Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

poruka: 80
|
čitano: 16.413
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv".
15 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Ma vidiš da su kinezi. Skuplje verzije dronova sa aliexpresa...

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Obzirom na veličinu svemira i probleme putovanja kroz tu veličinu djeluje mi nemoguće da se ikako susretnu dvije inteligentne civilizacije.Naravno ako se igrom slučaja ne stvore odn.evoluiraju u blizini jedna drugoj  na nekoliko svjetlosnih godina .

Civilizacije dostugnu vrhunac i uništenja  a da se  nikada ne susretnu !

waaagh ;
 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

ma došli su oni u naš sustav još pitajboga kad (možda i prije dinosaura; star je svemir pa je bilo vremena za putovanja, makar i jednosmjernih)  i čmrlje po mjesecima i planetama a sad imaju priliku i zajebavati (američke, jasno) pilote i vrijedne ratare po žitaricama. dok se ne dogovorimo da je na zemlji ipak čeljad bijesna/kuća tijesna za sve što bi se naselilo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 17:42 (Ajar).
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Letećih pjata (tanjura) ima od kad postiji bračna zajednica. Nema se tu što otkrivati.

 
6 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
Kao da je itko očekivao da će priznati istinu i da su to vanzemaljci. Sad su se našli Rusije i Kine. Napreduju, nisu više meteorološki baloni, Venere i izmaglice. Samo ima jedan problem u cijeloj priči. Što je s viđenjima koja se događaju od pamtivjeka, pa i u 20 stoljeću kada NITKO na Zemlji nije mogao imati takvu tehnologiju? Rusi i Kinezi? Pa tko to može povjerovati?
Moj PC  
6 3 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Tocno tako Azmo slazem se ma ne 100% nego 200%......

 

Nabijem ih na jednu stvar, a koji k...c im onda leti iznad glava cijelo vrijeme i tako cijelu jebenu povijest vec,mozda oni sami samo iz buducnosti.....ma ti ameri su budale na kubik, teski paranoici, pogledajte kanal BalkanUFO na YT, decko stvarno radi odlican posao, obradit ce i ovu temu sigurno vec u nedjelju....pozdrav bugovci....

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 16:59 (Barracuda727).
Moj PC  
2 6 hvala 1
5 godina
online
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
Azmo kaže...
Kao da je itko očekivao da će priznati istinu i da su to vanzemaljci. Sad su se našli Rusije i Kine. Napreduju, nisu više meteorološki baloni, Venere i izmaglice. Samo ima jedan problem u cijeloj priči. Što je s viđenjima koja se događaju od pamtivjeka, pa i u 20 stoljeću kada NITKO na Zemlji nije mogao imati takvu tehnologiju? Rusi i Kinezi? Pa tko to može povjerovati?

 Istinu ce pokazati snimke buducnosti, tamo negdje 2030-e, naravno snimljene u 240p

9 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
Sve si lijepo argumentirao!Bravo
9 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
https://www.novilist.hr/novosti/svijet/sluzbeno-americko-izvjesce-nema-dokaza-za-vanzemaljce-ali-brojne-nlo-e-ne-mozemo-objasniti/

Zašto ne kažu istinu?, jer bi vrlo vjerovatno došlo do panike i većih problema u društvu zbog straha od nepoznatog, tehnološki daleko superiornijeg te neznanja tko su oni - jer postoje neka bića iz svemira koja nas posjećuju već tisutljećima, istražuju, upozoravaju na probleme ponašanja i razmišljanja ljudi, interveniraju u sprječavanju većih nesreća, dijele znanje i tehnologiju na bolje svima nama, jer u biti smo mi svi jedno. Kada ljudska rasa dosegne tu razinu znanja, svijesti, dobra prirodno će se priključiti u pomoći prema drugim "nerazvijenim" civilizacijama u svemiru. Naravno, postoji nekolicina rasa iz svemira koja dolaze te rade "loše" ljudima. Ova bića su u nekoj sličnosti sa našim trenutnim stanjem kolektivne svijesti... No ne treba se bojati, jer smo u tom smislu ipak zaštićeni. E sada je to već druga priča, kako i od koga....
 
1 3 hvala 0
5 godina
online
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

A sto je istina, prosvijetli nas?

 

Dobrocudni svemirci dolaze u zvrkastim NLO-ima i... lete iznad oceana? Nezgodno, bas ih nitko nikada nije snimio kamerom boljom od komada krumpira s 2 elektrode

 

Pa bas su nepristojni, zasto nisu nikad ostavili ikakav drugi trag npr na zemlji? Ono, osim piramida i Stonehengea, to znamo da su oni

 

Aha, krugovi u zitu koje su svemirci napravili svojim brodovima (foto). Nema nikakvog drugog objasnjenja ni za to

 
9 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
encoding kaže...

A sto je istina, prosvijetli nas?

 

Dobrocudni svemirci dolaze u zvrkastim NLO-ima i... lete iznad oceana? Nezgodno, bas ih nitko nikada nije snimio kamerom boljom od komada krumpira s 2 elektrode

 

Pa bas su nepristojni, zasto nisu nikad ostavili ikakav drugi trag npr na zemlji? Ono, osim piramida i Stonehengea, to znamo da su oni

 

Aha, krugovi u zitu koje su svemirci napravili svojim brodovima (foto). Nema nikakvog drugog objasnjenja ni za to

Taman da ću napisati, on zna da oni skrivaju istinu, a ako je skrivaju kako je on zna.. Zbunjujuće.. 

16 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
mbolf2014 kaže...
https://www.novilist.hr/novosti/svijet/sluzbeno-americko-izvjesce-nema-dokaza-za-vanzemaljce-ali-brojne-nlo-e-ne-mozemo-objasniti/

Zašto ne kažu istinu?, jer bi vrlo vjerovatno došlo do panike i većih problema u društvu zbog straha od nepoznatog, tehnološki daleko superiornijeg te neznanja tko su oni - jer postoje neka bića iz svemira koja nas posjećuju već tisutljećima, istražuju, upozoravaju na probleme ponašanja i razmišljanja ljudi, interveniraju u sprječavanju većih nesreća, dijele znanje i tehnologiju na bolje svima nama, jer u biti smo mi svi jedno. Kada ljudska rasa dosegne tu razinu znanja, svijesti, dobra prirodno će se priključiti u pomoći prema drugim "nerazvijenim" civilizacijama u svemiru. Naravno, postoji nekolicina rasa iz svemira koja dolaze te rade "loše" ljudima. Ova bića su u nekoj sličnosti sa našim trenutnim stanjem kolektivne svijesti... No ne treba se bojati, jer smo u tom smislu ipak zaštićeni. E sada je to već druga priča, kako i od koga....

Istina nije podobna(barem za sad), pogotovo u svjetskom poretku gdje večina ljudi vjeruje u razne bogove koje niko nikad nije nigdje videl.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-vojna-organizacija-koja-prati-nlo-aktiv/276804.aspx?page=0&jumpto=6169612&sort=asc&view=flat

 

U svjetskom poretku gdje rata mora bit=zato jer se oružje mora potrošit, eto dobio si očekivano.Neobjašnjivo nek stoji u zraku, iako tu nema ništa neobjašnjivo fučkaj ga sad.Radna skupina ionako nema pristupa pravoj istini, ili po seljački istinu ignoriramo dok možemo i trpamo pod neobjašnjivo.

 

 

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
10 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Živa istina da većina ludi nije spremna za takve stvari. U svijetu gdje ludi padaju u frenzy i pozivaju na istrebljenje drugih u ime nekih božanstava nema mjesta takvoj istini. Jer kako primitivcima objasniti da je njihova vjera bez veze i laž i da to ne postoji?

 

On topic. S obzirom na to da razne strane imaju u posjedu naprednu tehnologiju od strane srušenih i oborenih (da, oborenih) letjelica koja se istražuje već skoro 100 godina s neograničenim resursima, danas bi čak i bilo moguće da su NLOi Ruskog, Kineskog, Američkog... porijekla U NEKOM postotku ali sigurno ne svi!

 

Osobno ovaj topic pratim od malih nogu i pročitao sam, pogledao, a u 3 slučaja čak i osobno svjedočio nečemu što nije bila meni poznata zemaljska letjelica. Kada se toliko dugo prati takav topic, počinju na vidjelo izlaziti neke stvari i nelogičnosti odnosno logičnosti. S obzirom na raznolikost NLOa i njihov tehnološki stupanj nije moguća da se radi o samo jednoj rasi nego barem o nekoliko ako ne i nekoliko desetaka. Osobno, laički procijenio bih da su popularni Greysi nekih 100 do 200 godina tehnološki ispred nas. Njihova tehnologija nije toliko impresivna i s njihovom tehnologijom se mi na Zemlji najviše igramo. Međutim zapanjio me dokumentarac The Nimitz Encounters koji preporučujem svakome koga bar malo zanimaju ove teme. Tu se točno vidi da je tehnologija bića koje ovo posjeduju barem 1000 ako ne i više godina ispred nas. I Grejsi su za njih male bebe.

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

cinjenica je da su piloti i astronauti pocesto bili zajebavani *necim* sto je letjelo ridikjlsli brzo da parafraziram spejsbolse - gdje nije samo bio problem

brzine nego promjene smjera i ubrzanja. dakle neindetifcirana letjelica koju sve i da hoce nijedna zemaljska sila ili supersila nije u stanju napraviti.

 

ne moras ici daleko u merike rusije isl. to se dogadjalo kod nas redovito. poslusas samo Zvonka Jurjevica sta prica - kako nije mogao uhvatit nesto

ni najbrzim lovcima presretacima. 

 

kaje cudno da nismo sami?

ne bi obozavali SF da se ne nadamo da postoji nesto vise od ove nase beskrajne zemaljske gluposti...

 

 

 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Ono što stoji u izvješću jest i podatak kako je ove fenomene vrlo teško objasniti – pogotovo kad je riječ o njihovom kretanju, ubrzanju, naglim promjenama smjera ili iznenadnom uranjanju u ocean

 



I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
5 1 hvala 0
8 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Naravno da vanzemaljci postoje. U svemiru postoji na stotine milijardi galaksija. I sad koja bi to ludnica bila da smo mi sami u cijelom svemiru. Da li zaista dolaze na zemlju? Ne znam. Ako dolaze, nije mi jasno sve to guranje sondi u ljudske šupkove.

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
Azmo kaže...

S obzirom na raznolikost NLOa i njihov tehnološki stupanj nije moguća da se radi o samo jednoj rasi nego barem o nekoliko ako ne i nekoliko desetaka. 

Nisam bio svjestan ni jedne rase vanzemaljaca (osim onih koje su prikazivane na filmovima). Može malo konkretnije? Kako nitko nije dobio Nobelovu nagradu za to otkriće?! 

6 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
DuxCro kaže...

Naravno da vanzemaljci postoje. U svemiru postoji na stotine milijardi galaksija. I sad koja bi to ludnica bila da smo mi sami u cijelom svemiru. Da li zaista dolaze na zemlju? Ne znam. Ako dolaze, nije mi jasno sve to guranje sondi u ljudske šupkove.

Prva rečenica je formiranja kao znanje, koje dalje ide u pretpostavke.

8 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
love2ml86 kaže...
DuxCro kaže...

Naravno da vanzemaljci postoje. U svemiru postoji na stotine milijardi galaksija. I sad koja bi to ludnica bila da smo mi sami u cijelom svemiru. Da li zaista dolaze na zemlju? Ne znam. Ako dolaze, nije mi jasno sve to guranje sondi u ljudske šupkove.

Prva rečenica je formiranja kao znanje, koje dalje ide u pretpostavke.

 Zakon brojeva. Bilo bi zaista ludo (i bahato) vjerovati da je cijeli svemir ovdje da bi samo nama bio na raspolaganju. Osim ako ova verzija matrice ima samo singleplayer opciju.

16 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

You can't handle the truth

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
DuxCro kaže...
love2ml86 kaže...
DuxCro kaže...

Naravno da vanzemaljci postoje. U svemiru postoji na stotine milijardi galaksija. I sad koja bi to ludnica bila da smo mi sami u cijelom svemiru. Da li zaista dolaze na zemlju? Ne znam. Ako dolaze, nije mi jasno sve to guranje sondi u ljudske šupkove.

Prva rečenica je formiranja kao znanje, koje dalje ide u pretpostavke.

 Zakon brojeva. Bilo bi zaista ludo (i bahato) vjerovati da je cijeli svemir ovdje da bi samo nama bio na raspolaganju. Osim ako ova verzija matrice ima samo singleplayer opciju.

Po zakonu brojeva postoje LGBT+ bogobojazni vanzemaljci.. Any proof.. Do tada je to sve nagađanje.. I ne, ne mislim da je nama svemir na raspolaganju već da smo splet jako brojnih i povoljnih okolnosti.

8 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
love2ml86 kaže...

Po zakonu brojeva postoje LGBT+ bogobojazni vanzemaljci.. Any proof.. Do tada je to sve nagađanje.. I ne, ne mislim da je nama svemir na raspolaganju već da smo splet jako brojnih i povoljnih okolnosti.

 Da. SAmo po tom spletu povoljnih okolnosti u cijelom svemiru vjerovatno ima milijarde planeta povoljnih za život. A neki još doslovno vjeruju i dan danas da nas je sve stvorilo neko svemoguće božanstvo, a ne taj splet okolnosti.

5 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Kad su pred 2 000 godina ljudi slušali grmljavinu, zamišljali su kako se gore po oblacima vozi neko čovjekoliko superbiće u zaprežnim kolima, a pravo objašnjenje o enormnim izbojima statičkog elektriciteta koji stvarajući luk između suprotno nabijenih zona uzrokovanih trenjem vode u plinovitom stanju stvaraju superzagrijani zrak čije eksplozivno širenje izaziva jake zvučne praskove, nisu mogli nit sanjati. Tako i danas u ovom NLO slučaju mnogi zamišljaju nekakve vanzemaljce ili supernaprednu inteligenciju koja upravlja tim letjelicama, dok je istina možda sasvim nezamisliva nama s ovim nivoom prirodnih spoznaja.
Fenomen definitivno postoji, i nije samo optička iluzija nego nešto konkretno i materijalno što izmiče svim pokušajima da mu se približimo, ali kad za nešto više od toga nema dokaza - nema dokaza. I temeljni logički i znanstveni postulat kaže kako nije ispravno puštati mašti na volju van egzaktno dobivenih informacija. Inače ćemo doći do još jedne religije, u što se već ova ufologija pretvorila.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 21:21 (Al Crane).
 
5 1 hvala 0
10 godina
online
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
Legendarna tema.
Alieni su kompletni idioti. Potroše ogromnu energiju i vrijeme, da bi došli do Zemlje, samo da rade krugove u žitu i prde malo iznad oceana da ih snimaju piloti i onda bježi natrag doma. I tako stoljećima, jer mi, primitivna rasa smo toliko zanimljivi da se hiper napredne civilizacije moraju vraćati da bi nam gurali sonde u anus. I radile krugove. I značajno bljeskali po nebu pola minute.
Nadglednik dina
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Zaključak je "klasificiran"? Prvo, to se prevodi kao "povjerljiv" a ne klasificiran. Ako su otkrili sve što imaju zašto opet na zaključak stavljaju oznaku tajne i ne puštaju u javnost?

Idi i radi nešto korisno!
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Da USA obznani postojanje NLO-a ili NZF( po novome neidentificirani zracni fenomen) sve pada u vodu prvo religije, opca panika, ljudi nisu spremni i gotovo tocka end of story,zato ce rade reci da kinezi i rusi imaju supersonicnu tehnologiju ili sto vec, samo  nek neko objasni onda crteze stare po nekoliko tisuca godina, a da ne velim neke opipljive dokaze u razlicitim kulturama sirom svijeta kao sto su razlicite figure i rezbarije dijelovi necega, metamaterijale i sl.,u vrijeme kada jos nije bilo ni jebenih amera ( koji su akšuali obicni dotepenci,koji su unistili kulturu kada su dosli i poklali starosjedioce, ) niti rusa a bogami ni kineza i sl, toliko je primjera po cijelom svijetu samo sto USA prednjaci po tome da oni dosta togasnimaju,dok videi iz  europe cure na kapaljku ,kao i rusija....

 

Im a fair man, I need an answer, right now.....

 

 

https://gofile.io/d/L3oGKa

 

 

 

 https://net.hr/webcafe/planet-x/obama-najavio-sto-bi-moglo-uslijediti-ako-vlade-priznaju-covjecanstvu-postojanje-izvanzemaljaca-05d3d02a-c399-11eb-a3e2-fa357a5390f1

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 21:51 (Barracuda727).
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
Keso kaže...

Zaključak je "klasificiran"? Prvo, to se prevodi kao "povjerljiv" a ne klasificiran. Ako su otkrili sve što imaju zašto opet na zaključak stavljaju oznaku tajne i ne puštaju u javnost?

 

Meni se čini zato da sačuvaju obraz i zamagle činjenicu kako su u biti posve nemoćni, a i da globalnim rivalima hite fintu o tobože moćnim tajnama i poznanstvima.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2021 0:23 (Al Crane).
5 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
Barracuda727 kaže...

Da USA obznani postojanje NLO-a ili NZF( po novome neidentificirani zracni fenomen) sve pada u vodu prvo religije, opca panika, ljudi nisu spremni i gotovo tocka end of story,zato ce rade reci da kinezi i rusi imaju supersonicnu tehnologiju ili sto vec, samo  nek neko objasni onda crteze stare po nekoliko tisuca godina, a da ne velim neke opipljive dokaze u razlicitim kulturama sirom svijeta kao sto su razlicite figure i rezbarije dijelovi necega, metamaterijale i sl.,u vrijeme kada jos nije bilo ni jebenih amera ( koji su akšuali obicni dotepenci,koji su unistili kulturu kada su dosli i poklali starosjedioce, ) niti rusa a bogami ni kineza i sl, toliko je primjera po cijelom svijetu samo sto USA prednjaci po tome da oni dosta togasnimaju,dok videi iz  europe cure na kapaljku ,kao i rusija....

 

Im a fair man, I need an answer, right now.....

 

 

https://gofile.io/d/L3oGKa

 

 

 

 https://net.hr/webcafe/planet-x/obama-najavio-sto-bi-moglo-uslijediti-ako-vlade-priznaju-covjecanstvu-postojanje-izvanzemaljaca-05d3d02a-c399-11eb-a3e2-fa357a5390f1

 

 

 
Zašto bi pale religije? Barem kršćanstvo sasvim fino ide u korak i sa razvojem astronomije, i sa teorijom evolucije, i sa Big Bangom.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 21:54 (Al Crane).
9 godina
neaktivan
offline
Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za izv

Zasto bi pale, pa zato jer krscanstvo i crkva vidi Boga glavnim stvoriteljem zivota na zemlji i covjeka, i sad zamisli da se obznani da vanzemaljci postoje, kaj se desava, ljudi se  pocnu pitat pa cekaj malo nije samo stvorio nas  nego i njih, a crkva ne voli kad ljudi postavljaju pitanja(sve novo sto nejde u njihovu korist izokrenu ili sakre, pa palili su ljude i provodili inkviziciju, zabranjivali su knjige da narod nedajboze nebi shvatio neke stvari, oni nam tumace bibliju cijeli zivot) , nismo jedini kak nam crkva predstavlja, ljudi bi se lagano okrenuli od vjere tj kao sto i Barrack Obama kaze vjerojatno bi nastale nove religije....da li crkva uopce priznaje postojanje izvanzemaljskog zivota ili nek me neko prosvjetli....

 

tek u zadnje vrijeme crkva je pocela intenzivnije promatrati nebo ogromnim teleskopima i odrzavati seminare astrobiologije, i sve se to drzi u tajnosti.....Vrlo zanimljivo jest to što Vatikan ima svoj opservatorij u sklopu s NASA-om na Mount Grahamu u Arizoni....A teleskop se zove L.U.C.I.F.E.R  (Large binocular telescope near-infrared Utility with Camera and Integral Field until for Extragalactic Research)....ako ne vjerujes googlaj.....

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 22:09 (Barracuda727).
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Američka radna skupina za NLO-e nema dokaze za
Sve religije i crkve su prije svega političke organizacije koje služe da osiguraju lagodan život i utjecaj nekolicini visokoškolovanih kriminalaca a na teret gluposti masa. Nema tu nikakve zavjere. To je jednostavno ljudski. San svakog je da on uživa a drugi da za njega kopa. Crkva je manipulacija preko selektiranih priča koje danas čine vjerske knjige.

Naravno da bi se otkrićem vanzemaljaca, što je neizbježno, prvo srušio vjerski a onda i politički sustav. I nikome to ne predstavlja problem zbog rušenja sustava već zbog vlastitih guzica i blagostanja koje te guzice u tim sustavima uživaju. Da im garantiras da se njihova bogatstva i uloge neće mijenjati i dirati, objava vanzemaljaca slijedi sutra.
Moj PC  
8 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice