije.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
12 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
ludizao kaže...

Trebam jedan za voajerske aktivnosti 

 Već vidim slogan kompanije koja prepozna taj potencijal:

 

-kvalitetnim džepnim dronom do kvalitetnog džepnog biljara i....

 

-4K susjeda, 360° FOV, samo za odlikaše

 

-spretno upravljaj dronom

izbjegavaj susjedin zid

pa će biti sretan spermatozoid 

 

-visoko učilište Algebra nudi tečaj osposobljavanja za upravljača dronom za drkaroše svih dobi !!! Požurite dok daljinski upravljači nisu još uvijek zaflekani bijelim mrljama (a i upisuje se u radnu knjižicu, uz obavezan ejakulat pečat koji se prizna u cijeloj EU i svim geodetskim uredima)

 

-itd.

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 11:56 (fer-de-lance).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Bataljon... sta je novinar sluzio JNA?
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo

15 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
jocommb kaže...
Bataljon... sta je novinar sluzio JNA?

 u čemu je problem? većina redakcije je moje godište i da - "služili smo narodu" i u jna (ja bio i poslije u ratu, samo sam sad branitelj - ostalo isti q. tri ves-a: artiljerac - računač za haubice, raketaš i snajperist). nismo bili dovoljno talasemični. ja i danas ne pušim ove tuđmanluke s ustaškim novcem i činovima u vojsci pa je, primjerice, kapetan - kapetan (na brodu, na kopnu, u avijaciji, u čitavom svijetu) a satnik je urar. bataljun je battalion svugdje osim u tuđmaniji (satnija, što li?).  znaš, svijet je postojao i prije 1990. radije strana riječ nego "tuđmanova nostalgija". živio građanski otpor gluposti! 

 

nota bene, ove drončeke smo imali u COD-u. nije se dugo čekalo na primjenu u praksi. možda dobijemo i onu pušku na užarene zakovice iz bioshock-a (uz univerzalan i općeprimjenjiv pajser). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 13:40 (Ajar).
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
jocommb kaže...
Bataljon... sta je novinar sluzio JNA?

 Battalion, battaglione.... možda i je služio, kao što i Rvat'ne skaču na ars tirare (lat. umijeće izbacivanja)  jer, glede i unatoč, Turska je u srcu kao i Topkapı, pa samim tipm je topništvo vrhunac vojne terminologije...

 

iako artiljerija pokriva: topove, haubice, top-haubice, haubice-topove, raketne bacače i teške minobacače

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Ajar kaže...
jocommb kaže...
Bataljon... sta je novinar sluzio JNA?

 u čemu je problem? većina redakcije je moje godište i da - "služili smo narodu" i u jna (ja bio i poslije u ratu, samo sam sad branitelj - ostalo isti q). nismo bili dovoljno talasemični. ja i danas ne pušim ove tuđmanluke s ustaškim novcem i činovima u vojsci pa je, primjerice, kapetan - kapetan (na brodu, na kopnu, u avijaciji, u čitavom svijetu) a satnik je urar. bataljun je battalion svugdje osim u tuđmaniji (satnija, što li?).  znaš, svijet je postojao i prije 1990. radije strana riječ nego "tuđmanova nostalgija". živio građanski otpor gluposti! 

 

nota bene, ove drončeke smo imali u COD-u. nije se dugo čekalo na primjenu u praksi. možda dobijemo i onu pušku na užarene zakovice iz bioshock-a (uz univerzalan i općeprimjenjiv pajser). 

 slažem se da ne treba "rvatovati", ali isto tako: satnije - sotnja - stotina - četa...nije to ustašluk niti tuđmanizam

 

a u mornarici (i za Yugovine) su bili časnici, uz kapetane (glavonje) na brodovima...

 

uglavnom većina tih naziva u slavenskim jezicima je iz poljskoga koji ima najbolje razrađeno vojno nazivlje...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Stric_Jura kaže...

 slažem se da ne treba "rvatovati", ali isto tako: satnije - sotnja - stotina - četa...nije to ustašluk niti tuđmanizam

 

a u mornarici (i za Yugovine) su bili časnici, uz kapetane (glavonje) na brodovima...

 

uglavnom većina tih naziva u slavenskim jezicima je iz poljskoga koji ima najbolje razrađeno vojno nazivlje...

 istina. oficiri ("službujući"; to im je posao) je zbirna opća imenica, implicirajući da su ostali (naniže) "sitna boranija", potrošni materijal i topovsko meso. zapravo tako i jest. s oficirima se oduvijek bolje postupalo, posebno kad bi ih ukebalo. sjećam se da su pomorski bili časnici. valjda zato jer su, za razliku od kopnenih, bili časni ljudi.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Američka vojska počinje koristiti džepne nadzorne

eh zamisli kad bi po selima one betmene s raspelima nazvao oficir - tj. službujući/službenici...

 

e to bi bila povika... 

 

a zapravo to jesu, jedna te ista stvar iz dana u dan, birokratska organizacija.....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Meni svejedno jer znam sve te nazive i velicine...Mozda neznam ko ti jer imas godina da si vjerovatno duzio koplje i samostrel jos 🤪🤣.... al kad vec prevode clanak mogu ga prevest kako treba... nisam se ja pravio pametan i odma ispravljo kao sto se to redovno radi ovdje...ja prvi nepisem kako treba i nezanima me, al sam na forumu a ne novinar...pisem kako mi je brze i razumije me se... al makar bi novinari trebali znat pisat...mislim ako se nesta radi da se onda napravi kako treba a ne da se fusari... bar bi tako trebali svi radit...
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Antiseptik kaže...
Jbmumtr, ali za koji kua moramo stalno ratovati? Jebali nas resursi.

Sve te vojne sile su najobičnije terorističke organizacije.

 "...onaj tko mačeve pretopi u plugove -za drugog će orat!..."

5 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Jel netko zna broj telefona one tete sa prve slike...volio bih da skupa širimo demokraciju...ne mora se bojati....imam i ja vojnu knjižicu....53.bojna mdp
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 17:48 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo

što, misliš da je pripadnica "Šupljeg bataljona"?

Ju je je? Je ju je!
5 godina
protjeran
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
@IIInuclearlll
I ja znam jednu:
"...tko pod drugim jamu kopa - sam u nju upada!..."
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2019 22:20 (Antiseptik).
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Antiseptik kaže...
@IIInuclearlll
I ja znam jednu:
"...tko pod drugim jamu kopa - sam u nju upada!..."

 To si naucio od onih koji su takvu zvjezdu na celu nosili 

VenAtoR#2231
5 godina
protjeran
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
@joco...
Ti nisi normalan.

U ostalom, poslovica bi se mogla prije odnositi na tvoje: prvi ste počeli (jame kopati).
Pis on ju, tu :P
15 godina
neaktivan
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Pa ja sam to tako i shvatio. Tu poslovicu bi trebalo uklesati kod Jazovke i sličnih mjesta koje profesionalne narikače posjećuju.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 15:47 (Visak).
5 godina
protjeran
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Bolje je otkloniti svaku sumnju ;)
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 15:56 (Antiseptik).
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Otkud ti znas koji sam ja? Nisam ni jedan ni drugi...al nisam nista krivo ni reko jer su ti s tom Zvjezdom poceli rat i izgubili ga....ili kad vec prozivas tvoji su izgubili 🤣.....
VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Da da...sigurno....to mislis za one pletenice jel? Vojska je nosila pletenice to mislis? Vrijedanje zlocinaca je jedno i priduzujem se tome.... al da vrijedas nevino pobijene to ti bas i nije uredu....
VenAtoR#2231
5 godina
protjeran
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
@joco...

Iz (savezničkog) aviona se vidi koji si ti. Antifašist, jamačno, nisi.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 20:07 (Antiseptik).
14 godina
offline
Američka vojska počinje koristiti džepne nadzorne

a gle možda nije antifašist, ali ne znači da je stoga Antin fašist...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Svim Američkim tetama sritan Independence day....živim u nadi da će me jedna od teta kad tad udomiti...ti zarađuju pare s ostalo je moja briga
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Takav kao ti sigurno nisam nit cu ikad bit 🤣.... a kakav sam ja ti je odgovorio kolega... jer daba vama pricat i govorit jer po vama ko nece zvjezdu odma je sve najgore.... gle meni je zajebancija bila ono gore, neznam tko si i odakle si i nije na kraju ni bitno... al malo je glupo odma se hvatat ozbiljnosti i ovo ono a na forumu smo i pogotovo vamo nebi trebalo bit prepucavanja o tom....
Ali dno dna mi je rugat se sa zrtvama ko Visak.... nebitno cije i koje... zlocin je zlocin...
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2019 22:21 (jocommb).
5 godina
protjeran
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Ma, da, da, zločin je zločin (ali je partizanski veći, jelda).

SF/SN
Pis on ju, tu :P
11 godina
protjeran
offline
Američka vojska počinje koristiti džepne nadzorne

Daleko smo stigli od ratovanja kopljem i kamenom.

Al koliko vidim, tema je debelo u offtopicu, jer crveni krvožedni kmeri za razliku od prahistorijskog čovjeka s kopljem nisu u stanju napredovati.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo
Kako se odmah razbudite, čudo jedno - a nije vam se (ni) gospa ukazala no zvijezda ;)
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 8:41 (Antiseptik).
14 godina
offline
Re: Američka vojska počinje koristiti džepne nadzo

e vidiš to je ipak poklič gorskog tića A.P....

 

a nije iz libreta "Zrinskog"...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice