Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p

poruka: 15
|
čitano: 4.026
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p".
14 godina
offline
Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p

autonomne, a bez posade. Pa gdje toga ima?! 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p

podmornica bez posade je kao benzin bez olova, kokakola bez šećera, deterdžent bez fosfata ili žena bez ludolfove ... no dobro. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p

Nek im stave nuklearni pogon pa ce moci vjecno plovit morem. 

 

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p

Koja glupost, autonomne? Ne mogu hebeni auto napravit da sam vozi, a pravili bi podmornice...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p

Prijavite se lijepo u mornaricu i recite da ce te vi razminirati podvodne mine jer autonomne podmornice nemaju buducnosti trolovi.

 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p

Svaki put odem pogledati komentare na temu nekog znanstvenog članka.

 

Svaki put se razočaram. 

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Američka mornarica naručila od Boeinga autonom
Jbac252 kaže...

Koja glupost, autonomne? Ne mogu hebeni auto napravit da sam vozi, a pravili bi podmornice...

Ako ništa, barem neće pokupiti biciklisticu 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p
Posada je na podmornicama najzahtjevniji dio (kisik, hrana, voda, buka, prostor). Stoga ovakva podmornica može biti vrlo uspješna.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Američka mornarica naručila od Boeinga autonom
"Svaki put odem pogledati komentare na temu nekog znanstvenog članka.

Svaki put se razočaram. "

Ja ne. Komentari su cesto, u svojoj prigluposti, jednako zabavni kao sam clanak.

Na indexu i ostalim portalima pola clanaka ne citam, ali obavezno bacim pogled na komentare :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Američka mornarica naručila od Boeinga autonom
Jbac252 kaže...

Koja glupost, autonomne? Ne mogu hebeni auto napravit da sam vozi, a pravili bi podmornice...

 

Slazem se sa vama kolega, prometna pravila su na dubini jednog kilometara daleko kompliciranija od onih cestovnih, a da ne pricamo o ribama koje ih uopce ne postuju i mijenjaju morske trake ko da su pijane!

16 godina
offline
Re: Američka mornarica naručila od Boeinga autonom
SupremeCommander kaže...

Nek im stave nuklearni pogon pa ce moci vjecno plovit morem. 

 

 

 Nisu zamišljene da vječno traju, jeftine su. Problem bi mogao nastati ako to uđe u serijsku proizvodnju i naštanca ih se hrpa, pa bi u slučaju rata bio ekocid.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 23:40 (dd.inc).
16 godina
offline
Re: Američka mornarica naručila od Boeinga autonom
mcf kaže...
Ja ne. Komentari su cesto, u svojoj prigluposti, jednako zabavni kao sam clanak.

Na indexu i ostalim portalima pola clanaka ne citam, ali obavezno bacim pogled na komentare :)

 

Znači svi portali trebaju postati poput indexa?

 

Pretvara li se bug u index ili komentatori postaju zatupljeniji pitanje je sad..

Svemir.
8 godina
offline
Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p

Samo 10 mil jedna? 

 

To će Amerikanci parkirati na dnu i čekati mete. Malo skuplji i bolji torpedo.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Američka mornarica naručila od Boeinga autonom
PaleRider kaže...
mcf kaže...
Ja ne. Komentari su cesto, u svojoj prigluposti, jednako zabavni kao sam clanak.

Na indexu i ostalim portalima pola clanaka ne citam, ali obavezno bacim pogled na komentare :)

 

Znači svi portali trebaju postati poput indexa?

 

Pretvara li se bug u index ili komentatori postaju zatupljeniji pitanje je sad..

 Mislim da to ide jedno uz drugo 

14 godina
offline
Američka mornarica naručila od Boeinga autonomne p

OK, ali kako će određivati cilj? pazi, one su autonomne...

 

samo preprogramiranje je sporo, jer moraju koristiti iznimno niske frekvencije (ispod 80 Hz), a koliko znam ti signali idu parsto metara u dubinu.. a oni govore o 3 km....

 

dakle ona sjedi i čeka.. što? prvo naredbu da krene u aktivni napadni mod, pa onda da prikuplja zvučne signale, koje mora usporediti s pohranjenom bazom zvučnih karakteristika svake poznate suparničke (ruske) površinske/podmorske jedinice ?

 

a imaju li i u tim bazama karakteristike trgovačkih brodova svih zemalja? nije vrag baš da su svi jednoznačno određeni s dovoljnom razinom sigurnosti da neće biti krivo identificirani? mislim, svaki dan se porine bar 10-ak novih prekooceanskih brodova svih namjena...

 

ne znam, to sve mi ima smisla samo za patroliranje i prikupljanje podataka u stacionarnom modu s mijenjanjem predprogramirane lokacije...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 9:27 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice